Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Баш из свих разлога, које сви ви наводите, она прича коју је покренуо Ђура, а то је менаџерска агенција нашег клуба, је кева, али кева! Тада ће се мало гледати и наша задњица, односно задњица самог клуба, а не неке набеђене маме и тате којима се возе бесни аутомобили, а то што Партизан нема користи а клинац за 4 године постане анонимус ником ништа! И што је најгоре на крају ће се сви обратити Партизану за помоћ! Када га нико не буде хтео!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ono sto vec pocinje da me iritira jeste da mi radimo onaj najtezi posao oko mladih igraca a onda pred seniorsku karijeru dodje neki klub i odvede ga.
Prakticno nasa omladinska skola je u sluzbi drugih klubova,nasi igraci kao idu u nasu skolu fudbala ali u stvari to i nije tacno.Igraju kod nas i onda pred prvi tim biraju gde ce.

Evidentno je da su se osilili i da im pare udaraju u glavu,ako im popustimo i kazemo,,ako hoce neka ide" pogubicemo sve igrace.

Kakavo popustanje kakve price IMA BRE DA IGRATE!Evidentno je da je krenula epidimeja.

Treba okrenuti novi list i jednostavno za pocetak Nastasica baciti u Teleoptik 4 godine da propadne e onda bi se drugi drugacije ponasali.

Jebote prodajes najtalentovanijeg halfa Evrope!I znas da je najtalentovaniji i svesno ga prodajes za sicu!Isto ce biti i sa ovim Markovicem.
Ali to je kad se finansiramo od prodaje igraca,kad nam je vodjstvo nesposobno.

Sad Djuric prica pricicu da prodaje Nastasica jer smo u dobrim odnosima sa Fiorntinom.Pa sta sto smo u dobrim odnosima i kakvi su to odnosi pre svega?

Naravno koliko je ta prica suplja jasno govori i cinjenica da bi Djuric rekao da nismo u LS da nemamo para i da je realnost prodaja radi egzistencije.

Dakle nastavlja se prodaja za dzabe talenata,sada su tu samo drugi izgovori,cas nam trebaju pare,cas smo u dobrim odnosima)
Sto je najgore postadosmo filijala smrdljivoj Fiorentini sa sve onim govnetom na klupi iste,kako se brukamo nema dalje.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ljudi da se ne lazemo treba nam privatizacija ,zato sto nece igrati igraci preko veze da bi se neko nn lice omazalo za nekoliko evra ,vec ce igrati onaj koji je najbolji ,jer gazda koji ulaze svoje pare nece da pusta one koji ne znaju ili koje neko gura sa strane .Drugo igraci se zadrzavaju tako sto im se POVECAVA UGOVOR ,ako Fiorentina dodje po nekog naseg talentovanog klinca ,a uprava proceni da je on vanserijski potencija ,onda mi tu nudimo ugovor i nova kola ,a Fiorentina ili ,Herenven se vracaju kuci ....
Na zalost ovo je surovo kapitalisticko vreme ,pobedjuju samo najspremniji,najaci ,vazi zakon trzista ,ko ispadne iz te trke nema cemu da se nada ,nesmemo da krivimo decu ,koliko njih su proprali sto su verovali da ce jednog dana otici u veliki klub kao legende Partizana ? Dok su oni mastali razni kvazi igraci su nosili nas dres ,a ovi su sada po njivama super lige i igraju za crkavicu ,zato ne treba da cudi sto veliki borj talentovane dece hoce odma da pobegne i obezbedi egzistenciju sebi i svojoj porodici.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Nastasic najtalentovaniji half Evrope?! Dajte, nemojte da se zajebavamo! Pa, odakle vam sad to?! Talentovan verovatno jeste ali sam 101% siguran da englezi, spanci, italijani, nemci imaju neke talentovanije klince u omladinskim ekipama. On jeste talentovan ali nista ne garantuje da ce od njega ikad ista biti. Tu ima bas puno faktora da se poklopi. Pa, jbt. Gulan i Adamovic su igrali za mladu repku evrope!!! Nije li time Adamovic bio najtalentovaniji half evrope ili makar u toj konkurenciji? I sta je danas od njega? Nista, kao ni od Gulana. Ne lozite se na klince! Daleko su oni od bilo cega a to sto se oni primaju da su neko i nesto i ostavljaju kucu koja ih je stvorila shvatice da je greska kad propadnu i ne budu imali gde da se vrate. Mali procenat tih talenata ikada napravi neku karijeru. Ako neko daje 3 miliona za Nastasica onda ima sve i Necu da im dam pride! Pa klinac stoper koji je omladinac Manchestera ne bi toliko kostao. Ako nesto od njega bude "sorry but jebi ga" a ako ne bude bice samo jos jedan u nizu talenata koji su samo na tome i ostali. Ista stvar je i sa Markovicem. Ne treba mi te talentovane da cuvamo vec one koji zele da rade. Savic je najbolji primer...

