Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

Статус
Затворена за писање одговора.

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Na Sportskoj Centrali pise da jos jedan igrac iz Partizana ide u Fiorentinu.

Imali iko neki info?
 

markos

Sotir zvani đubre
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
521
Reaction score
20
Локација
Na putu za jug.....
Evo ga ceo tekst :

Čelnici Fiorentine nastavljaju izvrsnu saradnju sa Partizanom, a direktor italijanskog kluba Pantaleo Korvino spremio je novu "bombu" iz Srbije.

Fiorentina je "bacila oko" na Lazara Markovića, mladog 16-godišnjeg fudbalera Partizana.

- Bivši direktor Partizana Ivan Tomić preporučio je Markovića ekskluzivno nama, izjavio je Korvino.

Mladi i talentovani igrači tako će nastaviti egzodus iz Srbije, a među njima će biti i Marković koji je već nastupao za mlađe selekcije naše zemlje i koji je već potvrdio izuzetan talenat.

www.sportskacentrala.com
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Fiorentina je "bacila oko" na Lazara Markovića, mladog 16-godišnjeg fudbalera Partizana
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Neka posalju Mutua na jednogodiznju pozajmicu pa mozemo da pricamo :roll: Ako je ovo istina, ovo je vec bezobrazluk.
 
Последња измена:

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
jel moze neko da objasni tomica i njegovo provodadzisanje ???

jel to meni nesto promaklo :confused
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Само да вас потсетим, прелазни рок још није почео, пауза је у првенству, а новинари морају да испуне норму.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ovog decka naravno nisam gledao, i takodje znam da FM nije merilo, ali kako vodim Partizan, ovaj decko uz Nastasica predstavlja najtrazenijeg igraca...
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Nikad mi nece biti jasni ti klinci tipa Nastasic,Gulan,Sulejmani,sad i ovaj,zar je moguce da su toliko zeljni para i slave?! Nisu postali ni punoletni,a vec oko njih raznorazni menadzeri kroje njihovu sudbinu, stvarno sramota. I da, poruka za sve te klince, terajte se svi u tri lepe, da Bog da nikad nista ne uradili u tom inostranstvu!
 

barrgro

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
162
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Sto tice ovog malog Markovica,ne ulazim u to da li je istina da ga trazi Fiorentina,samo mogu reci da mali otkida,ogroman je talenat,licno sam ga gledao i mogu reci da me je decko odusevio. :respect
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
јел овај мали из те чувене 94 генерације.......
ако јесте,и ми распродајемо ту генерацију,онда стварно ми се све ово смучило....
Јбт какав сми ми класични банана клуб!
 

Juca_Moreira

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
204
Reaction score
3
Локација
Zapad Centar ulaz G
Ne moze klinac od 16god da se proda! Ne primajte se na te fore, jedino mogu da plate da imaju prava da prvi pregovaraju kada klub resi da ga proda. Dakle od te price nema nista.
Sto se tice Ubiparipa, on kao jedan on najbojlih napadaca u nasoj ligi treba da dobije sansu kod nas. Decko nije igrao u velikom klubu, sam je vukao u napadu Spartak i mi na njemu nista verovatno ne mozemo da izgubimo. Uvek ce moci da se proda za ove pare za koje ce biti doveden verovatno. Jednostavno sa uvodjenjem pravila o broju stranaca mi moramo dovoditi ove (malo) kvalitetnije igrace iz nase lige.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
LJudi, shvatite da je nase trziste odavno provaljeno. Mi smo obican corak.

