Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Fejsa mozda nije brz kao nekada(ono kad su mu pevali onu kretensku pesmu kako je spor kao kornjaca decko je bio jedan od brzih u ekipi),ali je jak do jaja a to nam itekako treba na sredini terena. Samo da ga zdravlje posluzi i da se ne povredjuje bice pojacanje. Svakako ocekujem jos Jevtovica i nadam se ofanzivnom veznom.
Fejsa je mnogo pismen fudbaler, fudbaler za kog sam stvarno uz Obradovića mislio da će napraviti baš dobre karijere. Fejsa u neku ruku i jeste, tolike trofeje uzeo ali povrede su ga uništile, dva puta u 3, 4 godine kidati ligamente nije mala stvar, plus što je on od onih igrača kojim treba vreme da se vrate u ritam, zato se i nije naigrao kroz karijeru. Možda će baš to biti ključni faktor sada ako ga povrede zaobiđu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Fejsa mozda nije brz kao nekada(ono kad su mu pevali onu kretensku pesmu kako je spor kao kornjaca decko je bio jedan od brzih u ekipi),ali je jak do jaja a to nam itekako treba na sredini terena. Samo da ga zdravlje posluzi i da se ne povredjuje bice pojacanje. Svakako ocekujem jos Jevtovica i nadam se ofanzivnom veznom.
I ja bih voleo,al kolko je to realno?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne znam za vas, ali ja se nadam jednom odličnom štoperu.
Štoperi će nam kao po pravilu biti problem na leto. Mislim da ćemo se konačno rešiti Vujačića i da će ga utopiti negde. Hodajući kiks. Ostojić u penziju i ostajemo samo sa Saničaninom i Miletićem.
Sad protiv Tikveša, Vujačić dobija pas sa njegove desne strane, napadač mu je bio blizu i krenuo je ka njemu, on umesto da loptu primi levom nogom sa unutrašnjim delom stopala i da mu automatski drugi potez bude pas sa desnom nogom. On tu istu loptu prima desnom spoljnom traljavo i onda tek odigrava pas. To je protiv ozbiljnih igrača koji vrše presing, izgubljena lopta na 30m i gol. Osnovna stvar po kojoj se vidi koliko je tehnički nepismen igrač i nije ni čudo što na derbiju kreće presing po njegovom prijemu lopte.

Domaćih štopera ima, treba samo kesa da se odreši. Nekima ističu ugovori, neki ne koštaju puno ali džaba arčiti tastaturu.

Fejsa ako je zdrav je itekako upgrade u odnosu na Šćekića. Dobrodošlica.

Eto, zvanično dobijamo 2.25 miliona od Vlahovića, neka sam zadrt i nedokazan ali ja ne mogu prihvatiti to što mi nemamo 4 ili čak i pet stranaca u sastavu.

Ako ne dođe ofanzivni vezni ili krilo do kraja prelaznog roka, smatraću direktnom sabotažom u borbi za titulu. Bruka i sramota je da nemamo gore igrača koji odskače kvalitetom.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Pa rekao je Stanojević na onoj konferenciji zadnjoj da nam ne treba ofanzivni vezni, a krilo iskreno mislim da nema šanse da dovedu. Fejsa, možda još jedan zadnji vezni i to će biti to. Eventualno neko ime da popuni broj ili neko ko bi mogao da bljesne od domaćih.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Meni deluje da nam je pozicija stopera najtanja, uz ovo sto se desava na zadnjem veznom. Sumnjam da ce sada nesto dovoditi, ni ovo nisu uigrali kako treba, a sad uigravati novog igraca na najostljivijem mestu za kratko vreme, nesto mi ne deluje da je Stanojev fazon.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Kako ja volim brata @Matke22 ali svaki put kad mi oblati mog brata od tetke Vujačića koji je najbolji štoper (ne računam izdanke iz škole) kog smo doveli od Krleta i Djordjevica/Westa, dodje mi da se samoubijem.

Kakav bre kiks, sad ćeš da vidiš kako će da spakuje ovu nadobudnu zvezdicu iz češke koja košta 18 meleona. Daj bože da Vujača ostane još koju, mada je sva prilika da će ga utopiti na leto.(logično)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Vujača je kiksara a Saničanin još gori, ali ne brinite, mi uvek možemo da dovedemo još gore igrače od onih koji će otići na leto.