Odoh da cirkam... over and out!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.006
Локација
Kobasicarija "Venac".
ja sam jo letos, u jeku price o sponzorstvu, predlozio da stavimo purpurne ljiljane nas dres. tada sam se samo zajebavao, kad ono...:?.

elem: ne mozes proklinjati dete od sesnaj's leta. rosdtelji i sistem u kom odrasta su krivci za te prerane odlaske iz kluba.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.121
Reaction score
325
Опет ћу да контрирам.

Три милиона за Настасића је одлична цифра и ја бих га одмах продао.

Манчестер је једног Видића платио 8 милиона евра, који је био итекако доказан игра, а ми недоказано дериште увалисмо за 3 милиона. По мени сјајан посао!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Sjajan posao kako da ne,samo jedno pitanje.

Ko ce nam igrati u timu za par godina?Stranci ili domaci bof igraci?

A Rebelion ako gledas tako kako ti gledas onda je svaki talenat problematican i trebalo bi da ih prodamo sve,svakom mozes nabaciti sumnju da li ce uspeti.Ako tako gledamo bolje ii da nemamo omladinsku skolu,sta ce nam ako tako rezonujemo,za prezivljavanje nam ne treba jer ako je zbog toga gajimo bolje da se ugasimo.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Army ti izgleda na svakoj temi moras svima da "udaris" kontru. Ne mozemo mi da zadrzimo razmazenog i raspecenog klinca kome su ponudili pare i slavu. Razumes li ti to?
 

srbaPFC

Početnik
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Milslim da tu ima vise stvari sto se tice odlazaka mladih fudbalera,cak mislim da se klinac tu najmanje i pita.Zivimo u siromasnoj zemlji,gde se ne zna ni sta ce da bude za mesec dana,a kamoli da se planira nesto dugorocno.Roditeljima kada se ponude pare(za nase pojmove ogromne) tu ljubav prema klubu i ostale stvari vise nisu bitne.

Klubu takodje ako se za jednog takvog(talentovanog ali ne dokazanog) igraca ponude lupam 1-2 mil,takodje nije sve jedno.Da se ne govori o tome da,menadzeri guraju takve stvari cim omirisu i najmanju zaradu.

Nije to bas tako jednostavno,jer 16 god je dete,prakticno sto se kaze,ne zna ni sline da obrise.Klub ako misli tome da se suprotstavi,trebao bi da zaista osnuje tu menadzersku agenciju,jer ne vidim sta vise cekaju,koliko se secam i Tole je to pricao posle odlaska Jovetica,pa se nista ne pomeri sa mrtve tacke.Po meni klub je tu najvise kriv(ali opet najvise zaradi),posle toga menadzeri i roditelji pa tek na kraju klinac.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Osnivanje agencije bi automacki znacilo suprostavljanje raznim "menadzerima" koji nase mlade igrace vide kao potencijalne vrece para,obzirom da znamo ko se sve danas bavi menadzerskim poslom i kolikog uticaja imaju ,ne cudi da niko ne sme da skupi muda i osnuje tu agenciju....
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
sta je bre ovo sve neki strasni talenti pa sad placemo za njima, jedna od najvecih legendi svetskog fudbala nas Mateus je rekao 5% je talent 95% je trening i zelja za uspeh a uspeh se gradi prvo u svojoj sredini pa ako to odrasnes ides dalje. Neka slobodno idu pogotovo ako neko nudi 3-4 miliona za klinca koj jos nemoze stojecki da pisa zaigrace on u prvu postavu kad ja ostavim pivo i cigare. sami biraju put imaju primere nekoliko sezona u prvi tim Joveta Ljajic(iako su prerano prodati) i Gulan (kamione avione)
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Prelazni rok nije još ni počeo, a Partizan je dobio 2 pojačanja! To su Aškovski i Ostojić koji su prekomandovani u prvi tim. E to vam je vest, a ne razni Markovići, Paripi i rasprave o Cleu, Petroviću.
:D:
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Sensei 014 dobro ti znas ko na ovom forumu tuce kontru!Da ne nabrajam....

