Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Sale Stanojević

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Stanojević se nije dokazao :buhaha, pored toliko dokazanih srpskih trenera. Sva sreća pa imamo druge dokazane trenere.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Stanoje da preuzme reprezentaciju sto pre.To mu je sjajna sansa, ocekujem da nas tim koji ima strasan potencijal sa Stanojem poraste opasno.

Koga boli kurac sta cigani baljezgaju, Sale ljudino preuzimaj Srbiju!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Stanojević se nije dokazao :buhaha, pored toliko dokazanih srpskih trenera. Sva sreća pa imamo druge dokazane trenere.
Bata Đora tvorac autentične srpske škole trenera, Milan (radim za sendvič i 10 maraka) Živadinović, čak se i Ilija Šestković samopredlaže, šta ćeš više. :D

Stanoje sad uzmi Srbiju, a u Kinu možeš kad 'oćeš.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
ja i dalje ne verujem da ce ciganska drzava dozvoliti stanoju da postane selektor, ma koliko mi grobari to voleli.

Ko ih jebe. Ne moraju da navijaju za reprezentaciju. Ni ja nisam navijao za reprezentaciju dok su cigani smrdeli okolo... svaka čast normalnim zvezdašima, a ima ih!

Sale,ako citas ovo,nemoj molim te.
Nemoj da zbog tebe pocnem da navijam za tu kugu.

Neka on sam odluči a na nama je da posle toga odlučimo da li ćemo ili nećemo navijati za reprezentaciju.

Ako on reši da je vodi, navijaću za reprezentaciju, makar u tim stavio 11 cigana, jer znam da Sale to radi zato što misli da je tako najbolje za tim.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Smatram sam da ako Stanoje ne preuzme reprezentaciju, to neće biti zbog toga što se plaši zvižduka isfrustriranih gancija. Šta više mislim da uživa da im zapuštava usta i da to može da mu bude samo dodatni motiv.

Najbolesniji su mi mozgovi koji izjave da on nije dovoljno iskusan, a onda za selektora predlože Srpskog Murinja.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.003
Локација
Kobasicarija "Venac".
nisu samo ganferi problem. ima i nesto sto se zove guranje igraca od strane saveza, a sve da bi se zadovoljio apetit svemocnih menadzera. valja se i s tim boriti.

srbciganija i fekalije iz saveza. sale, ako prihvatis, nek ti je Bog u pomoc.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
sale

Prvo cestitke Saletu. Mislim da dolazi u pravi trenutak kada ova generacija polako ulazi u svoj zenit ,imace mnogo laksi posao da se kvalifikuje na EP jer je broj ucesnika povecan .. Radio je sa dosta igraca u Partizanu ,mladjim kategorijama FSS tako da nece biti velikih problema ...Drago mi je da je posle egzoticnog Mihajlovica dosao pravi takmicarski trener za selektora ,stanojevic ima sve karakteristike da bude bolji selektor nego trener jer je njegovo najace oruzije taktika i motivacija ,a to je mnogo vaznije za takmicarski deo po grupama i nokaut fazi nego u prvenstvenom gde se igra 30 utakmica u sezoni ...
Ima kostur tima Ivanovic,Nastasic ,Subotic,Kolarov ,Matic igraci koji svojim kvalitetom moraju da budu u 11 i mnogo jace reprezentacije od Srbije to je pola tima ostaje mu da definise jos 5 igraca za startnu postavu ,imace veliki izbor :Ljajic,Tosic,Tadic,Fejsa,Jojic,Markovic,Djuricic,Mitrovic,Djordjevic,Basta...
Pogotovo ce mu slatke muke biti da nadje partnera Maticu pored koga mozes da stavis potpunog ofanzivca ili potpunog defanzivca i da opet imas solidnu igru u oba pravca jer Matic svojom polivalentnoscu daje neverovatnu stabilnost..Ako bude igrao na pobedu slobodno moze pored Matica da stavi Jojica sa kojim bi dobio potpunu dubinu sa te pozicije i mogao slobodno da gurne krila u sirinu ,a u napad stavi i djordjevica i mitrovica ..kad se brani tu je fejsa da zatvori a opet matic moze uvek da povuce napred ...zaista ima mnogo varjante i ja ne sumnjam da ce on to sve ukomponovati ocekujem polufinale na sledecem EP.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Tole

