Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bojim se da Ozegovica i Sumu nece niko ali nekad je dobro igraca i pokloniti. A zasto bi Suma i isao, ko zna kolika mu je plata a ne mora da igra. Mislim da nam je najveci teret Tosiceva plata. Imamo sada 5-6 igraca koji bi komotno mogli da odu a da se ne vidi na ucinku. Doveli su izgleda Lolu da bodri ekipu sa klupe mada bi meni igrao u ovoj situaciji. Lola je tu jedini grobar i neko ko ce da im jebe sve po spisku na terenu. Ne znam kako Bata Mirkovic to ne vidi !!!
Pogledajte samo kakav je zlocin uradnjen prema Djoletu i prvom timu koga smo prodali za tepsiju ribe. Recite mi koji je napadac u trenutnom nasem kadru bolji od njega a decko nije dobio ni krstenu sansu. Ovo je cista sabotaza nasih sansi za bilo kakav rezultat u prvenstvu i evropi. Ipak najvise zabrinjava srednji red, zadnji vezni ama sve u sredini.
Vakulko nije dobio sansu a stavljam ruku u vatru da bi bio bolji od Zdjelara jer one prijateljske sto sam gledao decko ima pas i osjecaj za igru.
 

Kavurma

Početnik
Учлањен(а)
08.02.2018
Порука
146
Reaction score
68
Bese i za #51 moramo da damo 30% cukarickom?
U problemu smo, prodali za 1m vise nego kupili, od uefa 1m, od sponzora max 1m. Fali jedno 7 da se zatvori sezona

Soumah ima ponudu od nekih skandinavaca da ode na pozajmicu a Ozegovic od francuskog drugoligasa i nekih rusa
Tako barem pose telegraf.

I dalje se nadam da se danas predstaviti nekog igraca
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne znam, ako igrač kod dva trenera ne dobine šansu, obično je i ne zaslužuje. Tako je bar bilo prethodnih godina.. Ne verujem da taj Valkulko ima neki kvalitet koji bi nam pomogao. Ista situacija sa Uroševićem..

Obično kukamo dok ih ne vidimo na delu.. Ja sam više za to da se rešimo limitiranih igrača i da probamo naše mlade. Bar jedan može da iznenadi. Od ovih sada ne očekujem da će bilo ko da odskoči. A ako gledamo prethodne sezone, obično nas omladinska škola spašavala. Osvajali smo titule dok su nam najbolji bili Jovetić, Ljajić, Marković, Jojić, Mitrović..
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Sve lose sto ce se deseti u narednom periodu po vama je jedini krivac Djukic. A niko ne spominje Ivicu, Vazuru i ostalo. Jednostavno, krivicu treba da snose oni, cela uprava. A ne Djukic, Bata i sta ti ja znam ko. Zar neko misli da bi mozda Nikolic prosle godinu osvojio titulu? Ne, nema sanse. Evo, uskoro cemo i Batu potrositi kao i Djukica, zato sto imamo prosecne JSL igrace. Stvarno ne kapiram kada ce ljudi da shvate da nije uvek problem u treneru. I to sto poredite Djukica i Nikolica, nemam reci. Prosle godine se videlo sve u Madjarskoj i to je to. Opet kazem, mi nemamo tim, sve samo JSL igraci. Za svakog igraca koji nas je napustio u proslosti, nije dovedena kvalitetnija zamena, tj neki apgrejd. I ovo guranje pojedinih igraca ide na zivac. Evo, niko ne zeli ovde Bati da zameri guranje Tumbinih igraca. Jevtovic je za Scekica doktor, igra Kosovic a Lola na klupi. Ljudi, mi smo sinoc ispali iz Evrope. Doduse, niko nije ocekivao da mi prodjemo Turke, ali da onako kurvniski odigramo, to je problem. Toliko od mene ovaj put. Pozdrav!
Еј ти, бено бенаста, ко уопште спомиње Ђукића као главног кривца за ове резултате, ко?!
Па сви овде говоримо да немамо тим, да управа не ваља, да иглица не ваља, али исто тако ни Ђукић није ваљао, сто пута, ма каквих сто, милион пута је "на ситна цревца" образлагано зашто све Ђукић не ваља.
Све за управу и иглицу стоји, али ти причаш једну причу која нема додирних тачака са реалношћу.
Бата гура Тумбине играче?!
Подсетићу те, Јанковић и Косовић су играли редовно и код твог миљеника Џукеле, додуше, Косовић је претрпео повреду на старту сезоне, али до повреде је био стандардан у тиму.
Једини Тумбин играч којег Бата "гура" је Шћекић, а вероватно да и има неких разлога због којих му Шћекић игра. Бата га сигурно познаје боље него било ко овде на форуму укључујући и тебе. Ја лично што сам гледао Шћекића на ове 2-3 утакмице, ту је негде просек тима, класичан дефанзивни везни који може и на штопера, уклапа се у сивило тима, али није да нешто одскаче (у негативном смислу) од остатка везног реда.
И за крај: Јебо те Ђукић.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@zive Vakulko je doveden Djukicu a taj isti ga je posao u Ukrajinu na posudbu ovo ljeto. Zdjelar aposutno ne pripada u 11 na terenu. Scekic je tek dosao i to u najgoroj mogucoj sedmici. Prodajemo nekog sutra najavio Vazura mogu jedino da zamislim ponudu za Jankovica ostalo mozemo pokloniti. Prosli budzet je izvadio Bleki sada cemo da se zaduzimo 5-6 miliona ali bez krize kako kaze Vazura.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Tumbu su zvali da sedne na Djukicevo mesto, ali je Tumba kao i SVI drugi odbio. Tumbine reci su da niko ne zeli da sedne na klupu jer ko god bio trener, nece promeniti nista jer je klub u totalnom rasulu. Upoznao sam na moru jednog poznatog beogradskog hirurga, koji je blizak kako sa nasima, tako i sa ciganima. Sedeli smo 2x za istim stolom, pa sam iskoristio priliku da ga pitam ono sto me je zanimalo. Klub nam je pun hijena, mafijaskih dilova i bagre koja se ugradjuje u svaki moguci % i NECE tako lako dozvoliti da budu oterani.
Tako da ne trosite reci oko Djukica, Bate, uprave, problemi su mnogo dublji i nema naznaka da ce u skorije vreme biti reseni.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran

