Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
To vec nije pitanje za nas. Da li ce da postavljaju svaki put parkete razlicite (verovatno), kako ce da organizuju i sl.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.775
Локација
Beograd
24.3.1999. je započeo proces anihilacije neprijatelja KK Partizan.
Naredne godine slično pripremamo.

FK Partizan političkim i diplomatskim putem nastoji da svoje dušmane odasere
... to je njihova stvar.

Dakle nije ovo priča više o šaviji i vladimiru đukanoviću, koji gube prava na homoerektuse, već pobiti i silovati im sve živo i mrtvo i koja 2 slična ovamo.

Donacija KK Partizanu božanske vrednosti tako šta.

Mada razumem naše navijače koji se prepiru oko ogavnih faca i pokreta, provokacija i mahinacija, njihovih sportista i uprava, medija, shopova, murala, edicija.

Te svakako treba biti istrajan, pravovremen,.. pri kupovini svakog KK Partizanovog štiva i znamenja, članstava i registracija.

Al kod gmazova odavno mrtvo sve što i za fudbal, i basket učestvovali "marš, u kinu, drugu ligu, bodove razlike, položaji na tabeli..." surovi svet.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Ne preuzimajte lično, dok ne bude sve jasno rešeno da ne dođe do potpunog haosa, gde se ne zna gde ko i šta preuzima.

Lako je Goranu kad Gazela nije blokirana.

Ima mnogo članova u unutrašnjosti i inostranstvu.

Ako mi (uredništvo) preuzimamo sve, na čemu se radi, onda mora da se zna šta je to sve, a ne da nastane ludilo.

Lako ćemo u Beogradu da se organizujemo za preuzimanja.
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
Pošto se iz ne znam kog razloga ne može pisati na temi "donacije KK Partizan " da pitam ovdje šta se dešava sa članskim kartama.Izgleda da će se pustiti u prodaju sezonske karte a mi koji smo uplatili preko foruma još nećemo dobiti članske karte a koliko sam skontao sa članskom kartom se ima pravo preče kupovine za sezonsku kartu i popust za tu sezonsku.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Iz razloga što nisu mogle da se isprate bitne informacije zbog nebitnih.

Karte su konačno izrađene i preuzete juče.
 
Последња измена:

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.582
Локација
Yaoundé
Tema o donacijama je zatvorena, pa da pitam ovde: nadam se da ta zavrzlama oko Tiketlajna ne utiče na distribuciju onih članskih karata i majica? Mene moje još čekaju tamo negde, a nisam uplatio preko foruma...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Tema je otključana. Bio sam danas u redu skoro sat. Guzva je. Na licu mesta se stampa na osnovu sistema. Ako si opunio upitnik na sajtu kluba, idi i probaj ili ovlasti nekog.

Traze sliku lica i nalicja licne karte i tekst ,,Ja, taj i taj, jmbg, ovlascujem tog i tog da u moje ime preuzme karte i majice''. To moze u viber poruci. da se pokaze radnici na uvid.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.791
Локација
"preko bare"

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Aj da onda i ja pohvalim a i ujedno se zahvalim @Tuljo na preuzimanju i dostavljanju majice i članske karte za mene i moja 3 drugara.
Nego,zar nismo mi trebali imati dodatni logo na majici kao forumaško obeležje ili je to samo bila ideja koja se nije realizovala?
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
347
Reaction score
2.448
Локација
Vukovar
Da i ja iskoristim priliku da se zahvalim Malom Džinu na logističkoj podršci, koji je malopre dostavio pošiljku mojoj rodbini u Inđiji.
Prvom prilikom kad budem u Inđiji zovem da malo odemo u biblioteku:D
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Znam da se tek desilo, ali čisto javnite kada budete imali info šta će sada da bude sa članskim kartama pošto je sa Tiketlajnom prekinuta saradnja i oni sve obustavljaju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top