Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kamo lepe sreće da je Ivica najveći krivac za ovu tragediju. Lako bi se rešili problema.
 
  • Like
Reactions: Oki

Milos88nbg

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2018
Порука
23
Reaction score
30
Локација
Beograd
Znam da ne treba pricati o ciganima ali meni dodje da odem da se zapalim ispred skupstine...pa majku im jebem odakle...ako 10m nisu potrosili evo veceras 3 igraca..pa taj meleg i jeftovic kod nas bi bili u prvoj a kod njih u 3 timu...pa da popizdi covek..na kraju danas samo su dali oko 3m ...jel im precednik dao blanko cek dete mu jebem da mu jebem...mi sa ovim ne mozemo da se borimo nikako...cak sta vise problem je u upravi koja je svesna toga ali nece nista da uradi...otisao 51..zamena i ako dodje bice neki jsl nesrecnik mada sumnjam da ce i to dovesti...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ivice bre majku mu, jel tol'ko srama i obraza nemaš pa da odeš ko čovek? Dal je bre moguće da si tolika ljiga i šljam? Idi više ne brukaj se...
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
jel dolazi vise taj napadac??
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Katastrofa, nit mozemo koga da se otarasimo, nit mozemo koga da dovedemo. Nece Suma nidje, a nije ni najgori, ima ih tu ohhoho, za metlu
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Dzabe se nadate dolascima. Nema od toga nista. Sto kaze kolega iznad, mi nemamo sta ni da prodamo. Tj, da platimo neko da uzme neke nase igrace, retko ko bi pristao. Uglavnom, strucnjaci nas unistili totalno,nikada gora situacija u klubu nije bila.

Dokle ćete da naričete, koji vam je kurac.
Imenjace, sta drugo da radimo nego da kukamo. Zar ne vidis sta se radi od kluba? I na sta smo spali.

Ovo je kosarkaski scenario, hteli to neki da prizanju ili ne. Ko zna kad od ovoga ima da se oporavimo. Dok se otarasimo drvne gradje dok sta..
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Ovi cigani nas prave ludim! 50 milona dug, 30 igraca samo u jednom prelaznom roku i to vecina imala vec ugovor. Crno nam se pise
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ne piše nam se crno. Lakše malo ljudi. Jeste težak momentum i to sve, neraspoložen sam i ja već danima, ali... preterujemo. Ja mislim da mi imamo jako dobar tim (uključujući i napad da se niko ne povredi daleko bilo a ako se to dogodi tek onda smo u problemu).

Sve je u našim rukama (sve pobedimo i osvojili smo titulu). Ne vidim kome može biti realno da on pobeđuju a da je nerealno da mi pobeđujemo. Dobijamo ih u derbiju. Od Bačke kreće serija bez prestanka ako Bog da. Napred Partizan!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Ja kad dam reč, trudim se i da je ispoštujem...
A obećao sam da ću se napiti kada ode crnogorski Mesi, koji je, priznajem, bio među najboljima u poslednjih mesec dana, ali zato među najgorima u prethodnih godinu dana.
Hvala mu za ovu letnju fudbalsku rapsodiju, ali ja čekam da otvorim flašu i ispunim obećanje... :food-smiley-019:...a kad ode (a otićiće valjda kad-tad) objasniću i zašto me je baš on u ovolikoj konkurenciji najviše nervirao...
Rekoše, ne ide u Stambol, povređen, ali ide sigurno iz kluba...I? Šta je sad?
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Ma pusti cigane, usli su u LS, lako ce da plate to sto su doveli, a usli su u LS, zato sto mi nismo bili prvaci. Cinjenica je da oni imaju drzavni aparat iza sebe, ali nasa uprava je itekako doprinela tome, imali smo mi zaradu skoro dvoipogodianjeg budzeta prosle sezona, i sta je krme uradilo, pokralo i spiskalo
 

opozicija

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2018
Порука
25
Reaction score
65
Локација
Crna Gora
Ne piše nam se crno. Lakše malo ljudi. Jeste težak momentum i to sve, neraspoložen sam i ja već danima, ali... preterujemo. Ja mislim da mi imamo jako dobar tim (uključujući i napad da se niko ne povredi daleko bilo a ako se to dogodi tek onda smo u problemu).

Sve je u našim rukama (sve pobedimo i osvojili smo titulu). Ne vidim kome može biti realno da on pobeđuju a da je nerealno da mi pobeđujemo. Dobijamo ih u derbiju. Od Bačke kreće serija bez prestanka ako Bog da. Napred Partizan!
Kako ne kapiras druze da oni idu na to da nas ponize, da izvedu u derbiju drugi tim, a i tada nam visi poraz na nasem stadionu.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
KARACEMO IH RUZNO I JOS IM NECEMO DATI DA PLACU!

Svako ko ne veruje u to neka preispita svoje navijacko opredeljenje.

Resili smo se dva beskorisna igraca, nadamo se pojacanju jos 5 min, ako nista, teraj ovako, ovo je nasa sezona!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Kako ne kapiras druze da oni idu na to da nas ponize, da izvedu u derbiju drugi tim, a i tada nam visi poraz na nasem stadionu.

Ti ako nisi klinac od 11 godina ili nisi malouman, onda si cigan 100%. Ko je tebe pustio da se registrujes ovde i odobrio ti da pises uopste!? Ej, drugi tim od koga nam visi poraz...

Idi gledaj snooker ili igraj domine. Nije ovo za tebe.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne piše nam se crno. Lakše malo ljudi. Jeste težak momentum i to sve, neraspoložen sam i ja već danima, ali... preterujemo. Ja mislim da mi imamo jako dobar tim (uključujući i napad da se niko ne povredi daleko bilo a ako se to dogodi tek onda smo u problemu).

Sve je u našim rukama (sve pobedimo i osvojili smo titulu). Ne vidim kome može biti realno da on pobeđuju a da je nerealno da mi pobeđujemo. Dobijamo ih u derbiju. Od Bačke kreće serija bez prestanka ako Bog da. Napred Partizan!
A ko je to dobar u našem timu?
Naš najbolji igrač bi bio rezerva kod govnara preko puta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top