Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.410
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Tresla se gora, rodio se miš. Koliko se vodila pomama za ovo konferencijom, a na kraju je rečeno sve što svako zna. Novo je samo što je zatražio ostavku Đuriću. Ja sam zaista mislio da će iznijeti nekakve dokaze ili bar pretpostavke.

I ja brate...mislio sam da ce biti dokaza. Da ce biti nesto...
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Jebote koliko je vas u stvari bilo na konferenciji BRAVO grobari

dajte snimke iz prve ruke :clap :clap :clap :pop
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
Ali sta ste vi konkretno ocekivali?

Da neko donese papir kako je pokraden klub?
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Tresla se gora, rodio se miš. Koliko se vodila pomama za ovo konferencijom, a na kraju je rečeno sve što svako zna. Novo je samo što je zatražio ostavku Đuriću. Ja sam zaista mislio da će iznijeti nekakve dokaze ili bar pretpostavke.

I ja sam bio ubeđen da će izneti neke jake dokaze, ali pogledajmo celu konferenciju u 17:25h na SOS-u
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Jbt, opasno ste smorili sa tim nista nije rekao i ostalo...

ne znams ta je trebao da kaze? kakve dokaze da iznosi? pa nije to njegov posao...
Trebao je da kaze sve sto zna o mutnim radnjama u upravi.
Nije on bez razloga pitao gde su pare,bio je unutar sistema,video sta se radi,odlucio da ne bude deo toga. Kad je vec tako mora da ide do kraja i da ih totalno pokopa,a siguran sam da ima materijala za to.

Danas nije nista uradio. Cini mi se da je sazvao KZS kako bi se BRANIO od lazi izrecenih o njemu i opravdao neke svoje postupke,umesto da zestoko NAPADNE i jebe govnima mater za sva vremena.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Слика са Smedia.rs

news_56503.jpg


http://www.smedia.rs/sport/vest/565...Zeka-i-Bjeka-a-ko-stoji-iza-tebe-Djuricu.html

Осим овога са Монда стоји још и да Крстајић нема осмех на лицу као пре 2 дана.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.003
Локација
Kobasicarija "Venac".
najveci adut za pobedu je djuricevo obracanje medijima.
krle nista novo nije rekao, osim da ga ne interesuje povratak:confused. ako je siguran u pobedu na skupstini, onda ok.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
Ali kakve dokaze?Pa jbt on je covek rekao sta je do njega...

velika muda trebaju za ovo, ma sta vi priclai...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nikad nisam ni mislio da Krle ima uvid u 'knjige', ne budite ludi ko bi to njemu pokazao i ispricao. Postavio je legitimno pitanje gdje su pare jer je jako puno zaradjeno a mi uvijek na nuli ili u minusu, to do sada nije uradio nitko ko radi u Partizanu.

Ako je radna zajednica kivna na mutavog nema mu spasa na skupstini. Od toga zavisi, da ne spominjem sto su nagazili zeku i bjeku.
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Ne znam pitaj ove što znaju da nije ništa rekao ...:wink:
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Dajte ljudi, kakve ste dokaze vi ocekivali? To nije Krstajicev posao, on je uradio sto je do njega, ukazao je na nepravilnosti koje ovi nisu demantovali vec su ga kao odgovor na prozivke smijenili. Jovicic nista nije demantovao, on se samo jos vise zakopao.
Krle je samim sazivanjem KZS formalizovao jednu struju u FK i to je samo po sebi sasvim dovoljno za sad. Kazem "za sad" jer se na ovome ne smije stati, koliko odmah se mora poceti sa pripremama za Skupstinu. Ako to izostane, onda cu se izviniti vama koji ste sada posle ove KZS "razocarani" i priznati da su vase sumnje bile opravdane. Ali jedna stvar je sigurna: i ako odu govna iz UO, nece odgovarati za lopovluke.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Ако и даље траје, сигурно не млати празну сламу сат и по времена...опустите се мало.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ajde bre ljudi iskulirajte, pa ne piju oni kafu tamo sat i po vremena...
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
Koji to MI???Jel ja treba dete od 3 godine da ostavim samo u stanu i da odem na stadion??? I sta cu da uradim ja ili nas 20, 50... Nama treba 1000-2000 ljudi a to mogu samo navijacke grupe da organizuju. Imao si i ti par dana do Krletovog izlaganja pa sto nisi spakovao kofere i dosao??? Nego lako je pricati ovde, sad ce neko verovatno i Beogradjane da pomene. Za sta koji kurac sluze navijacke grupe ako u roku od par dana ne mogu da skupe 1000 ljudi??? Zna se ko je ovde najvise kriv, Zabranjeni sigurno nisu s obzirom koliki se pritisak vrsi na te ljude i s obzirom da grupa gleda da napreduje i da je u razvoju. Krivi su oni drugi, razumem ja i pare i interes i kurce i palce ali ovde je Partizan u pitanju, buducnost kluba a oni opet pokazuju koliko obraza nemaju.

ako ikad zabranjeni budu vodili pjesmu na jugu, ja cu se onda boriti svaki minut protiv tih desnicarskih picki, koji su 90% iz obraza, dveri i drugi fasisticki organizacija....pa drazi su mi sto puta ovi iz alcatraza, koje djura placa, nego neke fasisticki smradovi....smrt fasizmu

Ban na 10 dana. Prvo se bavis politikom na forumu. Drugo vredjas Grobare. Trece, omasio si temu.
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Tresla se gora....Neki su najavljivali kataklizmu, ja celi dan blejim u sat na poslu, dolazim kući i ništa spektakularno.:confused

Neke stvari vec postaju jasne...On pita ko stoji iza Djurica a ne daje odgovor.Djuric ce reci niko,ja eto ne znam ko je i sta onda? Ako se nada necemu treba da kaze stoji taj,taj i taj.To je potkrepljeno tim,tim i tim.Ovo je za sada mlacenje prazne slame koliko ja vidim...


Sa nadom da sam u zabludi, i da će me Krle iznenaditi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top