Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Од кад је функција - председник ЈСД-а толико јака и значајна? За човека који је пре Дулета, годинама обављао исту функцију, скоро се није ни знало, и ретко кад се уопште помињао било где!

Nije se znalo, jer se nije ekponirao po medijima kao Vujošević. Drugo, i da jeste, on ipek nije Vujošević i njegove reči ne nose težinu kao ove od trenera KKP.

Mozda ima uticaj, a mozda i nema. Verujem da treba malo da skrati jezik u nekim situacijama, ali on je takav covek. Ne zelim da verujem kako je zlonameram, ...

Da li je zlonameran, ne bih rekao, ALI svakako jeste veliki SPSovac, ili bolje da kažem SPS-ovca. Podržava najgori šljam u državi u nadi da će njegov pajtaš Ružić preuzeti FK i davati neku crkavicu KK.
 

Loki

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
498
Reaction score
54
Локација
Candyland
Nabavka stolica (njihov sponzor), dopremanje stolica bastenskim kolicima, montiranje koje obavlja osam radnika pa na kraju i idejno resenje je jedna ogromna bruka za Partizan.
Znam da je tesko ugoditi svima, ali bas zbog toga je trebalo da se okace na internet sajt 3- 4 predloga vezana za dizajn tribina. Navijaci glasaju i na kraju se odabere ideja koja je osvojila najvise glasova (isto kao sto biramo najboljeg igraca).
Dakle, uz malo truda da se to nacrta (ili se jednostavno prefarbaju postojece slike na netu) ja ne vidim sta je jos potrebno da se dobije dizajn koji bi vecini bio po ukusu. :confused
Pa ne menjamo mi dizajn svake godine pa da kazemo- ok je ovo, bice bolje dogodine?! :banghead
Ovo je sad pa na blagonikdarijevo sledeci put.

Ideja je NULA, raspored boja- radio trogodisnjak, mastovitost- sta je to??? :banghead
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
"Informer"



Овај огавни паразит очигледно мисли да му је лично Светозар Вукмановић Темпо оставио Партизан у аманет. Опасне се тајне чувају чим се ова секта толико бори за опстанак, али свему дође крај...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
opet kazem da roleks moze samo da laje.
ako pickousti pobedi, a hoce jer je narod glup, ruzic moze samo da ga duva jer ce vlast dovesti bodirogu.
u tekstu obucina kaze i dule i ja biramo predsednika, prema tome sve je jasno.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Budite sigurni, ako SNS pobedi i pokuša da stavi Bodirogu u FKP, Vujošević i Ružić će pokušati da dignu bunu. Kao ..."zvezdaši hoće da unište Partizan i dovode ...n nja, nja, nja, bla, bla, truc, truc".

Više verujem jednom Bodirogi, jer je neukaljan, nego ovoj dvojici!

Gazda, obavesti Ljajića da ga izbaci iz njegove stranke zbog ovoga.

To govno je branilo Đurića više nego bilo ko drugi... osim Dodika!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Dodik !?
hej, pa zbog njega je pre 3-4 godine mimo svake diplomatske prakse skoro nenajavljen na sarajevski aerodrom Butmir sleteo ministar inostranih poslova... Ups, ne, to se nije desilo, u stvari, visoki zvanicnik je branio RS i bratski srpski narod...

I sta prica ovaj Obucina, ko ce da bira predsednika FK?

Lepo, lepo...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ma nek ga sisa i Bodiroga kad ceka da mu naprednjaci nameste da bude predsednik. Klub nam je toliko jadan da me vise savrseno ne zanima ko ce biti predsednik dok god se planira da zivimo od prodaje igraca, tacno bih potpisao da Djuric ili slican lopov ostane jos 50 godina ako cemo uzimati titule, sto se mene tice dok ne dodje covek sa ozbiljnim parama Evropu ne moramo ni igrati.
Sve je to ista bagra, jedini covek koji se nije obrukao, a imao je ikakve veze sa klubom je Bata Mirkovic, sve ostale "legende" mu nisu ni do kolena.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.333
Reaction score
4.030
Локација
Kobasicarija "Venac".
ma kako god, izbori ce resiti sve. i gazda je 100% u pravu da ce dule i ruzica "braniti" fk u stilu k'o sto su nemci branili berlin...svim silama.