Jebo te život gde ovog iskopa, pa ja sam totalno zaboravio na tog supertalenta Ilijevog. Živa sreća pa i njemu nismo specijalnu promociju odradili kao Sumi.

Ljudi ima jedna stara izreka pa kaže - nije sve tako crno, reče dželat, samo si ti zavezane oči....

Tražite krivca u svakom, a najveći krivci smo mi sami sebi jer smo izgubili tu našu slogu i grobarstvo da ga nazovem tako. Jeste država rasturila klub, uvalila SNS botove, razbila tribinu, al svako treba da krene sam od sebe i da kaže ovo ljudi ovako više ne ide. Dosta se nas sa ovog foruma i inace navijača Partizana pripaja kojekavih grupama, podržava stavove sa kojim se generalno ne slaže, a nikakve koristi od toga nema Sve je to u redu da nemaš neku korist, jer iskreni navijač Partizana treba samo da ima jednu korist od Partizana, a to je satisfakcija kad Partizan igra i pobeđuje i ništa drugo. Sve ostalo je pišanje uz vetar.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.430
Reaction score
11.763
Локација
Beograd
Tumbu su zvali da sedne na Djukicevo mesto, ali je Tumba kao i SVI drugi odbio. Tumbine reci su da niko ne zeli da sedne na klupu jer ko god bio trener, nece promeniti nista jer je klub u totalnom rasulu. Upoznao sam na moru jednog poznatog beogradskog hirurga, koji je blizak kako sa nasima, tako i sa ciganima. Sedeli smo 2x za istim stolom, pa sam iskoristio priliku da ga pitam ono sto me je zanimalo. Klub nam je pun hijena, mafijaskih dilova i bagre koja se ugradjuje u svaki moguci % i NECE tako lako dozvoliti da budu oterani.
Tako da ne trosite reci oko Djukica, Bate, uprave, problemi su mnogo dublji i nema naznaka da ce u skorije vreme biti reseni.
Pa i nije bas da nema naznaka.Sada su pare na drugoj strani,i to ozbiljne pare.Hijene,narocito menadzerske ce da pohrle sada tamo.Samo ih ne treba zadrzavati.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.764
Reaction score
19.364
Локација
Nickname
Zar neko misli da bi mozda Nikolic prosle godinu osvojio titulu?

