Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Par pitanja za Pantica (ne Dimitrija) za koja bih zeleo da cujem odgovore u sledecem Vesniku.

1. Da li FK Partizan ima marketing tim?

2. Ako ima, da li oni rade za platu ili volonterski?

3. Ako rade za platu zasto onda nista ne rade?

4. Da li ima pomaka u slucaju "Stadion" ?

5. Da li imamo nekog zaduzenog ko pravi projekte i predracune za renoviranje stadiona?

6. Da li vi vidite u klubu koliko su ovi sa druge strane brda uradili oko stadiona i omladinske skole?

Nadam se da cemo dobiti odgovore na ova pitanja u sledecem Vesniku umesto standardne price o misevima i bensedin navijacima.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pa, to mogu i ja da ti odgovorim...

1. Ima, ali su nesposobni
2. Plate svima stižu redovno
3. Pročitaj ispod 1.
4. Nema, niti bilo šta rede na tome. Nema ni potrebe, jer će biti kako vrhovni kancelar kaže.
5. Nema. To se radi kad UEFA zapreti!
6. Vide, ali ćute, jer kako kaže vrhovni kancelar, tako će da bude.

To je to, kad je ceo SD u pitanju. Ovu golgotu treba preživeti nekako, a posle toga....

Samo još da se dotaknem poslednjeg Vesnika. Pantić je u nekoliko navrata ispljuvao upravu KKP, što je sasvim OK, jer svi znamo ko su i šta su, ali NIKADA nisam čuo da je rekao nešto loše protiv uprave FKP kada se zahvaljuju najvećem mrzitelju i uništitelju Partizana, av (mala slova, namerno).

Drugo, priča kako ima onih koji danas pljuju a sutra hvale. Gospodine Pantiću, sve ide po zasluzi. Ako se nešto zasere, pa naravno da treba da se kritikuje. Ako se nešto dobro uradi, svakako da treba da se pohvali. Nećemo valjda da stavimo ružičaste naočare i da nam sve bude lepo, ili što je još gore, da pljujemo i kad treba i kad ne treba.
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nada umire poslednja, a odgovore od njih ipak dočekati nećeš :D
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
A sto taj jedan igrac starter ,nije bio Marko jevtovic ? Nego uvek najbolji igrac ekipe...
nama po polusezoni uvek ode jedan do dva igraca startera,i to uvek budu najbolji igraci
Doveli smo Vakulka,koga nikad nisam gledao,a ni cuo za njega,a pritom nije odigrao utakmicu od avgusta bese ,i sad kao extra,vau ..doveli smo najboljeg igraca JSL ,a svi znamo kakva je JSL ...

Sta je sa kosturom ekipe?
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Par pitanja za Pantica (ne Dimitrija) za koja bih zeleo da cujem odgovore u sledecem Vesniku.

1. Da li FK Partizan ima marketing tim?

2. Ako ima, da li oni rade za platu ili volonterski?

3. Ako rade za platu zasto onda nista ne rade?

4. Da li ima pomaka u slucaju "Stadion" ?

5. Da li imamo nekog zaduzenog ko pravi projekte i predracune za renoviranje stadiona?

6. Da li vi vidite u klubu koliko su ovi sa druge strane brda uradili oko stadiona i omladinske skole?

Nadam se da cemo dobiti odgovore na ova pitanja u sledecem Vesniku umesto standardne price o misevima i bensedin navijacima.

Pitanja su na mesto, ali kad uporedis sva ona pitanja koja smo upucivali predhodnoj upravi, shvatis da sada imamo blagostanje u klubu. Da Vucelic za Partizan, u odnosu na djurica, dodje kao Perikle za Atinu. :D

Pod ovim okolnostima, neozbiljno je ocekivati bolje od ovoga.
Ja sa velikim nestrpljenjem i radoscu ocekujem sutrasnu tekmu, da vidim kako su momci napredovali, da vidim pre svih Ivanovica :respect i Ukrajinca, ko nema pametniju stvar, neka lupa glavom u zid, zbog marketinga kluba i njihova primanja.

:D:
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Ma da i snajderu treba da oprostimo sto je krao i sto nije iskoristio momenat da zanavek izdigne Partizan iz srb-ciganskog blata jer bio je bolji od prethodnika manje nas karao a ima co'ek sest titula u nizu grupnu fazi LS itd. Kako ide ona svaki narod ima kralja kakvog zasluzuje ili tako nesto slicno...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
......................................................


Drugo, priča kako ima onih koji danas pljuju a sutra hvale. Gospodine Pantiću, sve ide po zasluzi. Ako se nešto zasere, pa naravno da treba da se kritikuje. Ako se nešto dobro uradi, svakako da treba da se pohvali. Nećemo valjda da stavimo ružičaste naočare i da nam sve bude lepo, ili što je još gore, da pljujemo i kad treba i kad ne treba.

taj "wannabe-Gebels" je, ako se dobro sećam, ke***o kako je ružno kako su naši navijači razjedinjeni i da treba da se ugledaju na ove u Rupe, kako su svi zajedno, i dolaze i kad nisu godinama osvojili titulu i sl. :puke
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Željko Pantić je kancerogeni, jevrejski interešdžija i makijavelista. Jedan obični ljigavi, narcisoidni tatin isprdak.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
On je nazalost tip partizanovca za koga se uvek zapitas da li bi stvarno tako neko smeo da navija za nas sveti Klub!? Tolika kolicina arogancije i neobjektivnosti, tolika kolicina besramnog lobiranja i zatvaranja ociju pred cinjenicama samo upucuje da je covek bez stida i srama. Mozda on zaista voli Partizan, i to iskreno, ali njegova agenda je za najstrasniju osudu. Covek ima 45+ godina ili koliko vec, a ponasa se kao neizivljeni zajapureni balavurd koji ne zna gde udara!?