ja dilemu odavno nemam. oberucke sam za promenu, samo da sps ne bude u klubu. bice kako bude...nadati se moramo.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Маркони, а како то мислиш, да Бодирога/Марко/Јанко умарширају у клуб и кажу "е сад ћете гласати за мене!". Схваташ ли у каквој земљи живиш, у земљи у којој ти треба политичка подршка да постанеш референт у општини а камоли председник најбољег фудбалског клуба у Србији.

Кад то није била потребна подршка одозго?
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Crno-beli, upravo je to poenta, da ko god dodje docice zbog politicke veze,i morace da igra kako mu se kaze, sto znaci da od promene sistema nema nista,opet cemo ziveti od prodaje igraca itd.
Jedino sto necemo imati predsednika za cije konferencije ce nam biti potreban titl, nego lika kojeg svi gotive.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Sistem da se živi od prodaje igrača se neće promeniti ko god da dođe i kakav god da je. Ne možeš očekivati da ti sponzori napakuje kintu za budžet, bar ne za onaj glavni deo. Druga je stvar što i prodaja može biti planska a zarađeni novac drugačije/pametnije utrošen.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.333
Reaction score
4.030
Локација
Kobasicarija "Venac".
@peksijan:
prodas igraca za tri milliona i kupis novog(razume se, igraca na istoj poziciji) za 600-700.platu istom da obezbedi uo i sponzorijat. ako se toliko ispostuje, napredak vise nego ocigledan.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Ja samo da obavestim drugare koji su cekali foto "update", da su me obaveze sprecile da danas skoknem do stadiona (nocna smena i lenjost :D ), i da sutra ujutru idem do hrama u sklopu nekog treninga koji drzimo curicama u sali ispod istoka, pa cu tada obaviti obecano :) ocekujem da su pokrili barem 2 sektora istoka belim stolicama i da su dovrsili postavljanje crnih po coskovima tribine.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Crno-beli, upravo je to poenta, da ko god dodje docice zbog politicke veze,i morace da igra kako mu se kaze, sto znaci da od promene sistema nema nista,opet cemo ziveti od prodaje igraca itd.
Jedino sto necemo imati predsednika za cije konferencije ce nam biti potreban titl, nego lika kojeg svi gotive.

A sta podrazumevas pod tim da igras kako ti se kaze?

To sto ce neka politicka stranka da progura nekog na mesto predsednika samo znaci da ce u klub morati da udje i nekoliko njihovih plus reket koji ce morati da im se plati, ne bukvalno, ali znate na sta mislim.

Sve ostalo zavisi od samog coveka i ljudi koje odabere za saradnike, ako je pilicar i jajara postupace kao ova govna koja sad imamo, ako ima njuha za biznis i zelju za napretkom kluba znace kako da namakne kintu i za reket, i za sebe i za klub.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.353
Reaction score
35.116
Локација
vaginamandibularia
kurac ne bukvalno za reket. Pa sps je izreketirao klub samo tako, a ne veruem da su četri člana sns u upravnom odboru kako je ŽP u jednoj od emisija govorio sigurno nisu tu da jedu burek već da skinu milku kajmaka...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sistem da se živi od prodaje igrača se neće promeniti ko god da dođe i kakav god da je. Ne možeš očekivati da ti sponzori napakuje kintu za budžet, bar ne za onaj glavni deo. Druga je stvar što i prodaja može biti planska a zarađeni novac drugačije/pametnije utrošen.

Sasvim si u pravu. I dalje će mo morati da živimo od prodaje igrača, jer naš marketing je ravan nuli, a i da se poboljša daleko je to od Zapada gde prodaš milion dresova po 100 Evra... pa ti vidi kako oni mogu da dovedu igrača od 25 milki.
 
Top