Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Поштовани Гробари, сапатници моји ...
Није ме неко време било на форуму. Имао сам озбиљних личних несугласица са лицима из ФК Партизан који се одазивају на "Управа". Оно што је ваљда свима јасно и очигледно је како је нагло клуб урушен изнутра након те чувене титуле 2017. Ово, што је отишао Илиев је потпуно небитно. Нажалост, Ивица је био један од ретких ту који је и навијао за Партизан. Да оду и Вазура и Вучелић УДБ-аш, ни то није толико озбиљно. Клубом руководе озбиљан СНС кадар Новак Недић, док мали Данило препродаје играче.

На лето 2018. је клубу задат најтежи ударац, променама у омладинској школи. Отерани су људи попут Моце, Клинчарског, Миће Радовића, Звонка Поповића, остали само неки пајаци и послушници. Систем грађен деценијама је разорен за само годину дана. Дошли су ликови, који раде за Данилову агенцију, да ведре и облаче, иако не разликују корнер заставицу од бека. Тренери у млађим категоријама Партизана су сведени на небитне типове који састав тима сазнају сат времена пре почетка утакмице, и који отворено кажу: имам неких 10 играча које ми је Управа регистровала, а да не знам ни ко су, нити сам их икада видео. Ко прати млађе катогорије, зна и какве резултате то доноси. Када разбуцају и распродају ове из 2004. генерације, слабо ће им ко остати. Пре 10-15 година смо се смејали Циганима због тога, што им се млађе категорије своде на комбинације. Сада је тај кадар у Партизану, сада је Партизан постао предмет подсмеха, још и са ЦББ-ом ("црно-беле-бебе"), јако лошом, приватном, школицом фудбала.

Не идем више на утакмице, гледам да не пратим први тим. Синови су ишли на ТСЦ, после утакмице ми кажу: "како си знао шта ће да буде?" Нажалост, пропаст је очигледна, извесна и очекивана.
Нећу више писати на форуму, барем не док се неке праве промене у клубу не догоде, и ФК Партизан опет постане фудбалски клуб, а не плен и феуд СНС-а.

До неког срећнијег времена,
поздрав свима на форуму.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Džaba svo naše pisanije ovde, dok nas ne bude 10-15 hiljada ispred stadiona da rasteramo govna.
Prelazni rok kao da nam vodi Terzić.
Nemamo sportskog direktora.
Trener promenio sistem igre i to onaj koji ne može da se sprovede u delo jer za to nema adekvatne igrače.
Otkad je dvojac VV zajahao klub jedan dinar od sponzora nismo videli.
Pitao bih Gmazuru šta je sa internatom o kome je pričao.
Stadion se raspada.
I još mnogo mnogo toga.
Postali smo Hajduk iz Splita samo što taj Hajduk ima konstantno navijače uz sebe.
Grdno se varamo ako mislimo da će se stvari same od sebe promeniti.
Bez nas, nema ni našeg Partizana.
Potrebni smo mu sad više nego ikad.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Da ponovim moju ideju:

Klub treba da preuzme vojska.
A treba poslati upit UEFI da nam dopusti da kao klubovi iz Lihtenštajna igramo ligu u nekoj susednoj zemlji (Bugraska, C.Gora, BiH...).
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.618
Локација
Zemun
@akiopaki brate ne znam te licno, ali falis nam ovde. Pamtim tvoje upise od ranije, iz kojih zraci onA nasa prava "GROBARSTINA".
JBG, stvarno jesmo stvar podsmeha i napravise privatno-kombinacijski klub od naseg Partizana.
Ja ne mogu da ne pratim, iako mi pritisak skoci i sav se zacrvenim, ali jace je od mene. Budem uzbudjen pred jebeni tsc kao Reala da cekamo, al' me onda doceka hladan tus i ono treperenje celog tela, igranje zivaca ispod oka...
Mozda bi i bolje bilo i ja da se okanem na neko vreme, ne znam...
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Sve mi ovo liči na kockarnicu u kojoj ne možeš da izgubiš.
Žetone uzimaš sam, ako dobiješ dobiješ, a ako ne daš ostavku i boli te qrac.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ako je tacno ovo sto je Aliopaki napisao, onda je sve gotovo. Izgubili smo nas klub. Mislim da cu i ja njegovim stopama, jer jednostavno nema nade.
Ne postoji nista sto mozemo da uradimo. Ocekujem da nas potpuno uniste u roku od dve godine. Zao mi je sto ovo pisem, ali ovde, pa cak i na stadionu, kao i ispred njega, ovo ne moze da se resi.
Moze jedino na izborima.
Pozdrav svima, necu ni ja pisati neko vreme na FK temi.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Klub treba da preuzme vojska, a vojsku da preuzme Tito, kad ustane... Ili Zivojin Mišić, šta god više volite :D :D :D

