Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.289
Reaction score
18.448
Локација
Kej Republika
Mart 2019.

Istina je, više nisam sportski direktor Partizana! Žao mi je zbog odlaska Zorana Mirkovića, jer smatram da je odgovornost samo moja i ničija više! Zato i odlazim, jer ne želim da trener, niti bilo ko drugi u Partizanu snosi odgovornost za nešto što je samo moja nadležnost. Želim da se zahvalim predsedniku kluba Miloradu Vučeliću, Upravnom odboru, svim saradnicima, igračima, trenerima, zaposlenima u klubu, a posebno generalnom direktoru Milošu Vazuri, koji nije bio samo moj saradnik, već prijatelj i brat.

Jul 2022.

Ovim putem obaveštavam javnost da se povlačim sa mesta sportskog direktora FK Partizan. Želeo bih da zahvalim svim ljudima u klubu na saradnji, profesionalnosti, podršci i borbi u proteklih sedam godina.


to be continued...
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
641
Reaction score
2.357
Локација
Beograd
10 GODINA USPEHA
Na čelu sa Vučićem Srbija se modernizovala i postala bolje mesto za život!
Predsednik poručio: "Ponosan sam na rezultate"

Ovo je naslov u novinama u kojima je naš predsednik glavni i odgovorni urednik.

Predsednik našeg kluba veliča onoga ko nam uništava klub.

Zemljo Srbijo,
teška li si.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Ako ja dobro rezonujem desavanja,a i na to mi liči,bik se ne kandiduje za predsednika FS-a,ovi lopovi su bivsi a u znak zahvalnosti biku koji nije talasao instaliraju ga da bude predsednik Partizana da nastavi započeto...valjda gresim tj.nadam se !
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.278
Reaction score
16.043
Локација
Beograd
Da ima neko odgovoran u ovoj državi za nešto...čovek napravio sranje, ostavio haos, promašaji i ništa. Doviđenja ja neću više. Mada ne bi me čudilo da je otišao na odmor i da se vrati.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.939
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Porodicni razlozi? Jesu, bio je u dilemi da li da kara ženu od 20h ili kasnije.
Najjace da ce da napise odlazim jer sam pacov jajarski smrdljivi pa napustam brod pre nego sto potpuno potone.
Ovo je kozmetička promena, dok ne odu ona dva mentola ništa nismo rešili.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Kolko god da je ovo sa Ilijevim kozmetika, ipak su morali nesto da urade pod pritiskom. Treba toga biti svestan, jer je i Vučić svaki put pod pritiskom javnosti poklekao, samo što to javnost ne konta i boli je kurac da pritiska...

Žao mi je što ću navesti ŽP kao izvor, ali reče nedavno, da je Stolica lični prijatelj Baneta Vučelića, i da je figurirao u periodu sukoba na relaciji Đukić-Vučelić. To bi se moglo uzeti kao osnov za podršku treneru, nasuprot Ilijevu, ako sukob nije fingiran...

Ruku na srce, ako bi se trebalo meriti ko je gori od vladajuće trojke, Ilijev je zapravo najmanje stetan u prici. On je za razliku od ostalih imao i ok poteza na funkciji. Imao je i dobrih transfer odluka, kao i katastrofalnih. To ga ne opravdava, i ne čini ga moralno i stručno kvalifikovanim za poziciju SD, fk Partizan, al treba napomemuti u kontekstu cele situacije...

Ako cemo da pricamo sta je u nadležnosti predsednika kluba i generaonog direktora onda tu ne možemo reći da je bilo ikakvih pozitivnih rezultata: status partizana u drzavi srozan, dug uvećan, stadion se i dalje raspada (sad je i aca stepanović u penziji, strah me da pomislim šta će od stadiona biti) , ono malo talenta što se napabirčilo na osnovu prirodno dominantnog položaja partizanove omladinske škole u odnosu na 99 posto Srbije je prodato bud zašto, u mladjim kategorijama je rasulo, velja nevolja se zapatio u restoranu kluba, odnos prema navijacima i marketingu na nivou pećinskog doba, ljudi od imena i struke vezani za Partizan više ne prilaze stadionu osim kad igraju protiv nas, navijači razjureni sa stadiona, a sad ih jos i biju...

Dok se Vazura i Vučela ne pomere, promena se nije dogodila... A možda čak ni tada...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.228
Reaction score
4.048
Локација
Uvek uz Partizan
Sve ste rekli, klasično zamazivanje očiju, dok svi ne odu ovo je totalno nebitan potez, a kao što znamo nije ni prvi put da takav potez vidimo.
 
Top