Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
I taj nesrećni cadikovski je bio bolji igrač od #51 ..
Toliko o kvalitetu našeg tima.

Jedna stvar mi nije jasna , svi ovde kukamo Đukić je ovo ono ali zašto se ne javi neki igrač i opljune ga ako je on baš tolika neznalica ? Šta plaši se izbacivanja iz tima ? Da neće možda trio SNS govana da tog igrača koji treba da puni kasu SNS prebaci na tribine ? Sve mi to nekako glupo deluje , u fazonu gledam kako nekog siluju a stojim i ne reagujem ..

Đukić jeste veoma los trener , i svakako živi u svom nekom svetu , ali po meni mnogo veći problem od njega je naš igrački kadar koji je sastavljen od ljudi bez mozga , muda i krvi..

Ajde iskreno neka neko kaže ko je profi igrač u našem timu ? Profi u smislu da ga vidite kako ima kvaliteta lupam da odmah uleti u prvi tim neke tamo Atalante , girone itd itd
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Zar se niste nikad pitali sta bi postigao Partizan da mu predsednik nije bio dragan djuric u tom periodu kad smo osvajali uzastopne titule? On nikad nicim nije doprinjeo rezultatima kluba, za to je zasluzna struka, on je samo unistavao sve ono sto su postigli igraci i trener. Ja stvarno ne znam kako neko moze tu spodobu stavljati u pozitivan kontekst. Prebrzo se zaboravljaju neke stvari....

Pošto si se nadovezao na moj post... Druže, ja mislim da je on još veće zlo od ovih sada, zato i kažem "imali smo i Đuru", pa je sportski sektor radio dobro, a sad radi katastrofa, pa su rezultati očigledni...
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Pa prosta je razlika izmadju tog vremena i danas. Tada smo imali lopovsku upravu sa dobrom strukom i igracima a sada imamo lopovsku upravu sa losom strukom i igracima.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.989
Локација
Kobasicarija "Venac".
I taj nesrećni cadikovski je bio bolji igrač od #51 ..
Toliko o kvalitetu našeg tima.

Jedna stvar mi nije jasna , svi ovde kukamo Đukić je ovo ono ali zašto se ne javi neki igrač i opljune ga ako je on baš tolika neznalica ? Šta plaši se izbacivanja iz tima ? Da neće možda trio SNS govana da tog igrača koji treba da puni kasu SNS prebaci na tribine ? Sve mi to nekako glupo deluje , u fazonu gledam kako nekog siluju a stojim i ne reagujem ..

Đukić jeste veoma los trener , i svakako živi u svom nekom svetu , ali po meni mnogo veći problem od njega je naš igrački kadar koji je sastavljen od ljudi bez mozga , muda i krvi..

Ajde iskreno neka neko kaže ko je profi igrač u našem timu ? Profi u smislu da ga vidite kako ima kvaliteta lupam da odmah uleti u prvi tim neke tamo Atalante , girone itd itd

mozda sam loseg pamcenja(neka me ispravi neko), ali licno se ne secam da je u zadnjih desetak godina bilo koji nas igrac usao u konflikt sa trenerom zbog, a da je vezano za lose rezultate I igru tima. jednostavno, to je kod nas tako kakvo je, nakaradno. ni kapiten ilic se nikada nije oglasavao.
kako bas nijedan novinar da pita ivicu o ovim silnim prastanjima dugova?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
To bi trebalo da pita Vazuru i to odavno. Nijedan igrac nije otisao a da nije oprostio dugove. Ne zanima me jesu li to mjesecne plate ili neki bonusi. Bruka je, a pogotovo sto su se na sva usta hvalili kako je tu stanje normalizovano.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Eto, počeh na temi Srpski fudbal o tome kako ,,cigani,, dovode sve domaće što valja, pa se zapitah, a ima li nešto domaće da valja a da može da dođe i kod nas?
Ne mogu da dam neki određen odgovor na to pitanje jer ne poznajem dobro kvalitet igrača domaćih fudbalera (osim ovih što su već u Partizanu i sasvim malo onih koji su već u Teleoptiku), ali ionako mi je nešto drugo u glavi, a to je da je pravilo o ograničavanju broja stranaca u domaćim klubovima potpuno idiotsko, a još je gluplje da (kao što to Partizan radi) kad popunimo ,,kvotu strendžera,, onda više i ne pokušavamo da se pojačamo od ,,preko grane,, nego tražimo samo ,,domaću robu,, pa makar i ne bila kvaliteta strane...
Bezveze.

