Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
I mene čudi sto mali Simić nije na pripremama, deluje mi najzreliji od svih naših omladinaca
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Довели смо оба прва бека пре 6 месеци (не улазим у квалитете) и сад одмах да се нађу 2 нова. Оће то понекад.
Ne ulaziš u kvalitetu ,Ok. znači da su dobri jer su došli pre 6 meseci. Ma nek ostanu godinama i tako kvaliteta nije bitna
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.069
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Za ovog je Duljaj rekao da bi išao peške po njega, ali da klub nije imao dovoljno novca da ga plati letos.
Sve govori da se radi o kvalitetnom pojačanju, ali da vidimo, kako će da se uklopi.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Nadam se da ce sto pre da se prilagodi, nije mala promena doci iz Koreje u Srbiju. Upitno je da li zna i engleski(mada ne zna ga ni Saldanja pa kida :D ).
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.905
Reaction score
7.803
Najvece pojacanje bi bilo da Sanicanin zaduzi dres Konje.

Jedino sto me plasi je da na leto ne kukamo za njim :D

Sumnjam u azijske fudbalere, ali neka me Ngog demantuje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.373
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.790
Локација
Храм фудбала
Онај брат што је писао турцима за ове наше ведете да иде на чело скаутинг службе, кад већ не можемо Вазуру отјерати.
Чак ето не мора ни замјена, само нека репрезентативац БиХ уновчи коначно своје партије, заслужио је.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Ja kad čitam ove analize igrača pomislim da sam u paralelnom univerzumu gde navijam za neki Mančester u najgorem slučaju, ovi igrači nemaju mane jbt.
Порука у теми "Zimski prelazni rok 2023/2024" https://www.juznatribina.net/forum/index.php?threads/zimski-prelazni-rok-2023-2024.5602/post-1311422
Verovatno nisi video sve analize. Evo ovde se navode i vrline i mane pojacanja.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sjebaće oni sporazum sa amerima ako im vazura ne pust ratu, ništa ne brini.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Ovaj Korejac nece igrati prvih par kola u plejofu, ukljucujuci i poslednji ligaski derbi, zbog U23 kupa Azije koji je kvalifikacioni za Olimpijadu, a ako odu na Olimpijadu propustice pocetak kvalifikacija za Evropu.

Takodje ako se Zahid vodi kao stranac imamo problem sa stranim igracima, u tom slucaju na klupi uvek mora da bude ili neko iz tria Saldanja-Zahid-Go ili da Stjepa bude u igri a da dvojica iz tria Kanute-Ovusu-Kastiljo budu na klupi.

Nemam nikakvu dilemu da je odlican igrac cim ga je Duljaj toliko zeleo i insistirao na njemu, ali je verovatno za ovaj novac mogao da se nadje i neko drugi slicnog kvaliteta sa EU pasosem i ko nece igrati za reprezentaciju van regularnih FIFA termina, i sa te strane nisam 100% zadovoljan transferom.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.378
Локација
.
Takodje ako se Zahid vodi kao stranac imamo problem sa stranim igracima, u tom slucaju na klupi uvek mora da bude ili neko iz tria Saldanja-Zahid-Go ili da Stjepa bude u igri a da dvojica iz tria Kanute-Ovusu-Kastiljo budu na klupi.

Mislim da se igrači iz Norveške vode kao da dolaze iz EU al neka potvrdi neko upućeniji.
 
Top