Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.495
Локација
Kej Republika
Ne zaboravi da je to uredjena zemlja, pruza mir i spokoj. Dobro organizovan klub i Liga koja stremi top 6 ligama Evrope.

Salu na stranu. Nama je zamena za Evija preko potrebna. Od tog transfera i tog igraca u mnogome odredjujemo kako cemo izgledati na prolece i sledece sezone.

Stojke - Raca - Bambi - spic ???
Svaka linija tima osim pozadi je pokrivena ozbiljnim igracima ako Patrovic dodje.

Zadnji vezni je prioritet, a svakako ce nam i jedan spic trebati. Otisao ili ostao Tava.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Nama nedostaju samo levi i desni bek, dva zadnja vezna, pojacanja na krilima posto Bambi i Jankovic nemaju zamene, a i spic. Jesam spomenuo stopera? Mislim, jebes to, bitno je da se vide obrisi sistema.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Kraj jedne ere: Došli za 350.000, osvojili duplu krunu, doneli Partizanu 12.200.000 evra

http://www.mozzartsport.com/vesti/k...krunu-doneli-partizanu-12-200-000-evra/191121


Bravo Iglice,napravio si pare doneo titule.Steta sto nisi nastavio tako nego nam dovodis Urosevice,Ozegovice i druge sekundarce.
Nadam se da ste pare potrosili u veselju kad ih vec niste potrosili u pojacanja.Ah da izvin'te potrosili ste u kapije. :pop
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Nevjerovatan je bezobrazluk Ilieva, Djukica, Vazure i kompanije. Mjesec i vise dana od zavrsetka jesenje polusezone, tim ne da nije pojacan, nego je oslabljen.
Na drugoj strani rival se dodatno pojacava iako je i do sada bio bar za 30% jaci od nas. Skandalozno!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Čekamo zamenu za Evertona, a još ni zamenu za Đurđevića nismo dočekali :D

Ono što je hitno i najbitnije: dva zadnja vezna, jedno krilo za rotaciju, i špic! Sa bekovima bi se snašli još ovu polusezonu, kako smo i do sad...
Dakle, npr. Raća, Zdjelar, Dražić i špic poput Gohou-a - to su neke želje, uz to da može neki dobar stranac na navedenim pozicijama pre svega, možda na nekoj drugoj poziciji, ali sve ispod toga je katastrofa.

Ipak, imam utisak da već predugo prizivamo Raću i Zdjelara, dakle teško da će biti nešto od toga, sve me podseća na slučaj Zagorca i KK...

Ranije sam imao običaj da kažem "nadam se da Ivica zna šta radi", a sad se nadam da uopšte nešto radi!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Izgleda da jos niko ne shvata da smo mi i Evropu prepustili, pogorovu kad ode Tawamba.

Mi nemamo pravo na toliko izmena koliko je nama igraca otislo.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Meni lično je LE od sada ionako sekundarno takmičenje, šta uradimo - uradimo, i to je to. Naša liga me mnogo više zanima.

Definitivno nećemo moći da pokrijemo sve odlaske, to je jasno, jer možemo tri igrača da prijavimo.
Mislim da ni Đukić, ni Ivica, niko o tome i ne razmišlja, već će odlučiti kad se sve završi koga prijaviti, koga ne, ako uopšte dovedemo više od tri igrača! Ništa me ne bi iznenadilo...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
naravno da smo je prepustili.. pederima u upravi plzen je došao kao šlag na tortu, ekipa od koje ne možemo da igubimo oba meča sa velikom razlikom makar igrali i sa juniorima. Njihova narkomanska strategija je jasna, uzeti pare napuniti kasu sns pred izbore, dva sitna poraza od plzena i to je to.
Da je lupam ispao neki tamo Dortmund ne bi prodali ni jednog igrača jer bi se plašili dve petarde u dva meča i pot razvlačenja po medijima i gneva navijača.
namazana je to stoka..
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.168
Izgleda da jos niko ne shvata da smo mi i Evropu prepustili, pogorovu kad ode Tawamba.

Mi nemamo pravo na toliko izmena koliko je nama igraca otislo.

