Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Radio Mileva, a.k.a. Prelazni rok 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
A jbg brate i ja sam za to da Frimpong igra ali opet kazem Rnic je treniro zna na neki nacin kako treba igrati protiv njih mozda i nije tolko lose resenje ... videcemo za koji dan :)
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
slatko se nasmejah na ove Rniceve "pripreme" i setih se njegovog gostovanja na "tajnom servisu" tokom revansa u Skoplju. izgledao je kao zadrigli kafanski becar, koji je upravo omlatio oval mesanog mesa. sav naduven i zajapuren. sreca pa sam to komentarisao i tada, da ne bude kako sada kenjam, po ovom potezu uprave, koliko god on izgledao ocajnicki. ovo naravno nije komentar o fudbalskim kvalitetima, vec samo o spremnosti, jer momka nisam video na terenu vec dugo.iskreno se nadam da cemo nastupiti ,u Belgiji, sa sastavom koji je vec poceo da dobija konture, kakve god one bile.
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Женевац, одувек је он био такав, округао, није ово ништа страшно када је он у питању... Да не мислиш случајно да га браним или слично, остао ми је у најгорем сећању. Једноставно, тако је човек грађен, као Гатузо, нема врат него одмах после трупа почиње глава
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.003
Локација
Kobasicarija "Venac".
prelazni rok leto 2011 moze slobodno dobiti naziv "posao navrat nanos".

ako stanojevic uspe da u najvaznijem mecu sezone ubode ko i kako treba da igra, njemu onda spomenik praviti na autokomandi. mnogo smo se istumbali...previse za cetverostrukog uzastopnog sampiona, i kao klub koji je pre osam meseci igrao ligu sampiona. oba stopera, oba spica i sa ogoljenom pozicijom zadnjeg veznog(stanoje danas kaze da je raca samo fizicki prisutan)...zajebano da zajebanije ne moz' biti.

nije mi jasno kako su dozvolili da imamo takvu maglu i milion znakova pitanja, pred drugu rundu kvalifikacija. jedino logicno sto mi pada na um je da su se uzdali u povoljan zreb. krivci? svi od reda:uprava, krstajic i stanojevic...ovim redom.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Dovodimo igraca za koga je vecina nas slavila kad je odlazio. Ako gresim, mozda je takav utisak samo na mene ostavio kad je kiksirao i dobijao crvene kartone za gluposti. I ja sam veliki grobar, pa me niko ne zove, a mogao bih da pomognem sa svoje 33... najveci kvalitet mu je sto je dosao dzabe jer su za Rukavinu morali da se ispruze. Znali smo da nam je desni bek najveca rupa, pa smo doveli mog vrsnjaka iz Holandije, a sada ovu klasu od igraca na stopera. Mnogo sam se razocarao ovog leta, vise nego ikada u Partizan i upravu. I sad su doveli Manju na probu i, kao voleli bi da ga zadrze, ali im je problem visak stranaca. Pa da li je moguce da ste toliko bezobrazni da toliko vredjate nasu inteligenciju? Niste znali da je stranac kad ste ga dovodili pa ste se sada iznenadili? A i Frimpong je stranac, izgleda da mu je to velika mana... Ej covece, oba stopera su promenili i napadamo ligu sampiona. Pa nije ovo PES. Kad je vec ocigledno da se necemo nigde plasirati, lepo su od pocetka mogli da uigravaju klince, bez Eduarda, Ivanova, Vukica, Ilica i slicnih. Pa nama je Vukic zamena za Moreiru. Gospodo iz uprave, vasa drskost i bezobrazluk nemaju granicu. Najvise me nervira, sto cu i pored svega u utorak da se nerviram kraj tv-a i da se nadam, a znam da nista nisu ispunili sto su obecali: brza igra, krila, desnog beka. I onda ce Snajder opet da prospe neki intervju kako je sve planski. Ovde je jedino bilo planski da se, satro nevoljno, proda Savic u minut do 12. zasto niste sacekali zimu, kao pala bi mu cena? Ma nemoj, gadite mi se...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Блeкбурн дошао по Раћу Петровића

Одлази Радосав Петровић из Партизана, а његова нова дестинација биће – Блекбурн. Изасланици енглеског премијерлигаша данима су у Београду, преговарају са челницима црно–белих и према информацијама договор је на помолу.

Тачно је да се један клуб озбиљно интересује за Раћу. Понуда је озбиљна, а шансе да се трансфер реализује велике. То је све што могу да кажем у овом тренутку – саопштио је Младен Крстајић.

