Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.812
Isto pitanje i od mene. Citao sam obavjestenja na ovoj temi i nisam otisao da preuzmem sam jer sam razumio da ce forum preuzeti za sve nas koji smo uplatili preko foruma, a da cete nam javiti sta i kako dalje...
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
A gde napadas odmah @Detelinarac90 ?:buhaha Daj bolje neki sliku sa terase ili plaze sa pivom u ruci :ziveli Bilo je dosta poruka pa je verovatno promaklo :D Pozdrav i hvala. Sad cemo da smaramo @Rade :D
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.313
Локација
Novi Sad
Haha nisam napao nego sam bio u vožnji pa nisam mogao da metnem nekog smajlića :D

Nema više plaže i piva, sad rad red disciplina, prodje odmor :gaah:

Cimajte Radu, voli on to :icon-cool:
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.582
Локација
Yaoundé
Ja nisam bio precizan... Mislio sam na nas koji smo na forumu, ali nismo uplatili preko foruma.

Za one koji su uplatili preko foruma, jasno je naglašeno da je potrebno kontaktirati Radeta...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.753
Локација
Beograd
Pa jbg. Vi ste pošteno je reći izduvali :D Šta ste čekali do sada, dele se karte i majice od maja...
Verujem da će klub naći neko rešenje i za te slučajeve.
I od mene sve pohvale @Rade
Iscimao se čovek do Merkatora da bi nam dao majice :respect
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Kod mene su tražili dodatni info, zato što sam na ćerkino ime uplatio, pošto sam već ranije uplatio na svoje, a hteo sam i da ona dobije svoju prvu člansku kartu.
Znači duvangija :icon-lol:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Dali ima konacan spisak svi koji su uplatili iznos od najveci do najmanji spisak uplata ima do 1992 a pise da su uplatili nad 22.000. Kada vec sprovodi donatorsku akcija predsednik treba da obavesti i dali su te pare uplacene za servisiranje poreskog duga. Majicu i cllansku kartu nisam uspeo da podignem ali nije mi zao bice i druge donatorske akcije samo valjak neka nastavi da melje.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Sad će ostoja da otvori svoj tiketing servis i on da ubira kajmak. Umesto da klub to radi...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.812
Rade je jasno napisao da ne preuzimamo licno jer forum pokusava da preuzme za sve nas i da ce lako biti dogovoreno oko preuzimanja. A onda je petog napisao da su preuzete karte i tema zakljucana do juce kad je covjek napisao da je cekao sat i konacno preuzeo sve pa krenula zahvaljivanja :)

Jedino ako ste pisali na jos nekoj temi...

Bitno je da su preuzete pa cemo smarati sve redom :D

A zanimljivo je sto mi se kroz zahvaljivanja potvrdila teorija o tome kako neki od nas preko Drine i musko ime Rade mijenjamo kao zensko Rada te da tako nije samo u mom kraju...
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
izradjeno je. Ne znam kad je zadnji dan za licno pruzimanje :D juce ili danas do 18, preleteo sam.
Sve rezervacije, upiti, plaćene dostave zaključno sa 15.08.2023. do 18h će biti realizovani narednih dana.

Po ovome bih rekao da može i dalje da se podigne, pošto je upit poslat ranije i izrađeno je. Idem posle do Merkatora, pa ću videti. Hvala :)
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Nema na cemu. Javi.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Статус
Затворена за писање одговора.
Top