Mi smo jedini klub u istoriji fudbala koji sprema tim za kvalifikacije evropskog takmicenja na ustrb osmine finala tog istog takmicenja :respect

Cak je i mentol pantic pukusao da im objasni kakvu priliku imamo, ali ne...Oni ce da rasprodaju sve sto valja, sta fali sto mozemo prijaviti samo tri igraca, bitno je da se tim uigrava za sledece kvalifikacije. Ne smeta nam ni da igraci stignu zadnji dan prelaznog roka, do ljeta ce uci u sistem.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
dakle, za sada duplo golo.
izgubili motor tima, zamene jos uvek nema.
doveli jos jednog levog beka iz jsl pustinje.

ima fore do 31 januara. uigrace se ti koji dodju...aha.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ma nemojte tako...cekamo poslednji dan prelaznog roka da dovedemo NIKOGA. :prekrsti
Najveca prevara od uprave ikada.milione su uzeli,nista ne ulazu.Ovaj prolaz u Europa League ce nam na nos izaci,jer se oni kroz njega peru kako rade dobar posao,a realnost je da su nas za 6 meseci unakazili.Ja mislim da nema 3 igraca da je ostalo od tima koji je prosle sezone uzeo duplu krunu.Sramota.Sada dodatno unistavaju ovaj tim i na taj nacin ciganima daju laganica titulu.gurbeti dovode,pojacavaju se,sve sto valja po Srbiji pokupe,unovce.Ovi slepci se ni ne oglasavaju,samo rasprodaju i otpustaju.Prosto se pitam da li je moguce da su veci lopovi od Terzica??? :prekrsti delovalo mi je neverovatno...sada sam u dilemi zestokoj.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
Pa bre valjda ce nekog i da dovedu(ne racunam tu ove poluamatere iz jsl)
Kad pogledam trenutnu ekipu vise ne znam ni sta nam fali,ili bolje reci ne fali...jer kod nas svi igraju sve :s ...tako Miletic celavi je i bek i stoper i krilo,suma je i levi i krilo i centralni,tawamba je i spic i plej ,Jevtovic i stoper i zadnji vezni..
Opasna selekcija,i posle vam Ivica ne valja! E glodari glodari...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Što reče moj sin na kraju polusezone, nemam živaca da čitam o prelaznom roku u kojem se najavljuje da odlaze Evi, Tava, Stojke, ali zato dolazi Raća, bolje da ne čitam ništa dok se sve ne završi, i tek onda pogledam, manje ću da se živciram...
Naravno...ipak i on i ja pratimo situaciju...mada se ja dosad barem i nisam nešto raspisao na ovoj temi...
Umesto najgorem, hteo bih da se nadam najboljem...
Najgore bi bilo da nam odu najbolji a da ne dođe niko, ili i ako dođe da nije ni za Teleoptik, a kamoli za Partizan...
Najbolje bi bilo da taj Ivica i Đukić rade nešto po pitanju prelaznog roka, pa sve i ako nam odu najbolji, da onda dođu JOŠ BOLJI igrači...
Ali...

Ja ne mogu da verujem šta sve čitam ovde, ali ne mogu da verujem ni da je neko krenuo u napad na Ligu Šampiona sa Kljajićem na golu i Ćirkovićem na štoperu, pa se, eto, i to desilo...toliko o stručnosti i fudbalskom znanju odgovornih...
I Suma je ispao biser nad biserima...Ožegović nije pokazao da je bolji od Đurđevića, niti Bambi da je bolji od Leonarda...
S druge strane, priznajem i da je Ivica doveo tog Evertona, Tavambu, Leonarda, Đurđevića...sve i da ih nije baš on lično doveo, bar je bio na mestu SD-a kad su dovedeni...

Dakle, po ko zna koji put, Ivica je opet na ,,klackalici,, il pukovnik il pokojnik...
Busanje u grudi zbog ,,Evrope,, biće ,,mačku o rep,, ukoliko ne prođemo Čehe, a bićemo i vrlo nezadovoljni ako dupla kruna ne ostane u Humskoj!
Da bi se ostvarilo ovo što navijači žele, mi MORAMO da imamo BOLJI tim nego jesenas...
IVICE, RASPAMETI!!!
https://www.youtube.com/watch?v=m_yAlKD9vlk
Naravno da i najbolji tim ne mora da bude garant nepobedivosti, ali ako ne pojačavaš tim nego ga slabiš, biće gde ćeš biciklom na Rusiju, ili bez kurca na svadbu!

