Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ili recimo kad je nas vizionar od SD-a rekao da je Filip Knezevic prebrz za Partizan. Samo spiniju :prekrsti

Bilo bi dobro da shvatis da sportski radnici koji imaju etiku nikada nece reci ovaj igrac nema kvalitet i zato nam ne treba i time ugroziti dodatno njegovu karijeru. To da je Knezevic prebrz je sjajna kostrukcija upakovane price da je momak bezopasan u pozicionoj igri na postavljenu odbranu sa cime se mi suocavamo na domacim livadama. I sva sreca da vise nije sa nama. Mislim da bi Knezevic u najmanju ruku trebao biti zhvalan Ivanu na tome.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Gledao sam Bastijana uživo par puta ove godine. Majstor ove igre ali fizički na nekom polu-amterskom nivou.
MLS liga je idealna za njega. Tu su kontakt i duel igra misaone imenice.

...................................

pa i ovde bi ga više gledali i tražili autogram i dres na poluvremenu nego ga krljali.. :roll: :D
a bio bi i bliži Ani kad dođe beba na leto.. :roll:
samo kažem.. :wink:
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ништа паметније нисам прочитао до овог уписа.
Стварно шта се може чути као некакав сувисли закључак. Достигао максимум за пола године, дај да га моментално продамо, јер сад нема куд него назад ка минимуму. Каква процена, која логика?

Obzirom da je Marko Nikolic jos pre 6 meseci mislio da je Tavamba dostigao maksimum, kome sada ne verujete, Marku, ili Djuki?
Ili da pitamo jos i Gvardiolu?
Naravno da se u nasoj ligi maksimum vrlo lako dostize. Da je Sale Ilic otisao ranije, ko zna kakvu bi karijeru napravio.
Svakako da se maksimum ne de ostize sa 17 godina kako je onomad mislio Danilo Pantic.
Lupeta se ovde kvalitetno.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
695
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
You must spread some Reputation around before giving it to espinosa again.

:respect:clap:respect

Pola foruma kaze da Tavamba nije fudbaler i da ne umije da sutne loptu, a druga da ne smije da se prodaje ni po koju cijenu.

Da je srece mi bi sad pravili kostur tima koji ce od jula da igra za nas.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Gledao sam Bastijana uživo par puta ove godine. Majstor ove igre ali fizički na nekom polu-amterskom nivou.
MLS liga je idealna za njega. Tu su kontakt i duel igra misaone imenice.

Naravno sve ovo pišem iako neće doći. Nego eto čisto malo da ubijamo vreme u ovoj zimskoj dokolici. :)

Ima li koga da nam pokupi Jevtovica, Kljajića i kosatog Miletu? Ajde nek se javi neko, dajemo ih povoljno baš.

Ja mislim da je i takav kvalitetniji od Radina, Kosovica, Marjanovica.....ako uopste ima istine u ovome
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Da je receno: "Tavamba je odigrao jako dobro, postigao golove u znacajnim utakmicama, dobili smo dobru finansijsku ponudu za njega, a vec imamo u najmanju ruku adekvatnu zamenu za njega u planu", to bi bilo ok. Ali reci prodajemo ga jer je dostigao maksimum!? Ajde bre...
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Dostigao je maksimum sa finansiske strane. A, vec imamo igraca na njegovu poziciju, i to najskupljeg u istoriji Partizana, pa, sasvim je normalno da se otvori mesto za Sumu. Sa druge strane, fali nam izraziti golgeter, tako da, sasvim je razumljiva i prihvatljiva njegova prodaja.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Dosegao maksimum u srpskom jeziku nema nikakvo znacenje. Sto vise pisete sve manje ima smisla. Ovdje se lupeta.

Kako je Tawamba na svom maksimumu jer ako teoretski recimo ostane jos 5 godina u Partizanu osvojice sigurno bar tri titule. Do sada je osvojio jednu. Znaci on nije ni na kakvom maksimumu nego hoce za njega da uzmu onu crkavicu od 2,5 milion i o tome se radi.

Ako igrac sa jednom titulom vrijedi samo 2.5 miliona koliko vrijedi sa jos recimo 2-3 i jos 30 potencijalno postignutih golova?
Cuj dosegao maksimum.:banghead
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Polazeći od pretpostavke da Tavamba jeste "dosegao maksimum" - kako ne bismo komplikovali raspravu - recimo da ozbiljan klub, koji se akutno bori za titulu prvaka i nadmeće u nokaut fazi evropskog takmičenja, takvog igrača prodaje ako je (1) savesno procenjeno da taj maksimum dugoročno nije dovoljno dobar za klub, i da (2) taj maksimum ni akutno nije potreban jer je (3) već doveden (4) fudbaler potencijalno većeg maksimuma.
Verujem da baš svi radoznalo čekamo da vidimo kako će ta četiri uslova biti ispunjena.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Rutkowski u fudbalskom smislu maximum bi trebao da znaci da igrac vise ne moze da pomogne cak ni sa klupe. Zar ne?!

A mi ovdje pricamo o nosiocu igre u napadu. Najboljem igracu polusezone koji je jedini sve odigrao jer je mogao. Cak je i Everton odmaran, Tawamba nije.