Mislim, koliko debeo obraz treba da imas da nakon sto je otvoreno pricao, u fazonu, kao eto nakon jednog Curkovica, dobili smo Vucelica, sad postane njihovo "svakosatno klepetalo" (tm by Boza Koprivica).
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Par pitanja za Pantica (ne Dimitrija) za koja bih zeleo da cujem odgovore u sledecem Vesniku.

1. Da li FK Partizan ima marketing tim?

2. Ako ima, da li oni rade za platu ili volonterski?

3. Ako rade za platu zasto onda nista ne rade?

Generalno u Srbiji ne moze marketing da funkcionise a kamoli u nekom klubu kojeg drzava i njeni organi ne prihvataju pa samim tim forsiraju govna preko puta.

Jednostavan marketing pocinje vec od prodaje privesaka, majica, dresova i tu mi vec nailazimo na prepreke i probleme.

Kod nas u drzavi ti istampas sebi 50 FKP majica i to prodajes "legalno" ispred stadiona iako svi znaju da nije original FKP to se proda a butik na stadionu frula i ne zaradi ni cent od toga.

Sta klub protiv takvih stvari preduzima? NISTA!

Pored svega toga, mi smo jedinstven klub u universumu koji od tog butika i prodaje artikala nema nista. To rade ljudi koji nemaju veze sa budgetom kluba niti ista od te prodaje (butik ili online, sve jedno) ulazi u klupsku kasu.

To su pocetnicke greske koje u svakoj normalnoj drzavi funkcionisu i za to ti ne treba nikakav marketing manager ili neko ko te puno kosta. Pa moj klub gde ja igram (amaterski) zivi od marketinga i prodaje navijackih rekvizita.

Upravo tu pocinje marketing a kod nas je vec tu kraj. Zato se ne cudim da ni ostalo ne radi kako treba i nikakva primanja nemamo od toga.

To gore je sve provereno jer znam ljude koji rade kojekakve artikle za butik i upucen sam u taj deo posla kod FKP.


Jeste da to mozda nisu milioni evra godisnje ali kao sto rekoh, od toga se pocinje i najjednostavniji nacin da reklamiras svoj klub i uz to da zaradis koji dinar za kasu kluba.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Može se burazeru, može se... čak i u Krcuniji, samo ako se hoće, a to što oni neće je druga priča!

Nije potrebno da oni izmisle toplu vodu, nego samo da kopiraju uspešne, a prvo što moraju da urade je da pozatvaraju "divljake"! Ne može NIKO da zarađuje, bez obeštećenja, na ime kluba. Doduše, siguran sam da ima i onih koji plaćaju obeštećenje, ali taj novac ne ide u klupsku kasu nego u nečiji džep!

Partizan TV je odličan potez i prava stvar, ma šta vi mislili o Pantiću. Čovek je odradio odličan posao, a to što podržava upravu kluba, pa nije valjda da ste očekivali da ih pljuje.

Bilja takođe radi dobar posao, mada ona nije direktno povezana sa marketingom.

Ostali... gde su, niko ne zna!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Kad je sledeci Vesnik?

Interesuje me da li ce Pantic da odgovori na ova pitanja, poslao sam mu i mejl.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Sta kazu, dug nam je sada oko 12 miliona? Zar nije bio OKO 8? dakle i ovo OKO 12 je verovatno 15-20...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bukvalno SNS priča! Nismo MI, to je DOS ostavio dug! Nismo MI, to je DJURIC ostavio dug. A onda zajedno sa Djuricem odu na večeru! Mars more!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@Presiden znas dobro da je mutavi prodao igrace za 60-70 miliona eura. Naslijedio je mislim oko 15 , toliko je i ostavio, moguce i vise. Od transfera smo mogli lijevom rukom da vratimo tih 15 ak. Pokrao je klub nevidjeno.
Da ne spominjem famozni internat jer je citav projekat zavrsen u njegovo vrijeme, on je pokrenuo pricu.
 
Последња измена:

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Sto je najgore, ako bi i neko normalan dosao posle ove uprave oni ce morati da furaju pricu da je dug od ove uprave (sto i jeste) a njima opet niko od nas nece verovati :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Znaci, ova uprava je suvo zlato Partizana.
Jel moguce da neko veruje bilo cemu sto izgovore vvv? Da kazu da je zemlja kugla, zapitao bi se da li zivimo na ravnoj ploci.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ni jedna uprava nije suvo zlato dok ne bude neko trosio svoj privatni novac. Ali je cinjenica da dugi niz godina necemo imati transfere kao u vrijeme mutavog jer je cijena srpskim igracima u medjuvremenu pala a i nasa skola ne izbacuje vise Ljajice i Jovetice .
Mutavi je mogao postaviti klub na zdrave noge koliko je novaca uslo. Ovo su suve cinjenice.
 
Top