Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Petrovic je od svih nasih zadnjih veznih najslabiji sto govori i cinjenica da ga ocajnicki pokusavamo uvaljati nekome zadnje dve godine i da nam je konacno konkretna ponuda stigla.

O tome da li je najslabiji zadnji vezni necu da pricham ali Radosav Petrovic je 2 godine u nazad jedan od nashih najboljih igracha!Neverovatno koliko je osporavan a koliko nam je doneo!Uvek u vrhu strelaca,reprezentativac,jedan od retkih sa mudima od 5 kila!

Idi Raco,sve najbolje!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.480
Reaction score
721
I u vrhu u otvaranju kontre protivnicima svaki put kada ga jace stisnu a on se lopte po starom dobrom obicaju ne otrarasi ne vreme nego mrsi muda na 25 metara od gola pa onda ga primimo kao recimo protiv Sahtjora predprosle godine...
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Pa igraćemo sa tri ofanzivna vezna koji brzo...misle i proigravaju kril...ne napadače i bekove tj. ofanzivnog beka, ne smem da kažem kojeg, da ne otkrijem taktiku. Ionako ne možemo da izgubimo čak ni prijateljsku.

Šalim se naravno. Nije ovako loše, dobiće šef šta je tražio, brže zadnje vezne igrače. Bojim se samo da će uz Markovića ili Brašanca na drugom zadnjem veznom uz Medu prekidi ponovo biti problem. Spomenuću i ono što svi misle - dobili smo novu ekipu, ponovo ćemo primati petarde. Ako bude tako zna se ko je kriv - Krle i Stanojević. Frizura je ionako u odlasku.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.236
Reaction score
1.604
Webgazda@
Za mene jesu Spidi Gonzales pa jos i puta milion na to. Svi oni rade u odbrani ono sto Raca nikada nece moci. Nije slucajno Raca izostavljen u najvaznijem derbiju sezone. Trebala nam je brzina na sredini a i Stanoje je posle tog derbija shvatio da se bez njega moze igrati. Ovo je moje misljenje kao sto ti imas svoje i ja to cenim. Nisam rekao da je Raca los vec da bi trebao igrati napred.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Што се мене тиче, Раћу сам увек уважавао, и у ретким ситуацијама када је лоше играо. Један од ретких играча који су комплетни везњаци-солидан у дефанзиви, кратак и дуг пас, шут, техника. Али он се због своје спорости не уклапа у стил игре који форсира Сале и то је то.

Долазак Дуљаја или Лоле би поправио ствари, јер се они уклапају у наша два система. Они су потпуно другачији тип играча од Рађе-играју у ниском гарду, чешће стартују на лопту, специјализовани за позицију задњег везног.

Надам се да ћемо решити ову позицију која до пре сат времена није била горућа. Или бар довести квалитетног десног бека па да Ранковић може овде да конкурише.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Krle je rekao da se konsultuje sa Bjekovićem, ali da on odlučuje...ne znam šta je trebalo da odgovori na pitanje, možda da ne može očima da ga vidi.

Što se mene tiče puno poverenje i Krletu i SS-u.

Naravno da Krle odlučuje sve dok je kako Bjeka želi. Kad bude drugačije, neće više odlučivati!

Ako njemu nije jasno da dobar deo, ako ne i većina navijača Partizana ne podnosi Bjekovića, sada će mu i te kako biti jasno.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.677
Na ovom italijanskom sajtu pise(kako sam uspeo da prevedem)da je trener Torina Petrachi trazi igraca sa imenom i prezimenom u fudbalu.I da ga trazi na jeftinom trzistu:banghead u Partizanu.I da je zainteresovan za Kamaru.

Link je vec postavljen.

WebCrew edit
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
I u vrhu u otvaranju kontre protivnicima svaki put kada ga jace stisnu a on se lopte po starom dobrom obicaju ne otrarasi ne vreme nego mrsi muda na 25 metara od gola pa onda ga primimo kao recimo protiv Sahtjora predprosle godine...

Po toj logici mozemo da raspustimo kompletan tim Partizana i da prestanemo da igramo ovu igru jer NE POSTOJI igrach u ovom timu (dodushe sad ima novajlija koliko hocesh) koji nekad nije napravio greshku.A to da pamtimo Racu po porazu od Shahtjora...

