Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.503
Reaction score
29.242
Локација
Novi Sad
Steta za Stulica, bas sam nekako imao nade da ce da eksplodira u nekom trenutku ali ni sansu nije dobijao od avgusta. Ne znam, kad bi ga poslali negde na pozajmicu bar do leta, da razigra negde, pa od leta cemo videti.
Malo mi sve ovo nejasno, Stanoje prica da ne zna hoce li ostati, ide na leto, ide na zimu, ostaje, ide, ostaje, ide.... Ako misli stvarno da ide ne treba da rasprodaje igrace, pogotovo mlade, ne znamo sta nas ceka od proleca jer smo prvi, ko zna sta nas tek ceka sledece sezone ako ovu osvojimo, pa satrace nas. Ako ode Stanoje, rasporda decu, para i ovako nikad nemamo, sta cemo, sa kojim igracima cemo igrati jbt... Mozda tripujem i umisljam ali mora se bar godinu dve unapred razmisljati pogotovo u ovakvoj drzavi i u ovakvoj ligi....
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
Nikakav, plus ciganski otpadak, dakle ne oseća klub. Nadam se da je ovo samo veštačko podizanje cene, a da niko u klubu ne razmišlja stvarno da dovede cigana polutana.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Ovi ako lepog Miću dovedu, onda ne znam. pa radije ću lolu još 5 godina da gledam na toj poziciji. Ne zatvara igru, al zatvara splavove bolje no inspekcija :D
Nemojte ljudi da se zajebavate, đe će ovaj da igra zadnjeg veznog leptejebo
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Radije bih Radovanovica i bilo koga ko se skolovao kod nas nego te cigane. Pogotovo su te generacije 86-94 bile manje vise bas dobre i bile prave takmicarske. Nijedna ciganska generacija u mladjim kategorijama u zadnjih 10 godina nije odigrala posteno sve tekme i naucila da pobedjuje fer. Njihov najbolji igraci od doba SNS epidemije su dva igraca koja su prosla Vojvodininu i jedan koji je prosao nasu skolu. Fejsu ne gotivim ali zna da osvaja titule kao i Radovanovic koji je igrao ozbiljan takmicarski fudbal. Mada mi pricamo o pojacanjima a debili iz uprave nas samo zamajavaju i ne dovedu nikoga ili nekog ko 6 godina vec igra fudbal sa detetom u dvoristu i to je to.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Da Mijailović ima 20 godina, ili da iza sebe ima neku karijeru, pa da shvatim, ali ovako, niti je mlad, niti je za naše uslove neki kvalitet, a plus zatvara mesto proverenim igračima. Ne treba ni uzimati u razmatranje.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.779
Локација
"preko bare"
Da Mijailović ima 20 godina, ili da iza sebe ima neku karijeru, pa da shvatim, ali ovako, niti je mlad, niti je za naše uslove neki kvalitet, a plus zatvara mesto proverenim igračima. Ne treba ni uzimati u razmatranje.
Baš se uklapa u tip igrača kakve mi dovodimo u poslednje vrijeme. Jedina mana mu je što ne "osjeća" klub.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
sreca je to sto je taj mijailovic pickica pa ne bi smio da dodje u Partizan...

al realno gledano.. Stanoje sta ti treba ovo? bolje nemoj nikoga dovodit ako cemo da jurimo cigane linglongase...