Problem je to što ljudi u Partizanu kao merilo uzimaju da li je neki naš igrač solidan u utakmicama Linglonga umesto da ga ,,izmere,, u derbiju i u Evropi!
Moj problem je što igrača merim baš tako: derbi i Evropa, pokaži se tamo majčin sine ako si za Partizan.
Za onakav Partizan kakav ja mislim da treba da bude.

Ali šta vredi, Bog fudbala, Jaguar i Žongler koji su bili u stanju da se pokažu i tamo, ekspresno su ekspedovani iz Partizana...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Fejsa je definitivno upgrade u odnosu na Scekica, igrac koji se naosvajao trofeja, koji zna fudbala i koji nece svirati kurcu vec ce sigurno dati sve od sebe.. Sad koliko je u njemu ostalo posle povreda je upitno, ali kao backup Zdjelaru i eventualno za neki mec gde idemo na nulu da igraju u paru - zvuci super.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
Sad koliko je u njemu ostalo posle povreda je upitno, ali kao backup Zdjelaru i eventualno za neki mec gde idemo na nulu
Mnogo se bolji fudbal igrao dok nismo čuli za tu reč ,,backup,,...
Kakav kurčevi bekap?! Ili možeš da igraš ili ne možeš! I sa klupe kad uđeš, ili pokaži nešto ili se tornjaj i sa klupe i iz Partizana!
U kom to meču Partizan treba da ide na nulu?!
i razvojem njega u vrhunskog kosarkasa.
Kolega, drago mi je što si optimističan, ali na fudbalskoj si temi, smanji doživljaj,, ođe samo pesimizam caruje... :icon-rolleyes:
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Backup - ono sto je Scekic bio ove sezone, da udje na pola sata kad treba zatvoriti utakmicu, odbraniti prekid, ponekad i poceti u prvoj postavi u zavisnosti od povreda/kartona itd.
Ne vidim Fejsu i Zdjelara u isto vreme na terenu osim kad imamo dobar rezultat i zelimo da pojacamo vezni red.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.432
Reaction score
11.900
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Sad protiv Tikveša, Vujačić dobija pas sa njegove desne strane, napadač mu je bio blizu i krenuo je ka njemu, on umesto da loptu primi levom nogom sa unutrašnjim delom stopala i da mu automatski drugi potez bude pas sa desnom nogom. On tu istu loptu prima desnom spoljnom traljavo i onda tek odigrava pas...

Ima snimak?
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ne znam sta da mislim
Niko se ne vraca ako ne mora
Da ima gde drugde sigurno bi otisao
To iz iskustva znamo
Verujte sta god mi znali kakva je situacija u klubu oni znaju jos bolje

Ne znam u kakvoj je formi fejsa ali to cemo vrlo brzo videti, voleo bi da znam i visinu ugovora to isto moze dosta toga da kaze
Jasno vam je da mi klub nemamo, ovo nije klub ovo je nista toliko lopovluka amaterizma kurcobolje i bezobrazluka na jednom mesu...
Ovaj prelazni rok je jos jedna farsa mislim da je to svima jasno
Posle onoga sto je stanoje rekao ne nadam se nicemu ako je neka nada i postojala nje vise nema
"Popunjeni smo"
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Шта очекивати од управе која најбоље и најталентованије играче клуба продаје после једне сезоне или непуне две и то обично испод цене, а при том не могу или неће да довуку неке спонзоре у клуб односно да довуку неке приходе који нису од трансфера или учешћа у европским такмичењима. Колико је у ствари ова управа уопште донела новца у клуб мимо трансфера и евро такмичења ? Дал су и 5% прихода донели, а да тај приход није везан за две поменуте ставке ? Па који клуб на свету може нормално да функционише у таквим условима ? Који здрав клуб зависи од трансфера ? После се људи чуде како је сваки прелазни рок иста прича око (не)довођења појачања......па неће бити појачања, долазиће углавном они који немају где, имаћемо стално лимитиран тим и ако нам се некад и задеси неки добар играч он ће овде провести максимално једну сезону и то је то (осим ако имамо среће да буде матор па да га та чињеница дуже задржи овде као Натха нпр) и биће тако докле год клуб функционише овако како функционише
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Dobro je - dolaskom Fejse smo na pola puta da ne dođe onaj slepac mandovski.
Fejsa je i sa ovoliko godina koliko ima, fenomenalno pojačanje. Iz prve ruke imam info da je, što se zdravlja i fizike tiče, u odličnom stanju (neka se javi neko od moderatora da kažem ko mi je izvor :icon-wink:).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top