Ja cu ipak da pamtim ovo
http://www.youtube.com/watch?v=d0VF8kvYTfc&feature=related

Idi Raco,idi shto pre,ne chekaj jutro!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Naravno da Krle odlučuje sve dok je kako Bjeka želi. Kad bude drugačije, neće više odlučivati!

Ako njemu nije jasno da dobar deo, ako ne i većina navijača Partizana ne podnosi Bjekovića, sada će mu i te kako biti jasno.

Posto svi u paketu ovo citaju, sad ce mu biti kristalno jasno koliko mu je izjava bila pogresna. Ne znam gde je on bio 2 godine bojkota. Mislim znam da je bio u Njemackoj, nego mi nije jasno, jel on zaboravio :?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Webgazda@
Za mene jesu Spidi Gonzales pa jos i puta milion na to.... ... Ovo je moje misljenje kao sto ti imas svoje i ja to cenim. Nisam rekao da je Raca los vec da bi trebao igrati napred.

Imaš pravo na svoje mišljenje i to cenim, ali i dalje mislim da ova dva nisu ništa brža od Raće.

Na ovom italijanskom sajtu pise(kako sam uspeo da prevedem)da je trener Torina Petrachi trazi igraca sa imenom i prezimenom u fudbalu.I da ga trazi na jeftinom trzistu:banghead u Partizanu.I da je zainteresovan za Kamaru.

Želje su jedno, ali Medo ne ide nigde ... ... bar do septembra :D
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
. Ne znam gde je on bio 2 godine bojkota. Mislim znam da je bio u Njemackoj, nego mi nije jasno, jel on zaboravio :?
to gde je ko bio za vreme bojkota nista ne znaci
bio jokanovic uz navijace i za bojkot pa ga navijaci posle jurili ko psa
mozda ipak krstajic hteo sa ovim da ucvrsti pozicije kod navijaca :D
vidi covek dalje nego mnogi :D
 
Последња измена:

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.556
Reaction score
2.611
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ja sam mozda blago retardiran ali mislim da nisam slep.Gde bre vi to chitate za Racu kad se oprashtamo od njega i zelimo mu srecu?Nidje ja ne vide to...


v210460p0.jpg

Reprezentativni vezista iz Partizana nastaviće karijeru u holandskom prvoligašu.
v210460p0.jpg

Radosav Petrović dolazi na izlazna vrata Partizana tokom svakog prelaznog roka već dve godine, a sada definitivno odlazi.

Reprezentativni vezista crno-belih nastaviće karijeru u Viteseu.

Sportski direktor Mladen Krstajić, uprkos saznaju MONDA, nije želeo da potvrdi vest o odlasku Petrovića.

"Nema ništa novo", poručio je Krstajić beogradskim novinarima koji prate pripreme Partizana na Pohorju.

Petrović će nastaviti tradiciju srpskih igrača u klubu iz Arnema. Za Vitese su igrali Slobodan Rajković i Nemanja Matić, kao pozajmljeni iz Čelsija, prethodno i sadašnji članovi Partizana, Vladimir Stojković i Aleksandar Ranković, kao i Danko Lazović, Marko Perović, Nenad Grozdić, Dragoslav Jevrić, Boško Bursać...

(izveštač MONDA sa Pohorja, Rade Jakšić)

http://www.mondo.rs/s210460/Sport/Fudbal/Vitese_vodi_Petrovica.html


Evo i zvancno ako je neko izbacio,a koliko sam gledao nije jedino ako sam predvideo onda neka moderatori brisu post i unapred se izvnjavam.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Da ne ponavljam da je ovo smisleno samo ako vratimo Lolu..

Nismo trenutno baš u situaciji da nema ko da igra ako se Medu nešto desi, pogotovo što verujem da Ranković može još bolje da odigra zadnjeg veznog.

Ali opet nam fali jedan igrač, jer Ranković ne može odjednom da bude na dva mesta.

Ne bi me iznenadilo da ako dođe još jedan desni bek, ili SS reši da je Aksentijević dovoljno dobar za prvi tim

Pored toga, više nema vađenja na bilo kakve finansijske probleme. Savić i Medo posle ovoga prosto NE SMEJU da idu. Njihova želja da odu negde da uzmu pare se mnogo razlikuje od želje Raće ili Fejse koji su mnogo više vremena proveli u klubu i mnogo više mu doneli. Jebeš ti to ako će čoveku koji potpiše ugovor na 4-5 godina posle godinu dana da se učini, pa onda niko ne bi ni ostajao u Partizanu duže od godine.

