Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Stvarno tesko stanje...cigani beze 5 boda.A tek je pocelo.Neverovatno da je Ilijev promasio sve ove godine.Kako je uspeo sa Leom i Djukom...dal je sam odlucivao ili mu je pomagao Marko.Mozda ce Bata da ga malo urazumi.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.930
Локација
Kuci
Podrska Bati i igracima. Ko moze da trazi vise od igraca? Sve su dali sto su imali.

Kad budu spremni za vise od 20 minuta trcanja, kao sto je Lola sad, videcemo da li zaista ne vrede nista.

Kondicioni ocigledno ne postoji. Samo kroz utakmice mogu da je steknu (kondiciju), ako bude volja na nivou danasnje.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
-Igrači PARTIZANA nisu krenuli napred makar u 90. minutu iako je 0:0 protiv usrane Mladosti iz Lučana!
-Ne zato što nisu hteli nego jer nisu mogli.
Miša Filipović aloo??
-Imamo mrsimude u veznom redu i napadu koji jebeno ne mogu da pošalju pametnu loptu kroz sredinu ili krilo.
-Mladost je izblokirala sve što su šutnuli na gol.
-Suma karikatura što dalje od kluba, znam mnogo igrača FK Zlatibor koji mogu komotno da dođu na njegovo mesto i odrade utakmicu u najmanju ruku kao on i pritom dobiju 50-60 puta manju platu od Sume.
-Ovo je bruka na šta igra liči, pojedini igrači nemaju snage da upute loptu saigraču na 5 metara, i onda ovaj dok je sačeka da stigne razmišlja da li napred ili ne (a ima 10m fore da ide sam) i onda je baci na bok pored auta gde mora da bude neki faul i tu se igra zaustavlja. Nakon toga centaršut Rosiću u ruke.
-Pa se desi da pukne jedna kontra nekako na sreću i umesto da završe napad golom tu se nešto čeka i onda Pantić ili Suma izmrsomude svoje. A da, treba ih staviti na jebenog AMF-a iza napadača. Malo morgen.
-Bata Mirković će se baš posvetiti svom poslu i to se vidi preko prvih intervjua i bez dlake na jeziku. Ali biće mu papreno teško.
-Evo kako se igra protiv bunkeraša istog kvaliteta i ništa preterano boljeg igračkog kadra, dakle sve je do trenera a za ovu ligu je dovoljno da je grobar:
-Onda si mogao da očekuješ od Partizana da da još jedan gol u 90. iako vodi ubedljivo, sada neće ni za pobedu.
-Spasi Partizan i raznesi se Bombašu Ivice...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ne bih da aboliram Djukelu, ali igracki kadar je jako tanak. Tesko ce ovo Bata sloziti. Ivica ukanalio igrackim kadrom ...

A jel dzukela ucestvovala u selektiranju tog igrackog kadra?!
Jel dzukela taj igracki kadar proveo kroz pripreme sa proverenim asom filipovicem?!
Jel se nadas da Bata to nece sloziti?!
Prekini da pametujes na Grobarskom forumu, ovde gani nemaju sta da traze...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
A jel dzukela ucestvovala u selektiranju tog igrackog kadra?!
Jel dzukela taj igracki kadar proveo kroz pripreme sa proverenim asom filipovicem?!
Jel se nadas da Bata to nece sloziti?!
Prekini da pametujes na Grobarskom forumu, ovde gani nemaju sta da traze...

Ovo je Grobarski forum, i otkud ti znas sta ja mislim i cemu se nadam ? Nadam se najboljem, da konacno krenemo. Tebi i jos nekoliko clanova samo se cigani prividjaju, prodji me se, covece ...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Posledice "treniranja" dripca iz Štitara ostavljaju dubok trag. Užasno je bilo.
Suma opet pokazao da je najbolji igrač, imao dobro veče, lik ga izveo.

Dokle će Đerlek da igra, dečak nije za seniorski fudbal! Rikardo drugoligaš.

