Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Dok nije izveo Sumu jos smo i izgledali kao ekipa, ali jbg Jankovic mora da se proda
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Stvarno nevjerovatno i tuzno na sta je spao Partizan. Mnogo mi je zao sto ce Mirkovic izgoreti u ovom naprednjackom paklu i sto cemo na bizaran nacin potrositi jos jednu legendu. Sve da Batica i uspije da nametne promjenu stava kod igraca to nece biti dovoljno jer da bi ovaj brod dosao uspjesno u luku do kraja sezone potreban je ipak i neki kvalitet. Uprava nas je dakle na to putovanje poslala na staroj trabakuli, Djukic bacio kompas u dubine a Ivica izabrao najgoru posadu. Nama ostaje da im duvamo u jedra, al’ sa obale. Mnogo lose stanje...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Iglica se mora otjerati što prije ili da mu se bar smanje ovlašćenja.

Trener treba da bude taj koji će da bira igrače, a on da bude taj koji će da ispunjava treneru želje.

On dovodi ove padavičare i driblere u mjestu i skoro svaka zamjena za igrača koji ode je gora.

Treba se napraviti veliki rez u igračkom kadru. Spori smo, čak i za JSL, fizički smo nejaki, u duelima loši, a kondicioni trener je idiot i neznalica.

Kretnja bez lopte je nepoznanica za naše igrače. Jedan od razloga što ne znaju da probiju bunker jeste taj što mrse loptu umjesto da igraju iz najviše 2 pasa, a čest slučaj sudaranja naših igrača na malom prostoru je upravo taj da se ne znaju kretqti bez lopte. Oni čak i ne znaju gdje trebaju da stoje.

Uništio nas je iglica sa svojom "vizijom".
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Pantic ili mesko ili suma...
Mrtva trka ko je jaloviji. Mesko i suma jos nesto fudbalski i naprave. Pantic? Taj ne bi ni kopacke cistio jednom trenevskom ili troboku, zajicu.
Izdanci nase cuvene fudbalske akademije. Sta se s njom dogodilo? Tawambu pravim od blata, pyer boya vrati se sve ti je oprosteno! Skuleta majstore pa ti si bog. Toliko o Ricardu.
Miletic bek? Gde je miljkon...sta radi?
Za kraj.... Ivica bombas. Bolje ti je da ponovo obuces kopacke i izades na teren, vise bi tako doprineo nego da bacas bombe po ovom unesrecenom klubu.
Lola bravo!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Kaaaaaaako smo jadni. Znaci blage veze nemamo.
Smesni smo, al realno. Ivicina impotentna druzina.

Neka mi neko strucan forumas objasni koja je razlika izmedju Marka Scepovica i Rikarda Gomesa? Ja ne vidim razliku.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ma nama je svaka utakmica mučenje nebitno gde igramo i sa kim.

Neverovatno je na šta smo spali. Užas užasa. Otišao je Đukić, ali govnjava uprava je ostala koja ima jasan cilj i koja ga uspešno sprovodi.

Iliev je najgori od svih jer je neko kome smo verovali.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Rekoh već, onom ko je Pantiću dao kapitensku traku treba ostaviti da sam izabere način za ritualno samoubistvo.

Ovde nema 3 krštena fudbalera ali eto, danas smo videli želju i zalaganje što nismo za ceo dripčev mandat. Koliko je igračima teško palo i koliko su želeli pobedu, najbolje se videlo na kraju kad su očajnički polegali na travu.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Ne znam sta ste ocekivali drugo osim kiksa....
Ovo je sok za ekipu, trebace vremena...
I Marko je pukao 1-3 od Vojvodine vec na startu.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Не могу да се сетим да је један играч Партизана одиграо утакмицу катастрофално као Ивановић пола сата вечерас!

Чоловићу, монтирај наркоманово представљање Ивановића и његове потезе вечерас, плаћам не питам за цену. И само спортском директору пошаљи, не мораш да објављујеш....добро, можеш и Ж. Пантићу.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Najteze ce biti Bati kako od ovakav izbor igraca da sastavi igru dostojna renomeu kluba. Necu da malerisem ali po ovome ceka ga sudbina Jokana, Stanojevica, Rasovica I …. Kako bombas biras igrace po katalog ili po preporuci menadjera. Onaj Gomnes sa preporukom najboljeg strelca u prva tri kola je dao nula golova nula a dosao da daje golove. pare bacene za cirkuzanta sumu mogao si da sklopis sampionski tim za nekoliko godina. Tvoj odlazak je tvoja odgovornost za klub u koji radis a I nadam se I volis. Komlet uprava napoljeeeeee!
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ovde nipodaštavani Lola na prvoj utakmici najbolji na terenu. Čovek je u boljoj formi (i fizički i fudbalski) od većine, a trenirao bez ekipe, sam. Šta su oni radili na treninzima do sad, kako, ne znam, ali ovo je sramota.

Očekujem da nam i takođe nipodaštavani Zakarić pomogne protiv ovakvih ekipa. Jak, solidan šut i igra glavom, mislim da je baš ono što nam treba za ove bunkere.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Ne bih da aboliram Djukelu, ali igracki kadar je jako tanak. Tesko ce ovo Bata sloziti. Ivica ukanalio igrackim kadrom ...
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Mi nismo svesni da ćemo još dosta dosta ovakvih utakmica da odigramo, tj protiv bunker ekipa. Na sudije smo navikli odavno, tako da me ništa više neće iznenaditi...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ljudi, Bata nema koga da stavi na poziciju centarfora jer nije kupljen. Prodali smo i ono nase dijete Herevenu ili kome vec. A neki ovdje kao i ja mastaju o igri sa dvojicom. Jebo' na je Ivica da se to rijecima ne moze opisati.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ima li neko neki kvalitetan strim da podeli?

Bolje da nisi gledao, a ako kojim slučajem jesi, verovatno si sam pola kose počupao.

Rikardo zabrinjava, cini mi se da je u zelji da sto jace opali loptu uspio da je skoro promasi.

Čak i Škuntelar u najboljem izdanju bi mu pozavideo!

Ne sećam se kad sam gledao lošiji Partizan. Ovo je bilo toliko loše da je strašno! Totalno bezidejna igra, a kad nešto i urade na kraju zaseru lošim šutem prema golu, slabom dodavanju, drkanju lopte, ignorisanju otvorenog igrača. KRIMINALNA IGRA.

ĐUKIĆU, TERAJ SE I TI I TVOJ SISTEM TRI PIZDE MATERINE!!! UNIŠTIO SI NAS!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top