Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.998
Pa taman posla da neko normalan podrzava mutavog.
Ali i ovi su za samo dve godine od transfera zaradili polovinu iznosa iz vremena mutavog. I jos ponesto, a to ponesto nikako nije malo.
Ok, nismo debili kao cigani koji veruju robijasu da maltene sve sto zarade ode na saniranje dugova, ali necemo da verujemo kako sve sto se zaradi ide na tekuce troskove, i tek ponesto na smanjenje dugova.

PS Gazda, dosta fale tvoji postovi na forumu. I ne samo tvoji, lista je poduza: Crno beli, Stojance, Idio, Profesor...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Ivanović i Zdjelar su sigurno dobri igrači. Partizan treba da dovede uvek najbolje domaće igrače. A Ivanović, možda nije najbolji, ali je svakako jedan od. Zdjelar isto tako.

Ono što me raduje, to je što su momci naši. Ako je tačno samo pola od onoga što sam čula da se dešavalo prilikom dovođenja Ivanovića - dečku skidam kapu.

Znam da ima ovde dosta vas koji ste za to da treba da igraju profesionalci. Delimično se slažem. Ali, ako mogu da biram - ja bih da igra 11 Grobarčina .... mislim da to u nekim momentima može da bude ključna prevaga u nekim utakmicama, kao što je derbi.

Momci, dobro došli. Da nam je sa srećom!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Rece profa da je dug oko 12 miliona...znaci nismo nista uradili za sad da se to smanji. Ocekivano...jedini se tjesim sto cifra nije dostigla 20 miliona...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Znaci, ova uprava je suvo zlato Partizana.

Naravno da nije, ali razlika između ove i prethodne je i te kako očigledna. Ono mafijaško đubre nas je pokralo kao niko do tada. Serem mu se na "njegove titule". Mi bi ih svejedno uzeli jer cigani su bili u totalnom rasulu.

Daleko od toga da sadašnja uprava nikad nije pogrešila. Zasrali su više puta, ali i kao takvi su tri klase bolji od Đurića.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.511
Reaction score
23.407
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa daj im vremena kao mutavom, i igrače koji se mogu prodati za te pare, kao u vreme mutavog, i nikakve razlike neće biti.

Govno je govno.

Kad su takva poređenja, onda mogu biti loši i manje loši.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Vuletic kaze da je Partizan duzan 12 miliona i da preti oduzimanje bodova.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne preti, pretilo je, platili smo dug. Nije mi jasno šta smo koji kurac imali da platimo Kinezima za brata Cleo-a kad smo mi njega njima prodali...
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
Свако по своју улазницу!

Бандо, багро, све вам јебем.. због комфора навијача!!! Просто је свакоме комфорно да запуца из Врања, Лесковца, Ниша, Чачка итд. да купи карту, а ако сви буду узимали на дан утакмице биће гори кркљанац него ли за Јанг Бојс..
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
zato ce i biti opet maks. 15.000 na stadionu...
 
Последња измена:

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Каква говна, да не поверује човек. Клошари одвратни
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Nisu normalni,svakome ce gledati licnu kartu i uporedjivati sa ulaznicom na ulazu na stadion,a maloletne osobe moraju da budu u pratnji punoletnog lica.Hahahah aj bas da vidim kako ce ovo da ispostuju,narocito na jugu.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
to sa kontrolom su rekli i protiv siptara pa nije bilo kontrole. makar mene niko nije bio kontrolisao...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Pa to nije ništa novo. ta pravila važe i za sve utakmice iz naše lige.. .samo što ih nikad nisu poštovali :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Možda su šabani iz UEFA-e ovo tražili, naši morali da odrade na sajtu kako im je rečeno ali će se ulaziti lagano.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
A onda će šabani iz UEFE lagano da nas konačno izbace iz takmičenja zato jer ne poštujemo ono što nam kažu...
(ako su nam to oni rekli)

Jebiga i mene nervira 21.vek, kad sam bio mali mislio sam da ću u 21. veku da vozim leteći tanjir, a da odmor provodim na Mesecu, a ja danas pešačim po NBGDU da pronađem gde je Tiket Lajn da bih lupio kartu...
Jebe se meni što je sad sve neki on lajn, bla bla...ja bih hteo da ostave i nama dinosaurusima nešto kao što je nekad bilo...
Al ono, jok...
Pa čak i taj Tiket Lajn...bio je na jednom mestu u Gradu, pa na drugom mestu u Gradu, pa je sad u nekoj udžerici na Novom Beogradu...aman bre ljudi, šta li je sledeće...

Edit:
Izgleda da je sledeće da će od sutra svako morati ,,osobno,, da dođe po svoju ulazinicu?!
partizan.rs/182580-h/
 
Последња измена:

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Iliev se zahvalio predsedniku srbije AVAV, zato sto mu je ispunio sve zelje, dobro ne sve, ali veliki broj zelja i zato sto se dobro odnosi prema sportskom sektoru?

Pogledajte promociju Zdjelara.

?
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ivica ? Ma kakvi ,tripujes se ti.. nije ivica SNS govno to je neka greška
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Zahvalio se Vučeliću i Vazuri. Nigde nije pomenut taj.

Ne razumem potrebu ljudi da lažu i izmišljaju neke stvari.

Isto kao sto ne mogu da razumem ni konstantno pljuvanje svega i svačega u vezi sa našim Partizanom.
Razumem da se pljuje uprava, oni i treba da se pljuju!
Ali konstantno pljuvanje našeg sportskog direktora, trenera, igrača. Nazivanje istih pogrdnim imenima...

Mislim da svemu tome nije mesto na jednom forumu navijača Partizana.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Evo sad baš htedoh da napišem. Stvarno bez veze pišete. Pa zahvalio se upravi kluba što su doveli igrače koje je tražio. Šta je loše rekao? to što u upravi sede kreteni, i što i on nije čist u glavi, to nema veze.

Nemojte da zajebavate.
 
Top