Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Samo nas to i moze spasiti od propasti da svi bivsi igraci pocnu polako da staju na stranu Krstajica i Stanojevica onda stvarno mutavi nikako nece moci da objasni kako to da su svi protiv njega.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Вук је осветлао себи образ. У овом тренутку јединство нам је најбитније !
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
OK,sutra ide svako pojedinačno,ali ne bi bilo loše da se makar dogovorimo u koliko sati ispred severa.
U 12.00 tamo.Ko dolazi?ajde sad vi koji ste u mogućnosti!
Ako ima neki drugi predlog,dajte pa da odgovorimo.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Daleko od toga da je Milošević rešenje za nastalu situaciju, ali da su sada opet izbori, glasao bi za njega umesto ovo đubre što nas sada vodi, mada i onda sam bio za Sava. Ponekad, kad nemaš izbora, od dva zla moraš da izabereš manje.

Upravo tako Gazda, i za pocetak se moramo zadovoljiti samo odlaskom Djurica, jelte, nerealno je, da ce se sad oni svi pokupiti. Kad vide da je vrag odneo salu Djuru ce pustiti niz vodu, ali ce opet gurati nekog svog, a bojim se da smo takav narod da ce ga bez problema naci, iz sportskog sektora naravno.

Takođe, malo više obzira u postovima u kojima pominjete Nađa, bez vređanja. Ipak je bivši as u pitanju. Sve dok se i ako se otvoreno i nedvosmisleno ne svrsta na stranu mutavog.

Nisam ga otvoreno vredjao i necu to ni raditi, ali ja ne moram da cekam da se otvoreno svrsta na strranu Mutavog, za mene je dovoljno sto on otvoreno nije stao uz svoje bivse saigrace i pruzio im podrsku u ovoj situaciji, oni su taj sportski deo, sami su protiv svih, i moj mozak i razmisljanje to ne moze da razume.
Mislim da je Nadj eto sasvim pogodan za zamenu Krstajica, uvalice nam ga kao bivseg sportistu, tako ce verovatno naci i nekog predsednika koji ce se prodati njima i eto resenja.
Daj Boze da gresim, i evo unapred se izvinjavam Nadju ako i on napusti klub sa Stanojem i Krlom, ako do toga dodje, sto je bojim se u ovom trenutku izvesno.

Ps. da dodam jos nesto
Ne znam koji su ti ljudi protiv kojih se borimo, ko su ti iz senke, ali verovatno su mocni, kad Tomic, Mirkovic, Milosevic ne smeju da izadju u javnost i kazu sve sto znaju, aj za Milosevica i razumem oterali smo legendu kluba kao najveceg slepca, nismo ni zasluzili da se zauzima za nas, ali zasto ostali koji su oterani iz kluba ne smeju da dignu glas
 
Последња измена:

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Ma ljudi sta ga i mi tupimo djura odlazi samo je pitanje vremena,jel se borimo za Krstajica da ostane pa borimo se pa ako se izborimo Krstajic predsednik,Tomic SD ostali oterani dati im neke funkcije,rasterati bagru i izdrkane plodove necijeg sexa koji ce nam kurac takav sljam priznajem samo one koji rade u interesu kluba i napredka istog.Navijaci nema povlascenih ko zeli i voli klub doci ce bez nadoknade i privilegije na utakmicu.Pa meni kad bi se racunao minuli rad na tribini dali u Hramu ili na gostovanju ja bi do sad otisao u 3 penzije i to klub da mi placa hahahahaha.Ima jos ljudi zaposlenih u klubu koji znaju za nas 5 ludaka koji samo osvanemo na Malti,Hihonu,Drezdenu,Menhengladbahu i da ne nabrajam gradove jer bi se spisak oduzio pa jel mi neko to platio pa naravno da nije.Ja od moje svetinje samo trazim TITULE,za sve ostalo cu se snaci.Takvog kandidata zelim na celu koji zeli da radi u interesu nas navijaca a nas interes je samo TITULA.Kandidat koji ima viziju budcnosti kluba,a ne poltrona koji sad oce da piski sad nece.Poltroni i politicari pisajete kod komsinice ionako je ona kao septicka jama,tamo imate i bari i tokio i histori kanal ma bre imate sve.
U ovoj borbi nema predaje
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Pobuna se širi, direktor omladinske škole Kostić Nedeljko je stao uz Krstajića i Stanojevića.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Sto se Nadja tice, nemam nameru da ga vredjam, ali po mom misljenju ukoliko uskoro ne ucini ovo sto je ucinio Vuk Rasovic on se na odredjenu stranu svrstao.