Možda ne, ali bi se svakako klao do zadnjeg kola a ne okretao Evropi.




Prosle godine se videlo sve u Madjarskoj i to je to

Djukić je tada preuzeo Markov tim, a Marko ko zna čiji. Znaš kako bi Djuka prošao ove godine kad bi se ponovio dvomeč? Istim rezultatom samo u mreži svog tima.



Evo, uskoro cemo i Batu potrositi kao i Djukica, zato sto imamo prosecne JSL igrace.

Velika glupost, Djukića niko nije potrošio, on je potrošio sav optimizam kod nas navijača.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.881
Reaction score
13.685
Ako u ovoj upravi ima makar trunke volje da se izbavimo iz ove teske krize onda ce morati da pocnu da vuku poteze jer ostaviti situaciju ovakvu kakva jeste je cista izdaja. Oni koji na sav glas garantuju za neke igrace, a ti igraci ne ispune ocekivanja onda moraju da odgovaraju za to. Iliev je morao da ode zajedno sa djukicem jer nije nista manje kriv od njega za ovo stanje stvari. Na kraju krajeva jedna od prvih dobrih odluka bi moglo da bude ukidanje funkcije SD i da se ovlascenja prebace na trenera u potpunosti ALI da se treneru omoguci dobar skauting tim od dokazanih i kvalitetnih ljudi sa kojima bi on direktno saradjivao kao sto saradjuje sa Gordanom i ostalima u strucnom stabu, a ne preko tempiranog bombasa koji ce da mu garantuje ovo ili ono. Time bi trener imao vecu odgovornost ali i veci uticaj na sastav ekipe i direktnu vezu sa upravom, a ne da se igra gluvih telefona preko ilieva. Brzo ce zimski prelazni rok, proci ce za cas ovih par meseci tako da trebamo vec sada, ovog momenta krenuti u reanimaciju ekipe ali ovaj put stvarno i maksimalno ozbiljno, da za ovih par meseci vidimo ko zasluzuje dres Partizana pa da na zimu na osnovu toga napravimo novu pricu, a pre toga naravno da pokusamo sve kako bi svima u ligi i drzavi pomrsili racune. Mada svestan sam da samo glasno razmisljam i da je sve ovo cista utopija s obzirom u kakvoj ligi igramo, kakvoj zemlji zivimo i ko nam vodi klub.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ne bih ja bas vjerovao ni Bati i Gordanu u izboru igraca. Samo jedan covjek je sposoban da sretne klinca na hodniku u Humskoj, klinac bez ugovora i za 11 mjeseci se proda za 5 miliona. E to je nos za pojacanja i skriveni talent !!! Imao je taj covjek i promasaja ali nikad pare nismo bacili kao sa Ivicom njegovom Maricom (citaj Sumom).
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Naravno da je i Ivan Tomic gresio, nije on bio bezgresan kao sto niko nije, ni Simeone nije bezgresan. Poenta je u tom osecaju, to Ivica nikad nece imati! Dovede igraca (Ivanovica) koji ima najbolji statistiku u JSL, ali u tome je stvar, pitanje je da li je to igrac koji moze da se uklopi u Partizanov sistem. E to Ivice NE ZNAS! Priznaj to sebi i idi.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
I ne samo brutalne igrace nego i igrace od uloge, kao sto je Radin koji je svoj posao u Partizanu sasvim dobro odradio, pa i levi Miletic bi kao rezervni bek isto bio solidan problem je sto je prva opcija. Djurickovic kao rezerva isto vrlo korektan.
A da ne pricamo o Blekiju, o Jankovicu, o Bogosavcu, njih je bukvalno izmislio i dao im sansu.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Najace od svega je to sto imamo JEDNOG napadaca u celoj ekipi.
Neverovatno!!!
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Ne bih ja bas vjerovao ni Bati i Gordanu u izboru igraca. Samo jedan covjek je sposoban da sretne klinca na hodniku u Humskoj, klinac bez ugovora i za 11 mjeseci se proda za 5 miliona. E to je nos za pojacanja i skriveni talent !!! Imao je taj covjek i promasaja ali nikad pare nismo bacili kao sa Ivicom njegovom Maricom (citaj Sumom).
Nek nam vrate tog čoveka!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top