журнал
 

19Jerković70

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
196
Reaction score
2
Локација
Вождовац
Значи иде и он,чим у клубу чују речи ,,озбиљна" и ,,понуда" у истој реченици,то значи да су му већ спаковали кофер и спремили пасош.....нек нам је бог у помоћи против Белгијанаца.....
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.003
Локација
Kobasicarija "Venac".
a bas sam racunao na racu u genku:banghead
ko ce uopste igrati drugog zadnjeg veznog uz medu???

elem, rna dobrodosao! nadam se da si podosta naucio trenirajuci u anderlehtu i igrajuci za bersot zadnjih sest meseci. u srce ti ne sumnjam, ali u vugla....ajde ' leba ti, iznenadi me pozitivno!
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
evo jedan lik sto okacio na fejs :

Пар цигана малтретира неког Гробара ! Да ли би помогао том Гробару ( па и побио се ) или би само прошао ?
' Пошто су они познати по томе три на један,наравно да бих помогао и потукао се ако треба,а прошао сигурно не бих '

- НЕМАЊА РНИЋ -

МОЖДА НИЈЕ ' бомба ' , АЛИ ИГРАЋЕ СРЦЕМ !!

nadamo se da ce nas sve pozitivno iznenaditi :)
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ja ne znam da li ja kao navijac trazim mnogo, ne trazim ni bombe, ni milionske ugovore, nit' bilo sta slicno, samo trazim da kad igrac ode, dodje zamena za njega, kakva god samo da je zamena. :S
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ako Raca ode pre Genka jebali smo jeza u ledja, razvalice nas na sredini jer nema ko da igra u tandemu s Kamarom. Rankovic mi ne uliva poverenje, Sasa Markovic ocigledno nije spreman za taj nivo, jedino da probamo s Brasancem. Kockamo se, mnogo se kockamo.
 
Последња измена:

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Blekburn ne igra Evropu, moze tamo da ide i posle Genka i posle celih kvalifikacija. Jos Kezmana da dovedemo i bice ovo prelazni rok iz Alise u zemlji cuda. Ili cemo na kraju uzeti tu Ligu sampiona ili cemo ispasti iz tzv. Superlige. Treceg nema. :)

EDIT: Da odgovorim bivsem igracu Blekburna Alanu Sireru koji je postovao ispod mene i koji ne cita redovno forum - Vec je receno ovde da u PLS mogu da igraju DVA stranca. Odogovaram u okviru ovog posta da ne otvaram novi.
 

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
Je l moze jedno pitanje? Ukoliko je Frimpong u Teleoptiku, onda ovaj novi ne moze tamo, zar ne? Procitao sam negde, verovatno i ovde da je pravilo 1 stranac u PLS. Ako je tako ne mogu obojica...

Inace, odg. na neke predjasnje postove...Nije pesimizam reci da je ovo los prelazni rok za sada, vec obicna realnost...Pa, prodali smo sve sto valja (jos Stojketa i Medu), a doveli neka krajnje GLUPA pojacanja kao sto je Rankovic (nije on glup, vec je glupo njegovo angazovanje, da se razumemo, da ne bi popio poene),
 

pepsi

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
104
Reaction score
44
Ako Raca ode pre Genka jebali smo jeza u ledja, razvalice nas na sredini jer nema ko da igra u tandemu s Kamarom. Rankovic mi ne uliva poverenje, Sasa Markovic ocigledno nije spreman za taj nivo, jedino da probamo s Brasancem. Kockamo se, mnogo se kockamo.


brasanac je u sastavu u-19 reprezentacije i sigurno nece igrati u prvoj utakmici
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Blekburn ne igra Evropu, moze tamo da ide i posle Genka i posle celih kvalifikacija. Jos Kezmana da dovedemo i bice ovo prelazni rok iz Alise u zemlji cuda. Ili cemo na kraju uzeti tu Ligu sampiona ili cemo ispasti iz tzv. Superlige. Treceg nema. :)

da,ali postoji rizik od povrede tako da ne verujem da ce igrati ...cak sam ubedjen ...
 

Duce Gegić

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Malo Sandžak, malo Šumadija
Moje mišljenje je da Rnić, iako možda i nije neka klasa, može puno da pomogne u ovako zajebanoj situaciji... Ipak je bolji i on nego NIKO...
A što se tiče Kežmana, njega bih uvijek voleo da gledam u crno-bijelom dresu, i biću srećan ako se vrati, bez obzira na sve.
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
I ja bih bio srecan da se vrati Kezman ,ne mora da igra u evropi ako vec imam neke bolje opcije od njega ali makar u nasoj ligi da ga gledamo ponovo u crno-belom dresu :)
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.003
Локација
Kobasicarija "Venac".
posle savica i "nase molbe" u vezi nastupa protiv sipusa, da li je moguce da ima jos forumasa koji potezu za takvim opcijama?!
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Mislim da ako Raca ode i nekako uspemo da prodjemo Genk dolaze nam sigurno jos dva tri igraca,a u cetvrtu rundu bi usli opusteno,jer smo obezbedili evropu ! U takvoj situaciji bi imali velike sanse da opet igramo ligu sampiona ! :partizan_fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top