Naša liga je mnogo podcenjena, a jača je od Danske i Slovačke, dajem ruku.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
@Nikolag Sta je Suma pokazao brate mili ja ga ne bih ni do poluvremena drzao na terenu streljati narkomana na sred JNA za sta je on dao pare jos kada se setim promocije lebe mekani....
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.837
Локација
Beograd
Posto mi je ovo prva utakmica ove sezone jel ovo inace praksa od ove sezone zadrzavanje izlaza na istoku i slikanje licnih karata ili samo danas se to radilo?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Mislim da se Bata pokajao grdno danas u onoj lozi.
Evo ja da sada postanem trener ne znam sta bih radio. Koga da ubacim u igru kad su svi uzasno limitirani . Nemam napadaca da moze da pogodi okvir zatim nikoga na sredini ko zna i hoce da posalje loptu pravolinijski naprijed-na prvu , zatim nemam nikoga da moze da primi tu loptu a da ostane na nogama jer su sitni svi odreda, zatim nemam nikoga visokog za igru sa krila jer nabacena lopta nema vrijednost u ovom timu. Jebote mi nemamo nista pod bogom.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Po nekada mi je mučno da čitam kako nam je kondicioni trener kriv za sve ,a istina je da bi se ovi igrači borili za opstanak u ligi da ne nose crno bele dresove

Mozda kondicioni nije kriv, ali je evidentno Lola bio najspremniji veceras. Lola koji se spremao sam. Ali, stici ce i njega ruka Mise Filipovica.

Ovaj nesrecnik Suma je stvarno potpuno razocaranje. Svi vidimo da nije spojio 20 dobrih minuta od kada je dosao. Medjutim, sere mi se vise od hajke na njega, ispade dezurni krivac. Evo veceras je bio najbolji u veznom redu, Djerlek, Pantic i Jankovic se nisu videli. I opet je prvi isao napolje, da pobere zvizduke sa tribina. Novinari ga unistavaju, ekipa sa Arene i RTS nema nista pametno da kaze o fudbalu, ali o Sumi imaju svake nedelje da kazu sve najgore.

Rikardo je druga liga. Tavamba je Drogba za njega. Ivica nam je ostavio dva napadaca, od kojih se ne zna ko je jadniji. Neka nam je bog u pomoci.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Suma nije bio los, nego se nakupilo, objektivno Suma je odigrao bolje od vecine, sto i nije neki podvig, Lola je jedini odigrao posteno, po mom skromnom misljenju. Potpuno nespremna ekipa, neorganizovana, ima i debelih. Napadaci su nam, katasrofa, Jankovic..... Uzasan, Djerlek zelen, Pantic, sa kapitenskom trakom. Sad u takvom okruzenju izdvajati Sumu kao posebno loseg.... A jedini medju tom klapom ume sa loptom i ima smisao za igru. Djordje Ivanovic mozda i ne bi bio los da mu ne pucaju gace, kolika mu je guzica, kao da je dzudista
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Djordje Ivanovic klasican JLS kalibar, mozak na nula obrtaja. Djerlek nema nikakav pregled igre, od njega nikada nece biti novi Sasa Ilic. Ekipa je nespremna, lose selektirana, u losem psihofizickom stanju, sa nikakvom klupom, tako da je sve ovo normalno. Ja se ipak nadam da cemo polako krenuti napred, da nekako pregrmimo cetvrtak sa povoljnim rezultatom i da krene sve nabolje.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jedina dobra vijest ovog prelaznog roka je sto nas Chelsea nije ojadio za milion-dva za Pantica. Ostao je samo na pozajmnici da se pitao narkoman i njega bi platili ko Sumu.

Pojedinci moraju da shvate da Suma ima dva dodira previse za ozbiljnog fudbalera. Pa on i Ricardo u prvom poluvremenu su upropastili dvije kontre radi cirkusantskog prijema lopte!!!! Zamalo kompjuter da polomim.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Upravo dali cete I vi u maju 2019 godinu zajedno sa romima slaviti 30 tu jubiljarnu titulu (jedna je vise oni su je sami sebi dodelili I niko za to ne reaguje)? Ako zaista mislite dobro I volite ovaj klub sada je najbolje vreme da se povucete za da moze klub da se sprema za naredne sezone. da se oslobodi od neproduktivne igrace I da angazuje igrace koj ce sa 100% zalaganje boriti za trofeje. Urnisali ste klub do te mere da za 3 kola imamo 4 boda I gol ralika jedan primljen I jedan postignut. Takodje pri odlasku da dade I finansov izvestaj koliko para su usli u klub a koliko su izasli. Samo tako moze do negde da se amnestirate za to sta ste uradili od kluba proslu I ovu sezonu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top