Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Prelazni rok, leto 2018 (Radio Mileva)

Статус
Затворена за писање одговора.

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nama trebaju ljudi koji igraju svoju poziciju a ne improvizacije i polivalntni igraci! A to pre svega probojna krila.
Despotovic ako dodje
:psujem unapred:
Gori igrac od Ozegovica duplo i duplo odvratnija njuska ciganska.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Pominje se i povratak Ninkovica, navodno je veceras bio u lozi i ako ne zabode jak ugovor u Italiji vraca se. Majko mila to bi bio cirkus
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Kojeg SLOBODNOG trenera bismo mi sada mogli uzeti, da valja, nije pocetnik i da bi dosao?

Samo bez nerealnih predloga tipa Kek, Stolica, Milanic i slicni zauzeti.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ranijeri, Bilić... :D

'bem li ga, Željko Petrović je slobodan, ali nisam upućen u kvalitete istog.
I Pakult je valjda slobodan, bio u Kukešiju vidim :D
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Ja osim Jokana koji je nemoguca misija jedino bih voleo Marka koji je takodje pod ugovorom ili Saleta.
Ne bi me cudilo da nasi genijalci "ukradu" Krstajica
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Samo ne Krstajić.
Rastavac je u Grčkoj valjda.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Želje, čestitke i pozdravi...

Jokan, Marko, Stanoje valjda nema šanse da dođu...?

Ima i tih Partizanovaca koji nemaju posla a već smo ih jednom (ili dva put) terali, ali nema problema, došli bi oni ponovo...

Ima tih nekih nesretnika-početnika kao Krstajić npr, samo ne takav neki...

Ima milion stranih trenera koji rade i znaju svoj posao, jbt, pa svaka ekipa iz Evrope kad izađe protiv nas vidi se da tu nema mršenja muda, nema soliranja, nema foliranja, samo rad, rad, rad, red, disciplina, trčanje, brzina...ali od svih takvih trenera, naši dovedoše jednom onog Avrama Granta Prevaranta, e, kad bi doveli nekog stranca ali ozbiljnog, pametnog, vrednog, pa i da se ponadamo da može nešto da ,,mrdne,, sa ovim našim mentalitetom (i nekvalitetom) fudbalera...

I, ima i tih domaćih mučenika koji rade u Njiva ligi bez budžeta (u ,,kasi,,), bez kvaliteta (u timu), i bez autoriteta pred gazdama klubova koji ih šutnu čim izgube prvu utakmicu - i opet čak i u takvim uslovima zadaju ogromne probleme na terenu skupocenom Partizanu...ko god da dođe od njih (ako uopšte dođe) sigurno bolje radi nego što se trenutno radi u Partizanu...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Osim stranaca ne vidim da ima neki nas trener koji je slobodan, a u koga bi mogli da se uzdamo da ce da pokrene stvari na bolje.....od nekih "interesantnih" domacih trenerskih imena slobodni su Drulovic, Antic, Tomic, Petric, Vermezovic, Bekvalac, Okuka....
Mislim da nam treba spanac ali pravi spanac ne ovaj sabacki ili mozda neki svaba ali ne onaj kao Reber. Ti ljudi znaju posao, znaju moderan fudbal.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Negdje se spominje Vermez, mislim da je on potrosen i da posle dvije epizode ni on sam nije voljan za trecu. Trener koji ima znanje ali je isto los psiholog i blag covjek.

Stranac trener moze ako je neko ozbiljno ime u suprotnom takvih imamo i domacih.

Prednost domaceg trenera je poznavanje JSL i nesportskih okolnosti u ovoj ligi sto je jako bitno ako planiramo bilo kakvu borbu za titulu, u evropi onako posle ovog kola (ako prodjemo) ionako vise zavisimo od spleta okolnosti i srece nego od samih sebe.

Dragoslav Stepanovic? :icon-cool:
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Mislim da nije vreme za nekog stranca kome ce trebati godinu dana da vidi da Babovic nije Pirlo, i tome slicno.
U sustini, i Djukic je "stranac". Pojma nema o nasoj ligi niti igracima, cak ni posle godinu dana.
Jedan od osnovnih uzroka posrtanja.

Dakle neko ko "oseca" klub, spreman je da se bori sam protiv svih, i naspanuje igrace u tom smislu, i poznaje ovdasnje prilike.

Glasam za Darka Tesovica, pola u sali, pola u zbilji :D
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Nagadjanja i licitacija po internetu, twiteru svakakvih..
Spominju se Bata Mirković , Amar Osim i Vlado Čapljić..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Nama treba "ludak" na klupi, koji je spreman izvesti Jankovica posle glumatanja iako ga je pre koji minut uveo. Koji ce lupnuti cusku Sumi za pokusaje akrobacija. Koji ce od ovih djevojcica napraviti muskarce spremne za rat i borbu, a ne da iz nirvane idemo na pobjedu.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Kad je Partizan uspeo da iškoluje Nemanju Radonjića i Miloša Bosančića, Džigi Ninković mu dođe kao svetac među ovom dvojicom. Jeste da ni on ne bi prošao psiho test i teško da bi mu dali da u Maxiju skuplja kolica, ali je izmislio fudbal za pola ovih što su sinoć bauljali na JNA. Odavno su svi kriterijumi u Humskoj prestali da postoje, tako da se danas samo nadam da ne dođu Despotović, Lalatović, Okuka, Kosanović zvezdaš, Muvinjo, Mudrinski i slični. Sutra ću da mislim o Džigiju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top