Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Igrac ako odluci i u svojoj glavi resi da ide ti ga parama vise ne mozes nagovoriti da ostane. To pravilo se pokazalo i u dosta vecim klubovima iz najjacih liga.

I manimo se sada tih prica u fazonu "Everton je hteo da ostane, Everton je sunce, igrao bi dzaba ali uprava ga prodala da bi kasirala na njemu"...

Smesno!

Mi smo imali srecu da je u njemu jedan veliki profesionalac i borac, koji tu njegovu odluku (koju je verovatno doneo vec dosta pre ovog prelaznog roka) nije zeleo da pokaze na terenu (sa losim utakmicama, nezalaganjem itd.)!
 
Последња измена:

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Normalno da je odbio kad ima ponudu iz italijanske lige. Problem je kad mu je ponudjen ugovor, zasto mu taj ugovor nije ponudjen mnogo ranije, nismo znali kakav je igrac ili sto? Problem nisu pisljivih 600 hiljada vec nacin na koji klub funkcionise, sto ga vode diletanti koji za povrijedjenog igraca koji ima kondicije za 7 minuta srpske Predsjednik lige, daju dva miliona, a odje se pitamo da li mozemo da priustimo da damo toliko za 2 najbolja igraca.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ljudi nije problem to sto Everton odlazi - verujem ja da se tu pregovara vec duze vreme i da se njemu ide.

Problem je u tome sto nece doci adekvatna zamena. Kao sto sam napisao, neko ko ima 75-90% njegove borbenosti i 20-30% vise tehnickih/taktickih sposobnosti. Ja to ne vidim u Zdjelaru ili nekom slicnom.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.518
Reaction score
5.173
Meni druga stvar nije jasna... Evertona prodajemo jer Djuka mora uigravati ekipu za prvu utakmicu, al nema veze ako Zdjelar dodje zadnji dan prelaznog roka. Genijalno!

Nemam ja puno zamjerki na ovu rokadu ukoliko je istina da je Everton odbio 500k, ali nemoj Ivice da nas jebes u mozak, zajebi te retardirane izjave...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nije bitno ko koga laze, bitno je dali verujes toj osobi koja ti nesto kaze ;).
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Pa ako tako gledamo ko tebi kaze da recimo tom istom Evertonu nije nudjen ugovor u prethodnim prelaznim rokovima? :D
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pa dobro, ostane ali Everton hoce da ide.

I Kutinjo je hteo da ide štrajkovao i kurac je otišao, ako nisi u planu da ideš ili ne ispuniš finansijske uslove.
Da ne bude zablude, ako ima neki plan meni ne smeta da Everton( mada mislim da nije vreme), ali mi smeta kad se neko sprda sa mnom i to objašnjava tako da ovaj ne može da igra prvu utakmicu protiv Vikorije, poštuj me majku mu kao čoveka, iako me smatraš za miša.
Druga stvar je što imamo pravo samo da registrujemo tri igrača za Evropu. E sad ja mislim da ćemo proći Viktoriju, a posle zavisi od žreba. A ako su rekli i on i Đukić da je Evropa prioritet zašto prodajemo igrača za 100k veoma važnog?
Ne postoji klub koji više izlazi igračima u susret od nas. Od Abubakara koji nije hteo da trenira dok se ne proda. Zato i prolazimo tako sa Pantićima i Živkovićima, umesto da uzmemo na njih 15 miliona evra mi smo u minusu dva miliona.
Ovom se mora stati na kraj. Interes kluba na prvom mestu, a sada je Partizan na zadnjem mestu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.961
Reaction score
27.141
Dakle, suma sumarum, mi se tu bezveze nerviramo, neopravdano sumnjajuci u upravu, a oni rade, ako ne bas sve, ono bar u najvecoj meri u interesu Partizana.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.116
Reaction score
15.998
Локација
Храм фудбала
Ako nas Zdjelar odbije nema veze tu je Aksentijevic ili Ivanovic, pa cemo dovesti jednog od njih.
Pa kad prodamo Tawambu, onda cemo dovesti i drugoga.
Ivica mag domaceg prelaznog roka. A oni stranci sto cekaju u redu da zaigraju za Partizan i igraju tu cuvenu evropu nek se puse.
IVICA KUPUJMO DOMACE!!!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
I Kutinjo je hteo da ide štrajkovao i kurac je otišao, ako nisi u planu da ideš ili ne ispuniš finansijske uslove.
Da ne bude zablude, ako ima neki plan meni ne smeta da Everton( mada mislim da nije vreme), ali mi smeta kad se neko sprda sa mnom i to objašnjava tako da ovaj ne može da igra prvu utakmicu protiv Vikorije, poštuj me majku mu kao čoveka, iako me smatraš za miša.
Druga stvar je što imamo pravo samo da registrujemo tri igrača za Evropu. E sad ja mislim da ćemo proći Viktoriju, a posle zavisi od žreba. A ako su rekli i on i Đukić da je Evropa prioritet zašto prodajemo igrača za 100k veoma važnog?
Ne postoji klub koji više izlazi igračima u susret od nas. Od Abubakara koji nije hteo da trenira dok se ne proda. Zato i prolazimo tako sa Pantićima i Živkovićima, umesto da uzmemo na njih 15 miliona evra mi smo u minusu dva miliona.
Ovom se mora stati na kraj. Interes kluba na prvom mestu, a sada je Partizan na zadnjem mestu.