Meni se cini da smo u tolikoj dubiozi sa novcem da nece cak da cekaju ni ljeto kad igraci po pravilu vise vrijede. Ovo sada je premalo za igraca kao Tawamba. Izadji i reci namamo para moramo prodati, ali nemoj me praviti budalom sa frazama.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
kakav svajni, kad smo rivalda odbili mozemo i zeta... o njemu ne treba ni pisati
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Kad se pomenu pare i transferi, pojedinci zapene kao da imaju direktan procenat od prodaje.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ovdje su mnogi željeli da se "izljube" sa Tavambom i prošle i ove godine, a sad ga ne bi prodali ni za 2,5 miliona eura.
Ja ga ne bi SAD prodao ni za 5 miliona, ali ako se dovede kvalitetan napadač i još jedna dostojna rezerva onda to može da bude i dobra prodaja.
Koliko god uprava loša bila ne želim da vjerujem da bi prodavali Tavambu, a da nemaju spremnu zamjenu. Možda ja jesam naivan, ali vjerujem da nisu tolike budale.
Nije da nismo navikli na takvo nešto, ali nas za nepuna 2 mjeseca čeka meč u Evropi i ne smije ovakva prilika da se propušti.
Zbog toga i rekoh da ne smije Tavamba sad da se prodaje, nego treba da se ojača napad i zadnja linija.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Gluposti, dostigao maximum pa ajde da ga uvaljamo. Ne moze da saceka leto, ili jos bolje, sledecu zimu. Da mi dobijamo 7-8 M eur, pa i da razumem taj njegov maximum, ovo nisu pare zbog kojih bi se trebali odricati nosioca igre. Niti on ima neku ponudu da godisnje zaradjuje 1M eur pa navise, pa da kazes izlazimo mu u susret.. ovo je samo vrzino kolo, zacarani krug besmisla, jel se fudbal igra zbog prodaje igraca ili takmicenje, sport i tako to.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Uvek je isti razlog kad je u pitanju prodaja nekog našeg igrača, a to je "daj da odmah uzmemo šta se nudi, ko zna da li ćemo biti ovde u sledećem prelaznom roku", sve ostale priče su obično sranje.
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Rutkowski u fudbalskom smislu maximum bi trebao da znaci da igrac vise ne moze da pomogne cak ni sa klupe. Zar ne?!

A mi ovdje pricamo o nosiocu igre u napadu. Najboljem igracu polusezone koji je jedini sve odigrao jer je mogao. Cak je i Everton odmaran, Tawamba nije.

Meni se cini da smo u tolikoj dubiozi sa novcem da nece cak da cekaju ni ljeto kad igraci po pravilu vise vrijede. Ovo sada je premalo za igraca kao Tawamba. Izadji i reci namamo para moramo prodati, ali nemoj me praviti budalom sa frazama.

Baš sam zbog toga i pisao, kolega Maks. Podsetio sam nas koliko je prodaja prvotimca ozbiljan posao čak i ako ima trošnu srčku, veštački kuk i kliničku depresiju; a kamoli ako je reč o najboljem strelcu i asistentu polusezone.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Obzirom da je Marko Nikolic jos pre 6 meseci mislio da je Tavamba dostigao maksimum, kome sada ne verujete, Marku, ili Djuki?
Ili da pitamo jos i Gvardiolu?
Naravno da se u nasoj ligi maksimum vrlo lako dostize. Da je Sale Ilic otisao ranije, ko zna kakvu bi karijeru napravio.
Svakako da se maksimum ne de ostize sa 17 godina kako je onomad mislio Danilo Pantic.
Lupeta se ovde kvalitetno.
Не знам каква је природа лупетања које спомињеш, али пошто је мој упис цитиран ваљда као илустрација истог, најпримереније би било да цитирам Рутковског и Максимилијана који су крајње рационално и интелигентно показали колика је бесмислица једна таква тврдња сама по себи. Сасвим је неважно да ли је дошла из уста Марка или Мирослава. Гвардиолу да не питамо, он такву глупост не би никада превалио преко уста.
Једино што је већа глупост од те јесте и посегнути за продајом, па тек онда тражити алтернативу играчу који је носилац игре и најбољи стрелац, што ће код нас засигурно бити случај.
Али како рече Душко Радовић - паметни могу да бирају да буду и паметни и глупи, како им више одговара. Ови други немају избора.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Koliko god uprava loša bila ne želim da vjerujem da bi prodavali Tavambu, a da nemaju spremnu zamjenu. Možda ja jesam naivan, ali vjerujem da nisu tolike budale.
Pa....culi smo nedavno cini mi se reci Ilieva da je Ozegovic doveden kao zamena za Djurdjevica....tako da ako tako budu nalazili zamenu i Tavambi jasno je sta nas ceka.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Pola foruma kaze da Tavamba nije fudbaler i da ne umije da sutne loptu, a druga da ne smije da se prodaje ni po koju cijenu.
A 90% forumasa je godinu dana u gejzirima svrsavalo na sam spomen Suminog imena, pravile su se analize njegove igre, po kvalitetu su ga poredili sa Leonardom.... a sad bi zbog Sume da teraju Ilijeva.

U daleko jacim klubovima, sa ozbiljnim skauting sluzbama koje potencijalna pojacanja prate po godinu, dve dana bar cetvrtina igraca koji se dovedu budu totalni promasaji, ne uklope se, nikad nista ne odigraju, odu na pozajmice i posle se prodaju bud zasto.

Zapravo ne moramo ni da gledamo druge klubove, dovoljno je samo da se setimo kakvih smo maestralnih prelaznih rokova imali ranije. Ivica jes brljiv, ali posao obavlja korektno, boljeg SDa nismo imali u proteklih 20ak godina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top