Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Nimalo mi nisu jasni. Pa tek sto je produzio ugovor. Ma oderi budale i pamet pri izboru nove sredine. Srecno majstore a za selektora bih digao obije ruke da su uslovi normalni, iako je prikazao da moze da radi i pod nenormalnim odlicno...
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
B92 kaze da ce da preuzme reprezentaciju Kine. U tom slucaju bice da su kud i kamo pametniji od nas.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
To je u mnogo cemu fudbalski jos uvijek divlja zemlja, potpisati ugovor prije 2 mjeseca sa trenerom pa se predomisliti. Citah izjavu nekog od nasih trenera skoro a mozda je bio i Stanoje u pitanju da npr. klub ima najmodernii stadion i pomocne terene a na treningu se nema dovoljno lopti...

Eh kamo srece da smo u medjuvremenu dobili novu upravu, dok se Stanoje ne vrati za mene je ovo imitacija Partizana..
 

c. maltese

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
157
Reaction score
5
Локација
ko ce to znat moj profesore
Ja mislim da je ovo neka menadzerska igranka, u meseca dana tri nasa najbolja trenera tamo su dobili otkaze Okuka, Antic, Stanojevic.. ko zna sta se u toj divljini desava al vrlo verovatno ce tamosnja vrata za nase trenere biti zatvorena.

Stanojevic se finansijski verovatno jako dobro obezbedio, tako da mu sada ne rad pola godine i odlazak po svetskim seminarima nece tesko pasti. Prirasto mi je srcu, voleo bih da ga vidim u Partizanu opet al mislim da je on prerastao nasu ligu, tesko cemo mi njega gledati na klupi naseg kluba opet.
Voleo bih Tole da ga potpise za reprezentaciju, to bi haos bio :)
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
On bi bio najbolje resenje, ako izuzmemo Djukica koji nema sanse da bude selektor. Mi bi ga maksimalno podrzavali, ali ciganima bi mnogo smetao. Plasim se samo, da ako dodje i ne daj boze ne napravi rezultat, u sta sumnjam, da ga ne "lincuju" ciganski mediji, a oni to naravno jedva cekaju. Kako god da bude, grobari ce uvek biti.uz tebe SS legendo.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Да сте пажљиво гледали интервју који смо правили са Станојевићем пре годину дана, знали бисте да му рад у српском фудбалу није ни на последњем месту приоритета. Осим ако се нису десиле неке невероватне промене у његовим ставовима...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Zna se ko moze da bude selektor reprezentacije - samo onaj koji je u stanju da polize dupe raznih menadzera i vucibatina iz saveza.....a Stanoje mi se nikako ne uklapa u taj profil...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
A govnjivi ciganski novinari se naslađuju kako je Sale dobio šut kartu, kad kurac, on ih prcnuo čak iz Kine. Bravo Sale, od danas navijam za reprezentaciju Kine!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Pozurili su da se slade domaca gamad.Napusite se socno kurca,naprijed Sale sa crvenom zastavom i petokrakom :)
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
A ja se ponadao eto ga u evropi, makar ce da ih odsrafi za neku ogromnu lovu, ali Kinezi fudbala nikad igrati nece :D
Srecno majstore!
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Jbm li ga, ja bih se vise radovao da je preuzeo nasu reprezentaciju. Dobrih igraca imamo na pretek a svi znamo kakav je Sale motivator. Mislim da bi on mogao da izvuce najbolje od svih.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Да сте пажљиво гледали интервју који смо правили са Станојевићем пре годину дана, знали бисте да му рад у српском фудбалу није ни на последњем месту приоритета. Осим ако се нису десиле неке невероватне промене у његовим ставовима...

Sve njegove intervjue sam odgedao religiozno i mislim da je uvijek rekao da njegova posljedna rijec nije recena u Partizanu ali da se okolnosti moraju promijeniti a svi znamo sta je to. Valjda necemo morati cekati da pomru.

Stanoje sve najbolje nemam uopste sumnje hoces li uspjeti a mi cemo cigane da prcamo po malo dok se ne vratis. Sa tobom je to vec veliki sex a to oni znaju.:BB
 
Последња измена:

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
A ja se ponadao eto ga u evropi, makar ce da ih odsrafi za neku ogromnu lovu, ali Kinezi fudbala nikad igrati nece :D
Srecno majstore!
I ja sam se ponadao da je otkaz, dobije lepo dobre pare, obezbedi se i onda kao covek preuzme nekog u Evropi i lepo dve muve ubije jednim udarcem.
Opet mu reprezentacija Kine moze biti bolja odskocna daska od njihovog prvenstva, mada mislim da mu je vreme za neki evropski klub i da proba karijeru da gadja, a ne novac. U Kinu moze da ode kad hoce, cak iako dozivi fijasko u Evropi, u sta sumnjam, jer tamo uvek ima mesta za nekog Okuku, Krunica, Kosanovica i slicne.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Eh da je bar pre dosao, pa da ih odvede na SP.. :?
Ovako mora da cekamo kvalifikacije..

Mada nisam siguran da je selektor dobar posao za njega..
Za mladog trenera je sigurno bolje da svakodnevno bude sa ekipom..
Ovo je vise za ove matorce..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Svaka cast. Mislim da mu je ovo pametan potez. Definitivno ce biti primjeceniji na sceni, a ne vjerujem da planira nesto dugo da se zadrzava na tom mjestu. Bila bi steta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top