Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva), 2021/22

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Žalosno je što se tako razbacujemo milionima oko našeg deteta, koje bi, da je pravog sistema, igralo u Partizanu narednih par godina.
Žalosno je, jer klub te pare neće videti, a naš talenat ode drugima na finalnu doradu...

Pisao sam iz očaja pre neki dan, da smo iole pametni, stavili bi cenu 10m + 20% pa ko voli nek izvoli.
Ali, i samo ali, po cenu da se za pola tih para dovede 4,5 igrača koji bi podigli igru na viši nivo od trenutnog.
Da ta igra donese rezultate i profit, koji bi omogućili da nikada više ne dolazimo u situaciju da prodajemo naše dete zarad preživljavanja.
I onda dolazimo do mog prvog pasusa, milioniti put...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.636

Добра понуда, под условом да је истинита и под условом да од тог новца екипа буде бар 50% јача, а клуб бар 30% финансијски стабилнији него што јесте плус да нико више из екипе ко прави разлику на терену не оде. Без тога смо на чистом губитку његовим одласком.
 
Последња измена:

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Prodace ga za 5-10-15 nama nebitno,
Umesto njega igrace nam neki povratnik koji je dosao da ozivi karijeru(a veoma je moguce i da ce bas ON biti takav povratnik za koju godinu, s obzirom da nema ni 19-20 'dina)
Visina duga ne da se nece smanjiti nego ce se cak gle cuda povecati. I ako mi uopste ne znamo koliki nam je u stvari dug.

Zatim stadion ce iz meseca u mesec iz godine u godinu biti sve losiji (normalno bez odrzavanja). Mooozda promene travu eventualno da nam malo zamazu oci.

A onda ce reci kako se nema para za pojacanja, jer isparile jbg takva je izgleda klima ovde. Ili kako je otislo sve na plate igraca i odrzavanje stadiona...

To ako nije za robiju onda ne znam sta je.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Upravo to, ne znam cemu se nadamo sto se tice pojacanja... Jedine nade polazem u trenutni sastav i Stanojevica na celu istog da ce uspjeti da motivise ekipu kao sto je to radio do sada, i da nastavimo seriju pobjeda pa da im na kraju sezone pisamo usta kao nikada do sad.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Jebote sve i 100 miliona da dobijemo, klub neće videti ni dinara od toga.
Mi kao nešto menadzerišemo, kalkulišemo :D
Nikakve koristi od toga nemamo i treba da se molimo da ostane kod nas još koju sezonu.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.003
Reaction score
11.803
Локација
JNA
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Jevtovic je uz Everotna drzao sredinu terena u svim zajebanim utakmicama kod Marka. Super ako potpise. A ovako ostavlja utisak kao pristojan tip. Meni je to dobar potpis. Na levom beku je jedan igrac, ako je nesto hitno onda je ta pozicja...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.697
Reaction score
22.657
Локација
Beograd
Najhitnija je prednji vezni, ali kako reče kolega iznad, pored Fejse i Jevtovića, uz Zdjelara i Natha, verujem da Zeka ide gore, što je možda i bolje, uz možda još jednu šansu Pavloviću.
Ali svakako nam treba neka zmija od igrača koja pravi razliku na AMC
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jevtovic je proigrao fudbal tek kod Djukica, bio je mozda i jedini igrac koji je kod njega napravio neke iskorake u igri. pocela je lopta preko njega da ide napred. Dobra stvar je i to sto zna gdje dolazi i kakvo nas sranje ceka u ovoj polusezoni. Da se ne lazemo, nije daleko od klasicnog ling long igraca ali sam svakako zadovoljniji i njime nego nekim Linglongasem , ciganskim otpadom i slicno.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
nikako nebi smeli da prodaju milovanovica , njemu cena nemoze nikako da pada samo da ce biti veca , bolje da prodaju dva tri za manje pare nego ovog decka sada!
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Ako neko ponudi 10 mil eura i 20 % treba ga prodati, al da ostane do leta, a sa delom tog novca se mogu resiti sve goruce pozicije u timu i spremiti ekipa za osvajanje nase lige !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top