Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.333
Kada sam napisao da je Bleki verovatno najtalentovaniji štoper nisam uzimao u obzir Krstajića koji je kao senior došao u Partizan i IGRAO BEKA,ni Stefana Savića koji je isto kao senior došao u Partizan.Mislio sam samo na igrače iz naše omladinske škole.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Ð*еко сам ја и раније, кад треба да се растури наш тим, активирају се и цигански менаџери. Ево Остаја у Ланс http://www.zurnal.rs/fudbal/partiza...sa-ali-pitanje-je-hoce-li-ga-partizan-pustiti

Континуитет је 2/3 успеха у спорту. Какве је киксеве правио Ð*амос у почетку у Ð*еалу, сад је бетон штопер. Свак озбиљан тим истрпи неког штопера, поготово ако е млад.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Ma sve prodati, koji će nam kurac odbrana, mi smo Partizan mi moramo da napadamo.

Svaka tebi čast MARKO NIKOLIĆU kad možeš da radiš sa takvim debilima koje zaboli kurac za bilo kakav rezultat i bilo kakav napredak.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
@jokics,

Nisu oni debili, oni su izdajnici, prodane duse i ciganske picke! Jako im je stalo da dobro odrade posao, naravno na stetu Partizana.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Marko Nikolic za svog mandata u Partizanu, svaku polusezonu je pocinjao, malte ne, od pocetka. Sto se izgradi u minuloj polusezoni, razjebe se tokom prelaznog roka.

Vucelicu Pederu.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Djurdjic ode u Randers za 100 soma.
Kad se zavrsava prelazni rok,veceras?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mi bi lagano mogli da postanemo ispostava Anderlehta na Balkanu, svaki nas igrac njima valja. Samo sto mi dajemo igrace u bescjenje za razliku od nekih klubova.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Tek sad vidim da se ne vidi sta sam napisao.

Uvek kad se rastura nas tim ukljuceni su i ciganski menadzeri da stignu ponude, da ih zavuku negde bud zasto, a i da ne odu bice nezadovoljniji, jer eto dosla ponuda a nisu pusteni.

Druga stvar kontinuitet je 2/3 uspeha u sportu, narocito kad je u pitanju odbrana. Sta je sve Real istrpeo od Ramosa, i Liverpul od Lovrena, i da ne nabrajamo, svi su u pocetku jeli zivce, ali vredi istrpeti mladog fudbalera da imas klasa odbranu. Ali posto smo postali nebitan klub, usputna stanica u zivotima fudbalercica nikad necemo vezati istu odbranu 3-4-5 godina. S toga nece biti ni uspeha.

Zasto neko misli da ako dovoljno silno navija za Partzan da ce on da postize uspehe. Sport je postao predvidljiv biznis, sa ociglednim parametrima. Ovako kako se radi u Partizan nece nista bitno osvojiti u dogledno vreme. Uvek ce neki bodic, neki pokraden gol da resi sezonu, promasen penal Evropu i sl.
Evo opet ce Nikolicu biti kriv neki penal van 16 kao protiv vojvodine, a ne agresivna sampionska igra. Da ne das gol usranom Radnickom koji je primio 26 golova...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ma nek idu svi u pm, samo da počne više sezona, vikend je sranje kad ne idem na stadion.


Prema saznanjima MONDA, Partizan će na ime obeštećenja inkasirati 80.000 evra, a Đurđićeva godišnja plata u novom klubu iznosiće 200.000 evra.


A platili ga 400.000? Kako beše? I imao platu 30.000 mesečno... Dobar biznis nema šta.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
I izgleda na kraju samo Djurdjic ode?
 

Ofanziva PFC

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
100
Reaction score
26
Bugarin ostaje?

Dobro smo prosli, ukoliko niko nije otisao, a nema i dalje informacija da jeste.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.912
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Marko Nikolic za svog mandata u Partizanu, svaku polusezonu je pocinjao, malte ne, od pocetka. Sto se izgradi u minuloj polusezoni, razjebe se tokom prelaznog roka.

Vucelicu Pederu.

Svaku polusezonu je počinjao kako se dogovorio sa panterom iz Bugojna. Mihajlović je u Partizanu završio priču onog časa kad je otpustio menadžera.

Za tog dečka mi igrački nije žao, jer nije igrač (i nikad neće biti), ali mi je žao što mnogi navijači Partizana ne vide dalje od nosa.

Titula - kurac, uprkos svima!!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.993
Локација
Kobasicarija "Venac".
Mi za cebtarfora dobijamo 80.000 evra. Ovo uopste nije ikakva nesposobnost uprave nego surova realnost u vidu toga kakav nam je krs igrac bio pod masnim ugovorom. E zbog ovog drugog im bas jeem mater nenormalnu.
ostadose i neca i bleki...zasada. rusi,azijati,jevreji ce ih verovatno pokupiti za koju sedmicu,a ako se to pak ne desi,na konju smo. Nema zala za nekom lovom,jerbo ista ionako ne bi za rsila na pravom mestu. Samo sad ce kurve da obustave isplate igracima,i eto frke.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Realno gledano Djurdjic nije imao golove, sto je jos gore nije imao ni neki uticaj na igru. Prema tome nije imao ni minute. Pravo je cudo sto ga je neko htio. Ja sam se bas radovao sto ce on doci ali je ispao veliki promasaj.

Tuta bugarin planira da ostane do penzije ovdje izgleda haha. Na instagramu samo sjevaju klipovi iu teretane, mozda ovog proljeca uspije da pretrci nekog JSL igraca.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
jel zna neko zasto je iliev u suknji ?

pitao sam kuma makedonca experta u makedonsko bugarskim odnosima da li je u pitanju neki praznik, kaze ne zna. vacic i bogdanov se nisu javljali kad sam ih pozvao.
 

Прилози

  • image-0-02-05-b346cb4c018dda428fa9f34feeb6262ec74d1e2e98a77f75029ace7d82e6f31c-V.jpg
    image-0-02-05-b346cb4c018dda428fa9f34feeb6262ec74d1e2e98a77f75029ace7d82e6f31c-V.jpg
    58,1 KB · Прегледа: 69

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Ma daj ne zajebavaj, da ima bradu izgledao bi ko Pahomije koji je dosao da cinodejstvuje ovu mladez. Gde je pano ? i Ovaj vehabija fazon sa nogavicama, isto pano ili sam ja poludio (sto bi rekao seselj)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top