Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
U Kurac, odlučih i ja, dolazim iz Ljubljane. Sa sobom vodim Slovenca, grobar do koske :D Za 5 sati krečem, nek nam je sa srečom . SMRT FAŠIZMU, ŽIVEO PARTIZAN, HURA !!!
 

DrMO

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
42
Reaction score
1
Локација
Bg
Sta reci za nasu dijasporu :respect:respect Grobari do koske , ljudi ce doci iz drugih drzava , samo da bi bili uz Stanoja i podrzali nas Partizan :respect:respect , tek sad treba biti sramota sve one koji su iz Bg-a , a ne budu dosli bas zbog ovih ljudi u koje se treba ugledati !!

@NN G012 mi sa istoka smo ove sezone mnogo puta nadglasali saptace sa juga , ne grmimo cesto , ali kada to ucinimo sve odzvanja
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
Ja se iskreno nadam da ce nas biti bar 500,sve preko toga za mene licno ce biti fenomenalno!

Vidimo se sutra braco!
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Ajmo Savo, Bato, Mijate, Jokane, Ivane, Ciro, Djani, Niso, Djordjevicu, Gordane, ajmo svi klinci koji ste prosli kroz nas klub Joveta, Ademe, ajmo Sale, Zvone, Cirko, Teso, Iko, Ivice, ajde Tomicu, Miljko, Scepo, ajmo Tumba i ostale legende, svi vi koji ne bi bili to sto jeste danas da nije Partizana, dodjite sutra ili podrzite okupljanje!!! Dosta je bilo cutanja!!!
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Akp stanojevic izlazi sutra pred sedmu silu onda nek kaze nesto opipljivo da ne bude tresl ase gora rodio se mis,znaci ne kide u srz problema a ne izokolqa jedino tako ce sutrasnja konferencija imati smisla!!!
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Последња измена:

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
svaka cast braci koja sutra budu na JNA, pruzam punu podrsku, ja nisam u mogucnosti da dodjem, opljujte me ali tako je...
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Braco,

nemam kola, daleko sam od Beograda...ali sam mislima na platou sa vama sutra :)

SUTRA MORA DA GRMI, DA GRMI!!!!

ZIVEO PARTIZAN I MAJKA SRBIJA!
 

Nikola78

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
37
Reaction score
183
Локација
down under
Iako telom jako jako daleko,'down under',srcem i mislima jos sad na platou Hrama..DA SE OTERA BAGRA ZAUVEK IZ SVETINJE!!!Molim Boga za Stanoju i za Vas sve koji cete biti tamo danas..SVI KAO JEDAN!!NAPRED PARTIZAN!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Sutra krecemo u kontru, kao Miki Manojlovic u Podzemlju kad skida sat i kaze: ijaooooo :) AJMO CRNO BELI OOOOO

hahahaha, najjaca scena u filmu :) Sa sve pljuvanjem i pesnicenjem, respektivno :)

Nego, hocu da se zahvalim braci grobarima iz dijaspore koji su ponudili finansijsku pomoc braci odavde. :respect:respect:respect Kapa dole za sve sto radite, jer i sami znate kakva je situacija kod nas. Licno nisam prihvatio finansijsku pomoc, ali se nadam da neko drugi jeste. Cilj i jeste da nas bude sto vise.
Pobogu, taj isti Partizan, i taj isti Stanoje su nam priredili toliko lijepih i srecnih trenutaka (doduse i tuznih, ali to je sada manje bitno). Red je da se tom covjeku, a samim tim i voljenom Partizanu, oduzimo, barem simbolicno! Svi znamo koliki je SS grobar, neka vidi da znamo da cijenimo to!

...i da, Srecna vam svima Pravoslavna Nova Godina, braco Grobari! Neka pocne pobjedom danas u 14h, ako Bog da! :)
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Srećno prijatelji!
Pazite na djecu, svoju i tuđu, pazite jedni na druge, kao što je neko ranije napisao ako nas je 1000 treba i da je 1000 redara. Ne dozvoliti nikakvo nasilje. Slikajte i snimajte sve. Ako se pojavi neko od bivših igrača, funkcionera ili viđenijih prijatelja Partizana, slikajte. Ako bagra dovede muriju, pozdravite ljude, poželite im srećnu Novu godinu, i oni su ljudi, biće i njima neugodno što su tamo. Postavljajte update na forum periodično, da i mi koji ne možemo biti tu znamo šta se dešava, stavite neku sličicu. Da li znate hoće li neka tv prenositi KZŠ direktno?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
sportska centrala prenosi direktno, ali moguce da je samo za one sa placenom clanarinom.

a ti lave, izvesti me sta se desava. vec od 5am pt, bicu odsecen od svega:banghead.

hvala ti unapred
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
I nema veze što će komentari ovih "na vlasti" opet biti "skupila se šaka jada". Sve je to dobro poznati recept! Padali su i moćniji i neviniji LJUDI od njih a ovi niti su nevini (neki od njih u krevetu sigurno jesu!) niti su ljudi a kao moćni su. E pa došlo je vreme da padnete!

Deo posta obrisan - ne piši gluposti! Ovo će biti mirna podrška našem treneru!
WebCrew edit
(mislio sam da je jasno da se šalim. Pa ko bi to zaista uradio?! A i onda slike imaju više smisla kao podsećanje sa kime imamo posla...ali dobro...nebitno. jedino bitno je da danas sve prođe u najboljem redu po nas)
images
images
 
Последња измена:

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
danas mora da se prebaci cifra preko hiljadu ljudi. Makar neka bude 1001. Verujem u to da moze da se desi, a mozda i bude neko iznanadjenje.
 

JužniKrst

Početnik
Учлањен(а)
18.05.2007
Порука
87
Reaction score
1
Ако буде људи онолико колико се стиче утисак да ће бити по писању овде на форуму, то ће бити стварно одлично. Додуше, јутрос сам на своју несрећу мало читао неке коментаре на Б92... О Боже каквог света све има! Колико неупућености, а колико ароганције. Додуше те две ствари иду обично руку под руку, али нису битни они. Битно је колико ће нас данас да се окупи и шта ћемо урадити, наравно мирно али гласно и јасно.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top