Ja sam izneo svoje misljenje a to sto se ovde od nekih daje bezrezervna podrska prodaja mladih igraca i naravno nalazi novo opravdanje Djuricu i ostalim "brigadirima" zbog nastavka nikad vece rasprodaje mladog kadra to je druga stvar.

Svakom mladom igracu koji je talentovan ce pare udariti u glavu ako stigne ponuda,nemoj da se lazemo.Sta sad treba sve da ih prodamo zato sto se nekom petnaestogodisnjaku digla ona stvar?Pa nismo mi seoska zadruga/

Kod nas nema discipline i reda pa nas zato i peljesi Cigisa Guzinajilovic,ej Cigisi mi filijala,pa vece bruke tesko da ima,jebote onom govnetu saljemo igrace!Zapitajte se malo.

A gledajte Djuru,zabarima daje sa popustom igrace jer smo dobri.:banghead
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Igrac do 18 godina moze da ode bez saglasnosti klub, tj presele mu roditelju u tu zemlju i cao, maticni klub dobije za skolovanje igrac sicu i to je to.

Zato ne pricaj bezveze da mi nekog namerno prodajemo (mislim na decu mladju od 18).
Ljaja i Joveta su isto tako mogli glat da odu ali su produzili ugovore i Partizan je profitirao koliko toliko od njih.
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
3 miliona za Nastasica? To bi iz ekonomske perspektive izgledalo ovako:
Klub koji nudi 3 miliona za njega racuna da su 50% sanse da jednog dana vredi 6mil., a recimo da vredi 15miliona su sanse 20%. On je njihova investicija, sa odredjenim rizikom (jer nije dokazan igrac), kao pri svakom ulaganju.
Zaboravljamo da je fudbal biznis, ne razbacuju se oni milionima tek tako, ako nasi pristaju da ga prodaju za 3miliona sad (rizik 0), onda smatraju da im se to vise isplati nego da cekaju par godina da ga prodaju za recimo 6, jer racunaju da postoji rizik od X% da Nastasic uopste ne postane toliko dobar igrac. Ocigledno su nasi 'izracunali' da je rizik da ce on da dostigne cenu od 6 miliona veci od 50% pa ga daju sad za 3, a ta 3 ce da uloze u neki drugi 'biznis' za koji ce rizik da se napravi 6 miliona za par godina biti manji od 50%...
A Djuric je uspesan biznismen, tako da ako odluci da proda nekog klinca za par miliona, nije katastrofa, mozda se isplati, a mozda ne, za sve postoje sanse i rizik, zato i cena varira za razlicite klince...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
@ARMY, ako pogledas moje prethodne postove videces da sam ja jedan od vecih Djuromrzaca na ovom forumu ali da se ti i ja ne lazemo: klinca koji nije odigrao ni jednu utakmicu u prvom timu prodati za 3 miliona?! To je fantazija!!! Ko je od nasih "talentovanih" klinaca ikada napravio bilo sta u Partizanu? Samo oni koji su bili sa obe noge na zemlji i vredno trenirali. Takodje klinci koji nisu bili "talentovani" ali su vredno radili su napravili nesto u nasem klubu. Dakle, nama trebaju momci koji zele da napreduju, rade i bore se za tim i klub a ne momci koji preko noci sanjaju avione i kamione. Od takvih, ja ti kazem, sigurno nista nece biti. To su osteceni klinci koji nam samo mogu napraviti problem svojim ponasanjem a nikakvim napredovanjem. Ako je istina, sto neko rece, da je Nastasic jedva cekao da ode u Firencu, ja stvarno ne znam sta mi vise drvimo za njim. Dobili smo 3 miliona za glupog klinca koji ce verovatno propasti, on je otisao u prelep grad gde ce uzeti solidnu paru na navikan talenat a potom propasti. Svi srecni, idemo dalje. Isto vazi za Markovica. Hoce da ide? Srecno!

Partizan je postojao pre njih a postojace i posle njih... a oni su prolazni...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Toliko stranica napisano,a tako malo receno...O cemu vi ovde raspravljate...Sta ce biti tek kad neko potpise...?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top