Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.601
Локација
25-i maj
Novak Nedic kakva njuska. Da me vode na Karibe i da mi je sve placeno ne bih seo u avion sa ovim akrepima i Turcima. Sa ciganima ni u crkvu.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.279
Reaction score
7.095
Ja sam napisao prije par dana da bi u slucaju privatizacije, jedino ultra bogati, a kontraverzni biznismen mogao biti uspjesan. Normalni ljudi u mulju od drzave, ne opstaju. Necu da vas zamaram svojim zivotom, ali kao nagradjivani veteran ratova i pripadnik diverz. jedinica iz Bosne i sa Kosova, otjeran sam iz Srbije kao zadnje govno i bio primoran da idem na mrski nam zapad, da bih prehranio porodicu. Zato kazem, Antic, Mijatovic i Ilic, sve ruke gore za njih, ali iza njih mora biti neko dobro zajeban. Usput, vidio sam snimak gdje onaj nesoj vulin pita djecu da li navijaju za zgadiju, a jedno dijete kaze u svoj masi JA NAVIJAM ZA PARTIZAN, dok smece ”vojnik” kaze da ce nauciti sta su prave stvari kad poraste, da li bi mogli saznati ko je to? Nesto sam nacuo da je dijete sa Kosova i da je djevojcica u pitanju, ako nista, bio bi red ponuditi ocu i njoj sezonsku kartu.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.279
Reaction score
7.095
@grobar-do-groba ma i bolje da nisam on, da me ne shvatite pogresno, ja sam samo malo zrno soli u moru, svi momci (i djevojke) koji su se borili na ovaj ili onaj nacin, za mene su najveci heroji, zao mi je svih nasih ljudi koji su dali zivote i jos uvijek nose posljedice zrtve za majku Srbiju, a ta majka je ustvari takvim herojima maceha koja ih gleda kao kopilad i ne zeli ih. Da ne palamudim dalje u svemu tome nas Partizan je isto nepozeljan, strano tijelo u sopstvenoj zemlji. Pa ljudi moji, takav klub sa takvom tradicijom i uopste citavo SD, meni je nepojmljivo sta smo dozvolili. Kazem mi, jer se i ja osjecam odgovornim, iako ne mogu puno uraditi. Da znaju malo samo o poslovanju, imali bi armiju mladih navijaca, koja bi bila buducnost cijelog SD. Oni daju onom sto mu se ime ne pominje ovdje, da vodi klupsku televiziju, covjek koji govori ’nate. Prica o Partizanu u dresu real madrida, pljuje onako kako mu se kaze, nikakav kriticki osvrt. Ako vec ne moze objektivno, onda ne treba nikoga pljuvati i vrijedjati. Pored trojca VVV njemu isto jedva cekam da vidim da ga neko nabije nogom u guzicu.
@Zlatiborpfc evo ja cu im kupiti sezonske imi barem dresove, samo da saznamo ko su i to bih uradio u ime svih nas sa Partizan.net.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.077
Reaction score
4.317
Локација
Humska 1
Danas sam svratio do blagajne, nema zive duse, uzeo karte za cetvrtak. Hocu cerku prvi put da vodim na stadion, uzbudjen, obecao joj dres (jedan je vec dobila pre dve godine).

Odem do sopa i tamo me doceka pravi sok: ajde sto oni nemaju decije velicine, vec nemaju ni za odrasle. Kaze ostala im samo fazon XL velicina, kaze do najka je, imaju problema, nista ne dobijaju. Kuka radnica, nema ni ona sta da proda. Na sve to je zove izgleda neki sluzbeni broj i pita koliko ima u kasi, pocela da broji, sabrala nekih 10‘000 rsd. Verovatno Vazuri zafalilo za rucak u Fransu...

Krenuo sam pred njom da psujem ova goveda ali sam se zaustavio na vreme, rekao da bih sad izgovorio sto sta i izasao... nemam ja vise zivaca za ovo stanje, blagi uzas na sta licimo.

Zao mi cerke, trebam njoj sad to objasniti.

Gledamo se u cetvrtak.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ja sam danas lepo iskoristio kupovinu sezonske za basket, i kupio kartu za zapad JNA protiv ovih Velsana u Ticketline-u, a po onome sto sam video, ako bude 5-10 hiljada ljudi na stadionu da budemo srecni. Ljudi su mnogo razocarani "pojacanjima" i ne osecam neku euforiju za predstojecu sezonu
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
6 MILIONA Japanskih turista u Evropi ove godine zakljucno sa 01.07.2019
Ocekuje se total od 13 000 000 ove godine!

0,3% je 40000 ljudi! isto toliko karata! makar 400 dresova Asana! Oni se loze na ovakve stvari, postoje turisticke agencije koje prate sportska desavanja sirom sveta gde igraju Japanci.
Odnos prema fudbalu im je takav da je isti ovaj Asano veca zvezda u Hirosimi nego cela nasa ekipa u Srbiji. (nazalost)

Zicer za marketing!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Što se tiče te djece sa Kosova njima je veći trošak put nego ulaznica, pa ako već želite da kupite sezonske mislim da bi svrsishodnije bilo platiti im put i kartu za određene utakmice, nego plaćati sezonsku. A rado bih i ja učestvovao u tako jednoj akciji, nama to malo znači a djeci je doživljaj za cijeli život.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.204
Reaction score
18.721
Локација
U Kinšasi
6 MILIONA Japanskih turista u Evropi ove godine zakljucno sa 01.07.2019
Ocekuje se total od 13 000 000 ove godine!

0,3% je 40000 ljudi! isto toliko karata! makar 400 dresova Asana! Oni se loze na ovakve stvari, postoje turisticke agencije koje prate sportska desavanja sirom sveta gde igraju Japanci.
Odnos prema fudbalu im je takav da je isti ovaj Asano veca zvezda u Hirosimi nego cela nasa ekipa u Srbiji. (nazalost)

Zicer za marketing!

I te pare odu kome? Crno-belom butiku?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.457
Reaction score
38.256
Ček, ček, a gde je ona otrcana fraza kako je bivša uprava (vlast) kriva?
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.451
Reaction score
12.082
Локација
Beograd
A onda svojim očima vidim kako isti taj direktor marketinga pljuje naše igrače iz lože kako su nesposobni i nemaju pojma... Pa piz*a ti materina šta radiš ti u klubu još uvek sa ovakvim rezultatima...Do večeras bi mi već bio na autokomandi i čekao autobus.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.279
Reaction score
7.095
Evo mali update od prije 15 minuta, sestra sa porodicom mi treba doci u posjetu, ja narucio dres Partizana, obisli sve, kazu ima samo 2xl, ja nosim xl, kaze nemaju i rijetko dobijaju, kaze zena sto radi, dobiju po 1 ili 2 komada. Eto kako radi marketing, eto koliko ih zanima to cime bi svaki ozbiljan klub trebao dobro da se bavi. Onda se pitaju zasto nemamo jake sponzore, pa ko da ih dovede i zasto?
P.s jos nas psiho sputava u dosta toga, ali zelim reci da ove ”nase” boli neka stvar.
 
Top