Ko su najveci transferi u poslednjih par godina?

zigic- totalni promasaj kad je napustio cz
Tosic - 7M prodat za velike pare, nije uopste ni igrao
Ljajic - 7M sa obzirom da je "vrhunski talenat" ima jos mnogo toga da pokaze
Joveta - 8Mnajuspesniji od svih, ali sa obzirom da takav jedan dolazi jednom u XXX godina pokazuje vam realnu cenu naseg trzista.
Basta - ???
Rukavina -2M odmah promenio klub
Lola - 3M znate i sami
Gulan - 2.5M nije nista odigrao
Lomic - 1.5, posle se vratio iz austrije
Purovic - sporting, jel ziv?
Radonjic - ????
Obradovic - 3M vec se prica kako napusta saragosu
Stevanovic - 1M je bila vrhunska prodaja
Milijas - 3M, tu i tamo
Babovic - 1.5M Nant
Milovanovic - 2MLens
Mrdja - sion

Ako gledate iz ugla "musterije", koji je bio najuspesniji transfer? Svi ce da kazu Joveticev je bio prilicno uspesan. To je tacno, ali Jovetic se radja jednom u 15 godina. Uz to je bio najbolji igrac, najmladji i prodali smo ga za 8M. Svi ostali su "propale investicije" osim Ljajica (status kvo) i mozda jedva Milijasa.

Strani klubovi nisu debili, poznaju trziste, igrace, raznoraze cake i ostale pizdarije.

Mislite da jedna Sevilja, Salke, Rasing ili ciganjkos ne znaju da Partizan na Racinom mestu ima Kamaru, Fejsu, Lolu, Brasanca???? Zaista mislite da ce plate maksimalnu cenu?

To je nazalost nasa realnost, i tu mnogo toga mora da se poklopi kako bi prodali igraca za pristojne pare.

Morao sam ceo post da ti stavim ovde iako to izbegavam zbog pregleda svih postova.

Prvo nemoj da se ljutis ali totalno si promasio i mislim da transferi raspalog vecitog "konkurenta" za titulu i njihovi poluigraci u poslednjih niz godina uopste ne mogu biti za poredjenje sa nasim igracima i transferima.
Tamo radi mafija.

Onda kad vec si navalio na "nase" zajednicko trziste zasto si izostavio igrace koji su iz Vojvodine ili recimo Ofk-e odlazili napolje,neki su bili itekako uspesni,spomenuo si samo Mrdju jer je vezivan za nas a ostali?

Mislim da si totalno promasio i uopste ne moze merilo uspeha da se vezuje za NK zvizdu i njene propale poslovne poduhvate.
Oni su uspeli da prodaju te svoje raspale igrace sa solidnom cenom iskljucivo na ime koje su nekada imali i na guranje istih igraca u reprezentaciju.
I sad su zavrsili sa tim,sve im manje nude para za igrace.


Mi sa druge strane a ovo je tema o Partizanovom prelaznom roku,
mi smo sve uspesniji u odnosu na njih pa eto cak i u evropi bez obzira na krompire (kako bi drugi dali dupe da dobiju bar taj krompir u LS) a posto je to provaljeno da se igraci guraju u repku pa tako nabijaju cenu to sad i stranci znaju pa manje prolazi ali zato uspeh je najvazniji,uspeh i rezultati i domaci i u jevropi.

Cinjenica je da smo imali jedan susan period kad smo neke talente prodali i oni nisu uspeli evo primer su Smiljanic i Babovic ali sad se stvar popravlja i sve je vise nasih igraca koji uspesno igraju posle prodaje.
Jovetic,Tosic,Ljajic,Rukavina,Lomic, pa i Obradovic koji je imao nezgodnu povredu pa se nije snasao ali nece ga oni dati dzabe samo da ga se otarase,
svi su oni ispali dobri transferi za kupce ili one posle njih koji su uzeli,svi oni igraju dovoljno dobro.

I ne treba gledati samo tako koga smo prodali nego i ko je igrao kod nas i dal sad igra i koliko uspesno na drugom mestu.
Neki su igraci otisli bez obestecenja (Zuka),neki sa sitnim (Sulejmani) i nesto ne vidim kako su ih odmah oterali i da ne valjaju.

Ima jos mnogo primera.

Ako budemo tako razmisljali kao ti i vezivali se za usrano domace okruzenje onda ga nikad necemo ni prevazici-ostacemo u blatu!