Šta, kao nećemo da plaćamo dobrog stranog igrača jer onda nećemo moći da ga ,,rabimo,, na svakoj utakmici...
Pa hiljadu puta sam napisao: BOLJE dobro platiti JEDNOG DOBROG stranog igrača, nego za iste pare plaćati DESET LOŠIH domaćih igrača!
Uostalom ko kaže da dobar igrač mora (i može!) da odigra baš SVE utakmice u sezoni?!

Prvenstvo je dugo, daleko bilo, ali svakako da mogu da se dese povrede, kartoni...uostalom ima slabijih i jačih protivnika, nekad nam treba bolja odbrana, nekad bolji napad, itd. - pa ništa strašno da, na primer jedan stranac ,,odmori,, tek svaku petu utakmicu!

Npr, da smo doveli u ovom prelaznom roku JOŠ nekog dobrog (ali stvarno dobrog!!!) stranca vezistu, univerzalnog ili makar zadnjeg veznog (!!!), nekog kao Žuka, Everton, Kamara, šta ima veze što bi ponekad ,,pauzirali,, npr. Enake, Valiente, Suma...?!

Uostalom u Evropi NEMA ograničenja broja stranaca, kad počne ritam četvrtak-nedelja, hvataćemo se za glavu jer su igrači umorni, psihički ispražnjeni i bla-bla...ali JOK...mi očigledno da NEMAMO para da ,,zatvorimo finansijsku konstrukciju,, ove sezone, a i da ih imamo ne bismo imali pameti da dovodimo BOLJE igrače od ovih koje već imamo, jer - pa što da ih dovodimo kad već imamo ove, eto to je stanje svesti odgovornih u Partizanu...

Ili već prave odstupnicu da, ako i ne uđemo u LE (gde stranci itekako mogu da igraju svi zajedno) , onda kažu: pa rekli ste da vam je važnija titula, šta sad, igrali smo Evropu prošle godine i to bolje nego 1966,-e!

Eh, pameti, eh srećo, eh sudbino...
A do titule...ne lipši magarče do zelene trave - u prevodu - mnogo daleko...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Izgleda da zelimo da dovedemo Djordja Despotovica, jos jednog ciganskog ucenika. Izvor hotsport, ne znam je li dozvoljen na forumu pa da ne kacim..
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Terza - Ivica
Astana - Kairat
Kurva - Partizana

Kako nas sprdaju i nivelisu, vrhunski. Kad bi zeleli da namerno guraju prst u oko navijaca Partizana, ovako bi to radili/odnosno, rade..
Izgleda trip naseg Ivice, doveo sam Ognjena, 'tedoh Mudrinskog- nego ga povredili zlotvori, pa sad moram Despotovica.

Stvarno sam ljubomoran da naseg sportskog direktora, odnosno na njegovog lerdia, kakve mu samo fatamorgane omogucava.
Samo je problem sto Partizan i navijace Partizana ubi njegova cistoca.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ma da li je moguce ovo???

Ne interesuje me ciji je bivsi igrac, decko veze sa mozgom nema.
To se videlo jos kad se pojavio prvi put.

Najezim se i od razmatranja njega kao opcije.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.350
Reaction score
1.327
Ivica to radi uinat navijačima ali ni on, ni Štitarac, zbog verovatnog ispadanja iz Evrope i velikog zaostatka za čergom, neće dočekati septembar u Partizanu.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Uviđajući u kom pravcu sve ovo ide imam jedan predlog za upravu,da od naredne sezone uvede da nam kao prelazno rešenje dres bude u crveno- plavoj varijanti,ne bordo-plavoj već crveno- plavoj,taj dres bi zvanično nosili jednu sezonu dok ostaje pozicije u timu ne popune nekadašnji igrači kurve,tada bi i zvanično prešli na crveno-bele dresove kako dolikuje,rešili bi nekoliko problema od jednom
prvo tribine,više niko ne bi morao da krije tetovaže ispod dresa,jel isti je kurac
drugo,sponzor,državi bi bilo svejedno kome daje novac,važno je biti crveno-beli
treće,nas običnih zagriženih Grobara,više nas ne bi bilo
četvrto,kad igrač postigne gol,bez straha da li će pogrešiti može komotno da otrči do severa i podeli radost sa navijačima.


Ma nosite se više u pičku materinu sa ciganima.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Od pojacanja nama ocajnicki treba dugacka klupa i to novi trener, novi asistent, novi kondicioni.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top