Svaka cast Vuku na potezu, sledice ga valjda i drugi.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Pljunuo je po kome... Južnom Frontu koji je tražio da se skine Z+B! Istom Frontu u kojem sam i ja bio od početka. Istom Frontu sa kojim sam raskinuo sve kontakte jer je postao upravo ono protiv čega smo se borili!

5 minuta razmišljam nad ovim tekstom i nisam izabrao prave reči...možda mi nekad nadođu, sad ionako nije trenutak...

Ajmo ljudi svi zajedno da se udružimo, budemo skupa... makar i za tastaturama ovako..udarajmo u ista slova.
Volim svakom da dam za pravo na sopstveno mišljenje, ali sada vidim da smo jedno, jako me raduje!! Jako sam srećan što je u ovako delikatnoj situaciji, većina uspela da prepozna i raščlani dobro od zla!!

Hvala Krletu do neba, učinio me je ponosim što sa partizanovac, hvala Saletu oodmah do njega i na kraju Vuku! Šta god da se desi, uvek sam sa vama!

Borba ne sme da stane, očekujem da se još neko od bivših igrača uključi u borbu!!

Ko je sledeći kome Partizan leži na srcu??
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Vuče Rašoviću, alal ti vera! :respect


Ajde bre, svi protiv mutavog đubreta!


KRLE MAJSTORE, SVI SMO MI UZ TEBE!!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
veliki naklon za vuka:respect
ufff, a zamalo da se ogresim o njega.
brine me ovo u vezi ivana tomica. iz sture izjave koju je dao, sve mi nekako mirisi, tj.smrdi da je pristao. dace Bog da opet imam los nos za procenu situacije.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
“U potpunosti podržavam Krleta i Saleta. Ukoliko Krstajić dobije otkaz, a Stanojević se povuče, isto ću uraditi i ja” , jasan je Rašović.

:respect За Вука !!!

е ово је сада за комуњаре из "УО" већ велики проблем ... још када би се још обични радници они којима касни плата и раде за неку мизерију подигли и стали против ове Управе имамо шансе да добијемо ову битку и надам се нову Управу ..

колико год да су јаки ... нису јачи од свих нас !!!

једина стратегија у овом " рату " и оружје против ове управе треба да буде питање " ГДЕ СУ НАШИ НОВЦИ " ?!! ово је срж и решење целог проблема ... " ГДЕ СУ НАШИ НОВЦИ " ?!! понављати , понављати и само понављати ово питање ... наш народ и " јавност " су затрпани много већим питањима и проблемима од дешавања у " једном фудбалском клубу " па самим тим и може се рећи и благо незаинтересовани ... ееее , али када се спомену паре ту се одмах псује , прети , препричава и одмах повезује са свим тешкоћама које су нас у овој држави снашле !!! ово питање " ГДЕ СУ НАШИ НОВЦИ " засметаће и овој власти ( људи изборна је година ... борба против корупције .. итд.. итд.. ) , да не подсећам да је станка која држи наш УО и " перјаница " у " борби против корупције " ( шеф странке - шеф полиције ) ...

једном речју " ГДЕ СУ НАШИ НОВЦИ " ?!! изазива МНОГО већу пажњу од онога " ко је дошао .. ко је отишао .. и ко ће бити нови СД или Председник ПФК-а " ... овај проблем из области Спорта и Спортског Питања морамо пребацити у сферу ОРГАНИЗОВАНОГ КРИМИНАЛА И КОРУПЦИЈЕ !!! јер то и јесте !!!