Treba da cenimo ono sto imamo naravno ako vredi.
Kleo vredi i treba sacekati jos sa prodajom do zime,Jovanovic vredi bas toliko koliko trazimo,Petrovic ne vredi ali ima veliki potencijal da se jos razvije pa moze da ispadne posle da je prodat za manje nego sto vredi,Tomic vredi veoma malo to je ocigledno promasaj mada neko ne zeli to da prizna pa ce nas muciti jos itd itd.

Ne mesaj babe i zabe kako bi rekli stari :wink:.
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Ne moze klinac od 16god da se proda! Ne primajte se na te fore, jedino mogu da plate da imaju prava da prvi pregovaraju kada klub resi da ga proda. Dakle od te price nema nista.
Sto se tice Ubiparipa, on kao jedan on najbojlih napadaca u nasoj ligi treba da dobije sansu kod nas. Decko nije igrao u velikom klubu, sam je vukao u napadu Spartak i mi na njemu nista verovatno ne mozemo da izgubimo. Uvek ce moci da se proda za ove pare za koje ce biti doveden verovatno. Jednostavno sa uvodjenjem pravila o broju stranaca mi moramo dovoditi ove (malo) kvalitetnije igrace iz nase lige.

E vidis to i jeste problem. Strani klubovi povuceni ranijim iskustvima npr. sa Gulanom, Lolom, Rukavinom itd. danas ne kupuju svakakve igrace iz nase lige. Samo one koji su se bas dokazali ili su vrlo perspektivni. I ne zele da uopste razmisljaju o nekim velikim ciframa. Po meni Ubiparip je malo bolji od prosecnog igraca, kojih je nasa liga prepuna. A vidis da imamo i problem da prodamo Jovanovica i Petrovica, pa cak i Klea koji se dokazao na evropskoj sceni, ali stranci ne zele da daju "velike" pare za njega. Zato ja nebih zeleo da vidim Ubiparipa u nasem klubu, upravo zbog velikog obestecenja koje se trazi za njega, i naravno procenta koji ide uz njega.
Ali sta ja pricam, potpuno verujem Stanojevicu, pa ako on proceni da mu je Ubuparip potreban ja sam za!
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Sta god da se desi sa ovim malim, ostaje gorak ukus, kao i za Nastasica, Radovanovica i slicne momke koje nismo mogli da vidimo u prvom timu ni par utakmica. Ovaj biznis unistava fudbal. Nahvalise Nastasica u novinama, mozda i ne ispadne nista od njega, ali bar da sam ga video par puta u prvom timu...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Uskoro na snagu stupa uredba o broju stranaca ,umesto da guramo nase mlade igrace u prvi tim mi ih rasprodajemo ,al zato cemo za 2 godine umesto nastasica i ovog malog gledati Mijica,Lazica i ostale"fudbalere"...I ne treba prodavati Jovanovica i Racu ako nema dobrih ponuda ,ne gori nam pod nogama ,njihova cena sigurno nece pasti do leta,a sta ako se Krle povredi il iSavic ko ce da igra stopera ,Ostojic ?? Svi zu zapeli samo nesto da prodaju ,polako bre,jer ne vredi Raca 4 mil ? ok .kad vam bude vredeo 4 javite se,ako vec niko nece da da tolike pare ,nek uzmu 2 liniona i 40-50% od sledece prodaje pa kad ga budu prodavali za 3 puta vece pare zabolece ih glava i sledeci put ce da se zapitaju da li im je malo 4 mil.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Nikad mi nece biti jasni ti klinci tipa Nastasic,Gulan,Sulejmani,sad i ovaj,zar je moguce da su toliko zeljni para i slave?! Nisu postali ni punoletni,a vec oko njih raznorazni menadzeri kroje njihovu sudbinu, stvarno sramota. I da, poruka za sve te klince, terajte se svi u tri lepe, da Bog da nikad nista ne uradili u tom inostranstvu!

Za Nastasića znam da se nije ni sekund dvoumio da pređe u Fiorentinu,jedva čeka da ode...

LJudi, shvatite da je nase trziste odavno provaljeno. Mi smo obican corak.

