Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pazi, da budemo pošteni, možda oni već 6 meseci pregovaraju o ugovoru, Everton zatezao, i šta onda, da ga pošalju na tribine? Naravno da ne mogu, bio nam je potreban kao niko. Stvar je i poštovanja kluba prema njemu, sve zbog njegovog odnosa prema svakom minutu na terenu.

Nikako ne bih pravio poređenja i stavljao u istu rečenicu ovaj slučaj i Jovicinog malog!

Ne razumem Evertona samo zbog jedne stvari, imaš 6 meseci do kraja ugovora, realno je da se posle toga klubovi otvore za još veću platu, kad već ne plaćaju obeštećenje, možda neki jači klub, ali dobro...
Svakako mu želim sve najbolje u nastavku karijere, svaka mu čast i hvala mu na svemu što je uradio za FKP, na profesionalizmu i odnosu prema dresu. Biće skoro nemoguće naći takvog.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Zdjelar umjesto Evertona, to je zamjena na gore. Dakle, potvrdjuje se ono sto ponavljam, iz roka u rok tim je slabiji.
Molim lepo.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Zdjelar uz Evertona bi bio odličan tandem za naše uslove, nadogradnja u odnosu na Jevtovića/Radina i zato sam za njegovo dovođenje ali s obzirom na novonastalu situaciju neophodan nam je još jedan igrač, Evertonovih karakteristika, pod hitno!
Možete sada zamisliti našu odbranu bez Evertona da ih krpi, ljudi moji, pa mene je već strah.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Meni je Everton bio bitniji za napad :)
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Kakav muk :) Kapiram da bi bilo 1000 komentara da je potvrdio da dolazi...

Nadam se da je ovo istina...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Evertone nek ti je sa srecom i hvala. Ivice?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.096
Reaction score
15.840
Локација
Храм фудбала
Mogu ja?
Ivice pusi kurac sto vec nije spremna zamjena za Evija, a vec 20 dana laprdate da cete ga prodati.

Eviju sve najbolje u karijeri i da uzme dobar kes, zasluzio ga je.
U Partizanu nije igrao tako tih momak, o kome bukvalno nista nije ni pisano, niti je on ikada lupao nesto, ali zato BRAT na terenu je ujedao za grkljane, ostavljao srce i dusu na terenu, i cinio da se saigraci oko njega postide zbog njegovog zalaganja :respect
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Mogao bi Nemanja Petrovic da se vrati i da igra zadnjeg veznog, kod Drulovica je bio zmaj na toj poziciji.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Hvala Evertonu do neba. Moj omiljeni stranac koji je igrao kod nas. Nema veze sto nije bio neki tehnicar sa loptom, ali njegovo zalaganje, trcanje i posvecenost je definicija profesionalizma i odnosa ka svetom dresu.

Obrigado por tudo - guerreiro do Partizan!
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
683
Reaction score
4.490
Локација
Kosovska Mitrovica
everton-guimaraes-rad-partizan_1gnzhur5racf41wiz09jodmojy.jpg

Majstore. Hvala na svemu! Hvala za ono utisavanje u rupi! Hvala ti za svaki start i za svaki kilometar koji si pretrcao. VELIKI si majstore! Da smo ozbinjal klub, kao sto nismo ti bio imao milion godisnje i kapitensku traku. Nadam se, da nas neces zaboravi, kao sto mi necemo tebe. Ti si svoj posao odradio casno. Usao si u drustvo, gde su: Moreira, Dijera, Zuka itd.. Jbg, zao mi je sto nas napustas, ali mi je drago da ides u jednu od najjacih liga. A zalsuzio si tako nesto. Sve najbolje u daljoj karijeri i zivotu! OBRIGADO MAESTRO!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.201
Локација
ante portas
Everton je veliki igrac i veliki covek.
Retko se vidjaju ovakvi profesionalci.
Legendo hvala!
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Okej, odlazi nam jedan jako bitan igrač. Setite se kako je izgledala naša sredina kada Everton nije bio na terenu...
Po meni velika greška je pustiti ga sad. Ipak ako je zaista to njegova želja, onda se zaista nema šta zameriti upravi. Ali to nikada nećemo saznati. Moj utisak je da jeste Evertonova želja, ali ne verujem nikom, tako da...
Kako god, srećno majstore, oni presinzi i istrčavanja od našeg do protivničkog šesnaesterca, onaj gol ciganima i ples ispred njihove tribina... hvala, veliko hvala majstore, navijači Partizana ne zaboravljaju to.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top