" ГДЕ СУ НАШИ НОВЦИ " ?!! ... бандо
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
@Ala-Munja
Izvinjavam se ,nije mi bio cilj da lično Mačka pitam dali dolazi, nego da oni koji se lome za sutra ili neće da dođu jer misle da će opet biti samo 10-tak ljudi, ohrabre postovima članova koji dolaze.
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.101
Reaction score
15.874
Локација
Храм фудбала
Очекујем да се ускоро огласе и поједини играчи нашега клуба пре свих Илић,Вукић и Лола и да јасно стану на страну спортског дјела нашега клуба.Па макар и под цјену штрајка или одласка из клуба.Па нек мутави и још мутавији (грубор) играју.Ово је прилика каква је се дуго чекала прилика за тјерање гована из Партизана ова прилика се не смје да се се пропусти.КРЛЕ ПОБЈЕДИ!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
To Vuce majstore!
Ovako se brani svoj obraz.Jebo i platu i funkciju cast je bitna,ali samo pravim ljudima a ne pickama.
Ovo je vec treci covek po vaznosti u sportskom delu kluba koji djuru tera iz kluba u tri lepe.
Ubedjen sam da taj isti sportski sektor ima da podrzi ovu trojicu bezrezervno.
I naravno da je ovo tek pocetak kraja djure i mornara.
Nimalo im sad nije svejedno sto ce da ostanu bez ova tri coveka,iza kojih ce svaki normalan navijac Partizana da stane.
I jako mi se svidja sto svaki od njih trojice istice da Partizanu sve duguju,i da im je Partizan sve dao!
Jos mi samo nije jasno gde su ostali bivsi igraci,sta cekaju koji moj? Zasto se ne oglasavaju?
I novinari,zasto ih ne zovu? Gde su sad kada su nam potrebni?
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Kakav bi bio Milija Babovic kao predsednik? ...da li je neko upucen u to, koliko je Milija dobra ili losa opcija? Pitam ovo jer se on onomad spominjao kao naslednik mutavog
 

Vukancos

Banned
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
18
Reaction score
3
Локација
Uz Partizan, uvek i u svako doba!
Ljudi, jel mozemo mi sa ovog foruma da se nekako organizujemo i da dodjemo sutra pred upravu kluba? Jel mozemo da uradimo bilo sta da pomognemo Krstajicu, osim sto cemo ovde da iznosimo svoja misljenja?

-Da li moze neko od vidjenijih clanova foruma kao npr. Crno-beli, Je-Ne-A, MVP, Sensei... da pokrene inicijativu za okupljanje ispred stadiona sutra?

-Da izdamo saopstenje tipa "Mi, navijaci Partizana, okupljeni oko foruma Partizan.net pozivamo Grobare iz Beograda i cele Srbije, da se sutra okupe ispred severne tribine naseg stadiona...."

-Da se ovakvo saopstenje prosledi svim medijima, da svi postavimo poziv na svoje profile na Facebook-u, Twitteru itd...

-Da probamo da kontaktiramo bivse igrace, da trazimo od njih da nas podrze.

Krstajica, Stanojevica i Partizan od ovog olosa mozemo da obranimo samo mi navijaci, niko vise. Ako bez borbe prodje ovo sto su zamislili, zasluzujemo da ova bitanga nastavi da i dalje unistava klub.

Potpuno podrzavam predlog! :respect

Dosta je bilo vise bla bla truc truc, mora nesto da se radi kontkretno, da se sportskom delu da do znanja da nisu sami a lopovima iz uprave da kupe prnje i da se ciste iz svetinje!

PARTIZAN IZNAD SVEGA!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Bravo za Vuka :respect
Nadam se da će i durugi iz sportskog sektora slijediti njegov primjer, pa da vidim onda kako će Đura da govori o omladinskoj školi i Teleoptiku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top