Ko su najveci transferi u poslednjih par godina?

zigic- totalni promasaj kad je napustio cz
Tosic - 7M prodat za velike pare, nije uopste ni igrao
Ljajic - 7M sa obzirom da je "vrhunski talenat" ima jos mnogo toga da pokaze
Joveta - 8Mnajuspesniji od svih, ali sa obzirom da takav jedan dolazi jednom u XXX godina pokazuje vam realnu cenu naseg trzista.
Basta - ???
Rukavina -2M odmah promenio klub
Lola - 3M znate i sami
Gulan - 2.5M nije nista odigrao
Lomic - 1.5, posle se vratio iz austrije
Purovic - sporting, jel ziv?
Radonjic - ????
Obradovic - 3M vec se prica kako napusta saragosu
Stevanovic - 1M je bila vrhunska prodaja
Milijas - 3M, tu i tamo
Babovic - 1.5M Nant
Milovanovic - 2MLens
Mrdja - sion

.

:eek:
Ladno si zaboravio Lekića!

Inače se potpuno slažem sa ovim što si napisao.Ja mislim da za 3 miliona,koliko mi tražimo za Raću,može da se dovede bolji igrač od njega.Oduvek sam se čudio kako neko može da da nekoliko miliona za igrače kao što su Milovanović,Stevanović,Lekić...
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Ne mesaj babe i zabe kako bi rekli stari :wink:.

Auuu brate ako iko mesa babe i zabe to si ti sa ovim postom.

Onda kad vec si navalio na "nase" zajednicko trziste zasto si izostavio igrace koji su iz Vojvodine ili recimo Ofk-e odlazili napolje,neki su bili itekako uspesni,spomenuo si samo Mrdju jer je vezivan za nas a ostali?

Koji je to igrac otisao direktno iz Vojvodine ili Ofke, za velike pare i ostavio veliki trag?

Ivanovic je otisao za male pare u Lokomotivu (zbog Muslina) i tu je zaista izgradio sebi poziciju, ali on ne spada pod "velike transfere".

Kacar je jedini uspesni transfer iz Ofke ili Vose.

Mislim da si totalno promasio i uopste ne moze merilo uspeha da se vezuje za NK zvizdu i njene propale poslovne poduhvate.
Oni su uspeli da prodaju te svoje raspale igrace sa solidnom cenom iskljucivo na ime koje su nekada imali i na guranje istih igraca u reprezentaciju.
I sad su zavrsili sa tim,sve im manje nude para za igrace.

Pa ovim si upravo potvrdio ono o cemu ja pricam! To vazi i za nas i za njih, guranje igraca na strano trziste...

Cinjenica je da smo imali jedan susan period kad smo neke talente prodali i oni nisu uspeli evo primer su Smiljanic i Babovic ali sad se stvar popravlja i sve je vise nasih igraca koji uspesno igraju posle prodaje.
Jovetic,Tosic,Ljajic,Rukavina,Lomic, pa i Obradovic koji je imao nezgodnu povredu pa se nije snasao ali nece ga oni dati dzabe samo da ga se otarase,
svi su oni ispali dobri transferi za kupce ili one posle njih koji su uzeli,svi oni igraju dovoljno dobro.

Tebi je Lomicevo vreme u Koblencu, Tosicevo u Junajtedu ili Tonijevo u Borusiji uspesno? Obradovic se nije nesto naigrao i pre povrede.

Za Jovetu sam vec objasnio, a Ljajic je trenutno status kvo.

Znaci osim Jovete, ni jedan igrac se nije pokazao kao veliko pojacanje za svog kupca (znaci racunam samo krupnije transfere, a ne tipa Bojan Brnovic u Debercin).

Upravo zato i ne racunam Zuku (otisao za dzabe) i Mikija (otisao skoro za dzabe) zato sto su ih klubovi doveli "kao mali rizik".

Upravo zato strani klubovi nece da rizikuju velike sume na nase igrace.

To ne znaci da su nasi igraci mozda losi ili da ih ja ne cenim, nego da su veliki rizik. Naravno da bi mnogi klubovi doveli Racu, Mareta, pa evo vidis i Klea ali ne za velike pare, posto je procenat losih, dobro napumpanih igraca velik.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top