Mislim da ga je Tole, ako stvarno AS bude promovisan, uterao stubu srbstva do balcaka.
Bice uzasno tesko raditi pod zvizducima, ali Ser Alex je to... kavace repka redom kao nekada pfc komsinicu.
Ono sto je najbolje od svega je da, i ako uspeju gospodar i njegovi slaboumni sledbenici da ga sjebu, svi putevi vode tamo gde mu je i mesto.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Više se ni ne sećam kad sam poslednji put navijao za našu reprezentaciju. Od srede počinjem. :) Neki ljudi nisu ni svesni kakav mitim imamo (ubedljivo najskuplji od svih koji se nisu plasirali na SP). Stanioje nije sujetan kao onaj bizgov pre njega, vratiće MAtića, neće ratovati sa Ivanovićem i Kolarovim, a oni će mu uz Subotića i Nastasu (imamo još nekog štopera, ne mogu se setim) biti bedem ispred gola. A klinci napred šta urade, dobro uradili. Baš se radujem.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Vidi se da ne pratis :D. Matica vratio jos onaj kreten :).
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
:)
Ma neka ga je sto puta vratio kad nije igrao najvažnije mečeve. Koji fijuk, jebote, Matića da izostavi. Ljajića nije vratio. Ali je zato, setite se, zvao Radonjića i još neko dete od 15 godina. Pa halo? Onda, umesto da se osloni na starije igrače preko kojih će sprovoditi zamisli na terenu, koji će biti njegova produžena ruka, on prvom prilikom naduva Kolarova i Baneta.

E tih stvari neće biti kod Saleta. Zato se radujem.
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
miha je bio jako dobar trener, to sto neki nisu uspeli da svate sta radi to je druga stvar. Jeste on tvrdoglav sve to stoji ali je tacno znao sta radi. Iskristalisao sliku, okosnica tima je tu..To su principi , pa sta mi ovde filozofiramo kada imamo duleta slicnog karaktera.

Voleo bi da vidim stanojevica mislim da ce biti pravi hit , odlican trener , skockana ekipa mlada jako talentovana , zeljna uspeha.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
pre sam sklon da ga poredim sa vladimirom petrovicem pizonom nego sa debelim dukljaninom. pardon, manekenski gradjenim dukljaninom. :)
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Custe li najnoviji "biser" rosavog cigana Petrovica u intervjuu sa "doktorom" Terzicem na SOS Kanalizaciji?

Citiram ponovo je fudbalska javnost polarizovana na dva kandidata Sasu Jankovica i Saleta Stanojevica:rolling lough

Cigani jedu muda zbog Saleta.E necete nametnuti svog mamlaza opet.Kazu nece navijati za Srbiju?Puca nam prsluce sto necete, necemo moci da spavamo zbog te potresne cinjenice.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

@MikiPFC
Čim je on za tebe Miha , sve mi je jasno ?!

Po čemu si ti ,majke ti ,video ,da je on dobar trener ?

Jel tako što je izmenjao 150 fudbalera ?
Jel tako što mu 95 % igra Faljijevih igrača ?
Hoćeš zajedno da ih nabrojimo?
Smrdlja ciganska propala, jebem ga u usta . Znaš koliko bi značilo da smo otišli u Brazil ?
Neka ga u Italiji i daleko mu lepa kuća . I njemu i onome što ga doveo !
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tema je Sale Stanojević a ne Mihajlović! pr:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.003
Локација
Kobasicarija "Venac".
ironija sudbine!
u isto vreme mutavi se povlaci, a na celo nacionalnog tima dolazi sale stanojevic. ipak, neko odgore vidi sve:wink:.

pri tom ostajem pri svom da nisam odusevljen da vidim lika kao sto je stanoje na klupi mulja kakav je fss i sve oko njega.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top