Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Mislim da ga Uprava najviše zadržava na klupi jer bez pogovora stavlja u tim i dovodi u klub menadžerske igrače.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.741
Локација
Beograd
Prvo skandiranje protiv uprave je bilo sa zapada,malo posle toga na prozivku istoka kreće u dva glasa istok-zapad.Kasnije se uključio i jug.Kada je istok pozvao jug da u dva glasa skandiraju uprava napolje jug im nije odgovorio.
Da,jug se ukljucio tek nakon sto je izvizdan od strane istoka i zapada.A i to je delovalo dosta mlako i tek kada su clanovi uprave otisli iz loze u hol jer je bas tada zavrseno prvo poluvreme.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.741
Локација
Beograd
A sta ste ocekivali od dripca?Dripacko ponasanje!:poop:
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.827
Локација
Humska ulica
Sad lepo u bojkot pa neka oni placaju sami sebi karte za tribine da bi bodrili dripca iz Stitara,sto se mene tice necu pratiti FK dok ova govna ne odu...sramota
Miroslav Djukic - covek bez morala
P.S. Litvanci posle ove odluke ne pripremaju revans s nama nego ljudi komotno krecu u skauting Nordsjelanda ili AIK-a
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Moj predlog-svaki poziv na bojkot, ban na deset godina, njima bojkot nasjvise odgovara, da mogu sa svojim placenicima da odvedu klub u totalni kolaps
I sinoc da zapad nije poveo skandiranje, sve bi se svelo na tralala pesmice

Litvanci nek pripremaju sta hoce, a cigasnska gamad neka popusi kurac
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kada je uprava sklapala dilove sa Ramadanijem, u kombinaciju je uključen dripac.

Reprogram duga za Živkovića, peglanje neko, pozajmica Danila Pantića, Đerlek i Zdjelar...
Dripca je albanac nametnuo kao trenera, koji je sam odredio sebi platu od 500.000€.
Sada traži da mu se isplati 400.000 za odlazak.
Vazura neće da mu plati, ali će posledice njegovog ostanka koštati mnogo više i to nikako ne mogu da skapiram.

Takođe mi ova 3 igrača dobijena u paketu sa dripcem, nisu opravdali "investiciju". To govori da klub vodi pavijan koji možda i želi neki rezultat, ali je njegovo poznavanje fudbala mizerno.

Svakako trener koji se dovodi mora biti baš jaka njuška. A stvarno ne znam ko to može osim Marka i Stanoja.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Moje misljenje je da niko normalan nece preuzeti ekipu kojoj prijeti ispadanje iz LE. Ceka se ishod kvalifikacija i onda ovaj idiot leti. Idealan scenario bi bio da udjemo u grupe LE i da ova odvratna njuska dobije otkaz. Ne ostalo ni pepela od njega, ciganstura odvratna.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ponovicu... potpuno je nebitno ko ce na njegovo mesto

Klub koji drzi do svog imena, reputacije pa ako hocete i istorije, njega treba da otpusti...

Naci ce se neko vec a do tada moze i trener teleoptika ili ko god
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
A kako nam to preti ispadanje?

Od ovih sigurno nećemo ispasti tako da je to preterivanje (a ako se dogodi to bi bila ogromna sramota). Dosta smo kvalitetniji i očekujem da dobijemo i u revanšu. U sledećem kolu će biti dvomeč sa 50-50 šansama za plejof, ali u tom plejofu će biti zeznuto čak i ako budemo nosioci (ako prvo dođemo do njega).
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
@kale_gkv
Sa ovakvom igrom mi nemamo sanse u plej ofu, ako dodjemo do nega.
a ko kaže da ovaj tim može samo ovako da igra?
do PlayOff-a ima par nedelja, ako ne i mesec dana.. po meni, dovoljno da se promeni stav igrača kad kroče na teren, što je prvi i osnovni problem
sve ovo drugo može uz put da se rešava, a ima vremena i da se još poneko i dovede, ako novi trener smatra da treba..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pitam se kako je Vazurina rjec jaca od Vuceliceve? Stari udbas je podbacio ako ga mladi krmak nadglasava na sastancima, sledeci mandat Vucela nece vidjeti ako je tako. Nebi me cudilo na napredni degenerik Ruzic jednog dana dodje na celo.
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Moje misljenje je da niko normalan nece preuzeti ekipu kojoj prijeti ispadanje iz LE. Ceka se ishod kvalifikacija i onda ovaj idiot leti. Idealan scenario bi bio da udjemo u grupe LE i da ova odvratna njuska dobije otkaz. Ne ostalo ni pepela od njega, ciganstura odvratna.
... A kako brate da udjemo u LE ?:banghead:...

Ono što smo cele prošle godine gledali, nedokučiva misterija da smo poluraspad u JSL, ali zato u evropi "deremo", je u stvari bilo zasluga samih igrača...

Samo igranje evropskih utakmica ih je motivisalo.... mogo si da staviš tele na klupu... ishod tj. rezultat bio bio isti.... potpuno sam uveren u to i to poodavno

Da ne pominjem sad našeg trenerskog "maga" i njegove već u pesmama opevane, kvalitete... ljudske i stručne... dovoljno smo mu se "nadivili"

Dakle, kao što vidimo lik je toliko uništio sve, da čak ni Evropska fudbalska scena i igranje na istoj , ne može motivisati naš igrački kadar...
kako god da bili upitni kvaliteti istog (kadra)...

Mada ja lično smatram, da ima tu ima dosta materijala... najiskrenije...
 
Top