Ja se apsolutno slazem sa tobom, po nama kao klubu pisa ko stigne. Doduse Everton stvarno ne zasluzuje jednu losu rec da se kaze o njemu, to je covek koji je svaku paru zaradio posteno i usao u srca svih navijaca. On je ona Partizanstina koja fali domacim mladjim igracima. Ako ima zelju da ide poslednja stvar koju treba da uradimo je da ga zadrzimo na silu. Ok je sesti, porazgovarati ljudski i naci resenje. Koliko god taj SPAL bio bedan ipak igraju Seriju A a on nije bas u igrackim godinama da se nada da ce za koju godinu opet imati ponudu iz jake lige.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Mislim da je bilo bolje da smo ga džaba pustili na kraju prvenstva nego što je sada otišao, jer bi nam itekako značio do kraja sezone a sa 100 ili 200 hiljada evra zarade možemo samo dupe obrisati.

Jedino ako je zaista on bio taj koji je htio da ide, što mi baš i nije 100% u skladu sa onim fotografijama od ljetos, ali hajde, ne znam pa nije u redu da nagađam.

Evi, hvala ti na svemu! Vječno si kupio mjesto u srcima svih navijača Partizana!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.906
Reaction score
13.790
Evertonu hvala na svemu, niko ne moze nista da mu zameri. Odlazi kao gospodin covek. Siguran sam da ne bi plakao i kmecio da smo odlucili da ga zadrzimo do leta (kao sto nismo jer treba vracati dug :roll:) vec da bi bio profesionalac kao i do sada koji grize za svaku loptu i svaki metar na terenu. Jos Tavambe da se otarasimo i da otvorimo prolaz velikim talentima iz nase super lige. To su dva igraca zbog kojih jednostavno nismo mogli da uspostavimo sistem kakav Djukic zeli i bicemo jaci bez njih na prolece pre svega jer ce Suma da prodje pripreme - strucni zakljucak jednog velikog proroka i vizionara...legenda kaze da je to bio Ivica Iliev.
Ne ocekujem nikakve adekvatne zamene na tim pozicijama jer ako bi doveli adekvatne zamene, logicno, opet Djukic ne bi mogao da uspostavi sistem :roll:
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Everton je dobio priliku da zaigra u Kalco ligi, verovatno kada je i on sam izgubio svaku nadu za takav iskorak u karijeri. Mi smo njega max. ispostovali, ponudivsimu da bude najplaceniji igrac u klubu i sto nismo hteli da se puno cenkamo sa Italjanima. Takodje, Evi je nas krajne ispostovao sa samim odnosom, i sa svojim igrama u Partizanu.

Tako da ostaje samo da se zahvalimo Ilievu, sto nam je omogucio da takav covek i takav igrac gledamo u nasem dresu, i da pozelimo Evertonu sve najbolje u novom klubu.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Vec neko vreme ne pratim pomno Italijane, tako da nemam neke informacije o SPAL-u. Medjutim, nemoj da te iznenadi ako Everton tamo bude grejao čamovinu. Italijani baš ne preferiraju takav tip igrača.
Sa druge strane, vidim da se SPAL pojačava, tako da verujem da će shodno ambicijama ostati u ligi što je dobro.
Ako Evi ode tamo, želim mu najbolju moguću karijeru i uspehe.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
689
Reaction score
4.599
Локација
Kosovska Mitrovica
Sve sve. Ali kad neko kaze ''spremni smo da ga cekamo do zadnjeg dana prelaznog roka'' !
Jbt, da l' ste normalni? Sta to znaci? Je l' garantujes da ce doci zadnjeg dana P.R-a. Onda posle popijes ispalu, i kazes: Ucinili smo sve sto je u nasoj moci, bla bla.. Jbt das mu rok, nedelju dana da se izjasni i klub i on. Ako nece, trazis drugo resenje. Sta se stalno hvatate za istog igraca, ko pijani plota.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
pa everton je kriv, ko drugi:banghead
zasto ih nije cimao za rukave I trazio novi ugovor odmah posle finala kupa. ovako je samo pokazao koliko mu je stalo do partizana.

nego, jebes sarkazam sada...brate, sve najbolje u buducnosti!

Ne znam da li si mislio na mene, ali da li postoji mogućnost da uprava ne bude kriva? Da li je ona kriva i u slučaju "Leonardo" i u svakom narednom sličnom slučaju?
Zar mora uvijek da bude kriva uprava?
Vjerujem da su mu i tada nudili ugovor, jer, kao što rekoh, lopovi možda jesu, ali ludi nisu sigurno.
Veće pare bi na ljeto uzeli sigurno nego sad i to je nekako logično.
Ovdje više ne smiješ ni mišljenje da izneseš...odma si etiketiran.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top