A druga posledica cele priče da je zadnji vezni mesto na kom prosto ne može da važi priča o ekipi na duže staze. Medo ima ugovor još dve godine, što će reći da ide u roku od godinu dana najkasnije, Ranković isto..
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako vrate Lolu obraz im je kao djon!
Da ne bude zabune,voleo bih da se vrati ali ne znam da li bi SAD on to zeleo!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Opušteno ljudi, zar mislite da će Stanojević, sa svojom fudbalskom filozofijom sa 2 zadnja vezna, da dopusti da ima jednog za Partizanove uslove "normalnog"(bez uvrede) zadnjeg veznog. Stići će tu još neko pojačanje. Možda Lola, mada meni pada na pamet i Ergić, pošto nam treba domaći igrač...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Не знам шта да кажем, Раћа је, по мени, био врло поуздан игач, да пресече напад, да повуче лопту напред, да одигра добар пас, а и надавао се голова.

Ако је ово цена да се Савић задржи још ову сезону, а и да мали Брашанац добије шансу, потписујем овакав потез. Све остало је неозбиљно.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Pratim malo ovu diskusiju, i morao sam da se javim, iako sam neko ko vise posmatra nego sto ucestvuje u tim stvarima. Koliko sam ja upucen u celu pricu (a poprilicno jesam), u slucaju da Raca ode, imamo 2 "spremne" opcije kao zamenu. S obzirom da na ovom forumu niko ne zna ko sam, sta sam i cime se bavim znam da cu verovatno popiti prozivke i cak i poene ali cu ipak to podeliti sa vama posto nekima od vas Partizan znaci puno vise nego meni.
Prva opcija je svakako Lola i tu nije nista novo, to svi znate... I tek da znate da je druga opcija povratak Zuke kome istice ugovor sa La Korunjom (ili je vec i istekao). A o tome ko ce doci ukoliko ovaj ode tek treba da presece covek zaduzen za to u klubu.
 
Последња измена:

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.010
Reaction score
3.814
Локација
Ma sigurno mali Brašanac dobija šansu, nema druge, Medo će biti startni zadnji vezni, Brašanac će mu biti zamena. Takođe, nemojte zaboraviti i Rankovića, koji takođe može da zatvori poziciju zadnjeg veznog. Ranković će, po mom mišljenju, najverovatnije zamenjivati Kamaru u evropskim mečevima, dok bi Brašanac trebao da pokaže šta zna u Rogonja Super Ligi.

A što se tiče dolazaka novih igrača na poziciji zadnjeg veznog, mislim da neće više niko doći. Znači ni Lola, iako bih njega, normalno, voleo i ove sezone da gledam u crno-belom dresu.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.566
Reaction score
3.967
Локација
Beograd
Snajder : http://www.youtube.com/watch?v=2-ocjQmr-UM


totalno sam razocaran ovom upravom i celim vodjenjem kluba ... ovo je bruka , dno dna

umesta da tim posle ulaska u LS samo profitira i sacuva par igraca i tako nadogradi vec neki kvalitet oni sve to odbace lagano i krecu od nule mada razumem i zasto, potrebne su nove kuce investicije privatne i ko zna sta sve...

uopste nije problem u Raci, njemu decku hvala za sve ali problem je sto su ljudi rasprodali 3 zadnja vezna, umesto da su se dogovorili da vise od jednog ne daju ...

koliko im je zinulo dupe za pare pokazuje ovo sto pregovaraju za jebenih 7 miliona za Savica,decka koji je veliki talenat , koji je oducio Engleze na Vembliju, koji moze da vredi mnogo vise ako se kojim slucajem opet plasiramo u LS ili jos bitnije ukoliko se Crna Gora plasira na EP( a dobro im ide za sada) ... Snajderu bolje idi kod Mamica da ti objasni kako se prodaju igraci, ali ne kuce,vile, privatluci su toliko hitni da se igraci prodaju po sistemu daj sta das...

bruka da ne moze biti veca, bukvalno cekamo trenutak kada ce tim napraviti jedan los rezultat tj. samo je pitanje kada ce se to desiti umesto da tim ojacamo,nadogradimo i bukvalno sameljemo i ovako jadnu komsinicu


Lukicu ne treba da teras Toleta, tu je Snajder da ti olaksa posao opusti se
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top