I dalje ne mogu da verujem da neki Raću doživljavaju kao pojačanje, Raćino zadržavanje poseda lopte, okretanje strane i njegova ,,kreacija,,...drugim rečima još sporija igra nego dosad, jalovo nabijanje lopte bez šansi za gol, tj. loša ofanziva, ali zato krater na kub u defanzivi...
Da, mogao bi i Raća da igra u nekom ,,sistemu,, ali pod uslovom da je iza njega golman kao Stojke, neki štoperi kao što su bili Đukić i Krstajić, bekovi Rukavina i levi bek bolji od kosatog Miletića...da mu leđa čuva neki Everton, a da ispred njega kreatori budu neko kao što su bili Piksi i Mijatović, i još plus Đu-Le u špicu, i, da, snašao bi se Raća pored njih...
Ali tvrditi da bi nas Raća pojačao?
Nama bre treba neki novi Everton, neki novi MIjatović, Moreira, Kleo, Krstajić, kakav bre Raća, ako je nekad i bio bolji od Jevtovića, ogromno je pitanke kakav je sad?

I o tom Zdjelaru nemam pojma...ako i dođe da ne bude Antonov 2, to jest - neupotrebljiv...

Velika pitanja su pred nama, a odluke velike ili male, pokazaće vreme...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Kako ste vi nezahvalni misevi il ste glodari :confused
U svakom slucaju cudna ste sorta kako bre nije vam sramota da samo pljujete upravu, a Gmazura se toliko zrtvuje za Partizan.
Pa ne ide covek ni na skijanje zbog posla u Partizanu.
Imajte malo poverenja sad ce boNbe samo sto nisu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
kad smo kod bombi, ivica je pre neki dan izjavio da negarantuje iste, tj. da nije siguran da cemo biti bitnije pojacani ove zime. e sad, to moze biti njegova filozofija tipa:"malo cu da ih smorim, a onda kad grunem granatu, bice jipikajajeee!!!"
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.801
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
..............................
dovodis Urosevice, Ozegovice i druge sekundarce.
......................

ček', jesam ja to nešto propustio??
ovaj je ganci, pisao po netu da smo glodari, slikao se sa ciganskim grbom, išao na njihove utakmice??

ili se pljuje ad hoc, tek da se nešto iskucka?
dajte da vidimo dečka bar par minuta na terenu, pa da onda sudimo..
o igri mislim, ovo drugo, osim ako nisam prespavao par meseci, nema veze sa vezom :prekrsti

vidim da je moleban uveliko u toku na Forumu.. :pop
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Karakter igraca je druga tema. Glavna je da su po kvalitetu verovatno u istom rangu.
JSL vedete koje u najboljem slucaju zavrse u nekom madjarskom, rumunskom ili slovackom klubu.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Citam vec masu stranica a niko da kaze konkretno hoce li biti pojacanja ili su ova trojica za koje nikad nisam cuo te bombe?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Radin i Kosovic igraju te pozicije od Evertona. Dakle ne vidim cemu sad toliko kukanje da se istog dana mora dovesti zamena za Evertona. Pa vi se ne mozete za dan odluciti koji LED TV za 800 evra da uzmete a ocekujete od uprave da istog dana dovede neku zamenu za Evertona?

Kosovic ce biti u martu 100% spreman. Dakle za nasu ligu je on tu! Radin tako i tako ima sada vecu minutazu da dobije i siguran sam da ce tu situacijiu iskoristiti.

I kod ovog poteza se totalno slazem za cekanje Race ili Zdjelara. Kakve svrhe ima da se sada dovede neki alibi DM ako vec takve imamo u klubu? Furate pricu da se ne dovode takvi igraci koji bi popunjavali mesta a kukate ako se ne dovede istog dana odma jedna vrhunska zamena, kao da svi igraci u evropi samo cekaju da predju u jedan Partizan i u jednu srpsku ligu koja nema 2 terena na kojem mozes tu i tamo normalno odigrati jednu utakmicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top