mogu da razumijem Stefana Kovaca ili Docica da opet pokusavamo dovesti...ali mijailovic?? ma daj bre
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Vidi uvek postoji onaj media click bait sranje. Koliko njih smo imali… Luković, Basta, pa i Boško Janković. Svake godine neka lažna ekskluziva jer ne mogu da prežale Klea. Kakav kurac buljavi Mijailović, Docića želim 3 roka ako ćemo o zadnjem veznom…
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Vidi uvek postoji onaj media click bait sranje. Koliko njih smo imali… Luković, Basta, pa i Boško Janković. Svake godine neka lažna ekskluziva jer ne mogu da prežale Klea. Kakav kurac buljavi Mijailović, Docića želim 3 roka ako ćemo o zadnjem veznom…
zaista ako nesto tamo vredi a treba nam,to je Docic i mladi golman Petrovic...ne znam za vas ali ja nemam 1% poverenja u Popovica,zapravo svaki put se tresem kad protivnik ima sansu...zao mi je ali meni je vise nego ocigledno da taj mladic nema trunke samopouzdanja ,a to je jako bitan faktor za dobrog golmana
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.931
Локација
Žrnov
ja pojma nemam kakav je igrač taj koga pominjete, al' nemoj da budemo licemerni... ako me smaeta Aleksa što bi vam smetao ovaj?
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Iskreno se nadam da nece doci Mijailovic, to mesto bih popunio strancem. Ali ocigledno su se nasi zalepili bas za njega. U pocetku sam mislio da od tog posla nema nista, ali kako vreme prolazi sve sam sigurniji da je on prvo pojacanje. Kapiram da Stanojevic nece klasicnog krljaca pozadi i da hoce da ima solidan pas veznog koji se spusta izmedju stopera. Mi sada imamo samo Zdjelara koji to moze da odigra.
I da, Mijailovic je bolji igrac od Docica. Ali ja ni jednog ni drugog ne bi zeleo kod nas.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
ja pojma nemam kakav je igrač taj koga pominjete, al' nemoj da budemo licemerni... ako me smaeta Aleksa što bi vam smetao ovaj?
Aleksa nije igrao za ustasu u onom periodu sa svinjskom glavom na celu kluba,a ovaj mongoloid jeste.
Aleksu si docekala na noz "da dogodine nekom drugom budes nas Aleksa".
Dozvoli da i mi mozemo da imamo nesto protiv ovog malog smrada.
Buljavi nema kvalitet da mu se bilo sta oprasta i tacka.
Sramota ako ga uzmu!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Da je neki ekstra kvalitet pa ajde, ali majo jači superligaski prosjek
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.931
Локација
Žrnov
@dusan.petrovic ja pričam o principijelnosti. Aleksa je imao "ispade" tipa "Mrzim Partizan". Šta me briga gde je igrao, ako je mrzeo Partizan?
A ovaj Lesor i Panter ne smetaju što su đuskali kod cigana zato što su stranci? Super, daj i Berona, šta fali?!

Za mene su potpuno isto Stojković, #51, Aleksa... nastavi niz... Ako za vas nisu - to je već vaš problem, a ne moj.

I da se korigujem, od gore pobrojanih, ipak je #51 posebna kategorija.
Srećna ću da budem ako nam bilo ko od njih donese titulu, trofej, uspeh... ali da mi smetaju - smetaju mi.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
@dusan.petrovic ja pričam o principijelnosti. Aleksa je imao "ispade" tipa "Mrzim Partizan". Šta me briga gde je igrao, ako je mrzeo Partizan?
A ovaj Lesor i Panter ne smetaju što su đuskali kod cigana zato što su stranci? Super, daj i Berona, šta fali?!

Za mene su potpuno isto Stojković, #51, Aleksa... nastavi niz... Ako za vas nisu - to je već vaš problem, a ne moj.

I da se korigujem, od gore pobrojanih, ipak je #51 posebna kategorija.
Srećna ću da budem ako nam bilo ko od njih donese titulu, trofej, uspeh... ali da mi smetaju - smetaju mi.
U mom slucaju masis poentu. Meni ne smeta da dodje Kleo, Stojkovic. To su igraci koji donose kvalitet i mozes da progutas zabu zbog njih.
Buljavi nam ne donosi nista sem negativne energije koje imamo i previse.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Za Mićka su govorili da je Partizanovac, ali mi je to skroz nebitno jer nije kalibar za Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top