KZŠ Ilije Stolice mutna, vrlo mutna. On se jako dobro kontroliše i vodi računa šta i o čemu govori, ni jednog trenutka ne preispituje to što radi, smatra sve ovo normalnim delom procesa... Zapravo lik je izgeda daleko namazaniji nego što je delovao na prvu... Već se malo oseća vlasnim da odogovara na pitanja transfer politike, već on vodi Partizan ka dugoročnom napretku.... Kao da je malo narastao od prošlog puta kad se obraćao, a pri tom još kao da nije imao utakmicu protiv TSC-a, kakvu je imao (koju i dalje smatra boljom od one u Nišu...). Svakako je neiskren.

Ja bih mu bio prezahvalan da me demantuje budućim odonsom i rezultatima, ali ovo sve dosta mračno izgleda...
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
I da imamo deset hiljada grobara koji bi se pojavili ispred stadiona (a nemamo), I da rasteramo govna iz uprave nekim čudom, jel ce ih zameniti neko bolji?
Jel će se za sve i dalje pitati AV ili neko drugi?
I dalje cemo igrati u ciganskoj ligi, u ciganskoj državi sa “vrhovnim“ ciganinom na njenom čelu…
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
I da imamo deset hiljada grobara koji bi se pojavili ispred stadiona (a nemamo), I da rasteramo govna iz uprave nekim čudom, jel ce ih zameniti neko bolji?
Jel će se za sve i dalje pitati AV ili neko drugi?
I dalje cemo igrati u ciganskoj ligi, u ciganskoj državi sa “vrhovnim“ ciganinom na njenom čelu…
ti neki drugi ce makar privremeno pokusati da se prave boljima..mozda nesto i urade da bi nas kupili na kratke staze,ali resenje nije necu da ih rusim docice isti...vec ako ne valjaju novi odma i njih rusimo..pa makar rusili svaku upravu na par meseci....jbt toliko navijaca da ne kazem kriminalaca tj opasnih tipova..idi brt razlupaj im kola,prebij vazuru uradi nesto da se uplase...,zrtvuj zbog partizana par meseci kucnog pritvora ionako si u zatvoru proveo veci deo zivota..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
I da imamo deset hiljada grobara koji bi se pojavili ispred stadiona (a nemamo), I da rasteramo govna iz uprave nekim čudom, jel ce ih zameniti neko bolji?
Jel će se za sve i dalje pitati AV ili neko drugi?
I dalje cemo igrati u ciganskoj ligi, u ciganskoj državi sa “vrhovnim“ ciganinom na njenom čelu…
Pičkousta nakaza se plaši ulice.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Ma on se plasi samo svojih poslodavaca. Onih koji su ga trenirali i tu postavili. Oni su ga doveli i oni ga mogu i skinuti. Mi partizanovci smo samo dodatno pogodjeni jer je ovaj uz sve sto jeste i najgori cigan. Ovo balansiranje izmedju istoka i zapada je samo prodavanje magle, i glumljenje Tita.
1659014932283.png
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
I šta ćete sad?
Navijate deset, dvadeset, trideset godina za Partizan i sada ćete da se povučete.
Pa Zlo to i želi.
Kao što stalno lansira priče "svi su isti" da bi on i dalje bio na vlasti,
tako i nama servira priče "ne možete ništa da promenite" da bi njegova kurva bila večito prva.
Vrlo ozbiljna mašinerija je iza njega, ali nikad mu neću popustiti.
Nikad!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Nije ni meni jasno, da l' možda jer sam malo mlađi...Kako da prestanete tek tako, kako da izbacite svakodnevno informisanje o tom klubu, pobacate sve majice i rekvizite, izbacite neke melodije iz glava, da sa tim ljudima koji dele istu muku sada pričate o nekim drugim stvarima, da na dan utakmice vi pratite/čitate/slušate/gledate nešto drugo?
Ali jebi ga, ostave ljudi i heroin, pa što ne bi mogli i ovo. Samo mi nije jasno šta onda?
Ako te neko gazi i pokušava da te uništi, valjda je logična stvar da daš sebe u još većoj meri, da stojiš sa još većim ponosom, a ne da uradiš ono što neprijatelj hoće. Možda iza ovih reči stoji previše filmova, a možda ipak možemo u praksi da pokažemo sve ono što pevamo, da podsetim: "kao oči svoje"
 
Последња измена:
Top