Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Milorad

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
53
Reaction score
67
Pobeda je OTETA. Bez trunke obraza, morala stida. Obratite paznju gde stoji pomocni sudija koji je singalizirao pogodak! Lose je postavljen, kako on odatle moze da vidi da li je lopta presla liniju?
Sto se igraca tice... Jankovicu naklon do poda. Odigrao je kao Mesi jebeni, Rikardo odlican, Zakaric i Pantic jako dobri... Ne mogu da prezalim onu precku, jos se trese.
U zemlji gde je nepravda nesto uobicajeno, gde supermeni vladaju, mi pokazujemo realnost i ogoljenu sliku koja se mnogima ne svidja. Pokazujemo da je komsinica ipak samo kerov kurac od ekipe koja se plasi tvrdog, Batica je konacno izvukao ono grobarsko, pravo iz ekipe, pokazao je gospodinu milojevicu ko hvata za jaja a ko bezi sa terena. Sada da nastavimo sa 1-0 do kraja prvenstva, tako ih najvise boli, jer nista drugo nemamo.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.345
Локација
Nickname
zvezdan terzić je inače javno zabranio Mažiću da sudi ikada više zvezdi. Nakon toga on se više ne delegira na njihovim utakmicama.
Oni biraju ko će da im sudi, da li će biti VAR-a ili ne, koliko će stranaca biti u timu.
I mi i pored svega smatramo to za normalno i ne bunimo se.
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Kradu oni non stop, bio pun ili prazan stadion. Da su nam najbolji ljudi u upravi isto bi to radili, svi mehanizmi vlasti su u njihovim rukama. Ljudi na vlasti su psihopate, navijaci su im zadrigla umobolna praznoglava masa. Ovo je kao da si u nekom svetu zombija.... Samo hrabro iz sve snage, nek se useru u gace, nek im presedne, nek se blamiraju i ciganisu.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Malo nas je ovde bavilo igrom, što je i razumljivo, jer opet smo pokradeni od strane fašista, gmazova kome je krađa srednje ime, koji se ne stide ničega niti imaju i malo obraza. Iako je jutro pametnije od večeri, ja sam samo još više nervozniji na ovu nepravdu, na ovu krađu. Ali bih ipak ovaj post koliko je god to moguće posvetio Bati i momcima, koji su junački kako to treba da dolikuje Partizanu popišali se po ovoj državi. Da državi jer nigde nije zabeleženo osim baš u onim totalitarnim režimima da država daje šapom i kapom samo jednom klubu. Ovo večeras je bio otpor ne večitom rivalu, nego zlu srpskog sporta, koji svoje pipke zla i užasa osim fudbala i košarke širi i na druge sportove.

Prvo moram reći da nikada nisam bio ponosniji, prvo na sebe, kao jednu individuu ovogo društva da pripadam pravim ljudima pravom korpusu populacije, da sam na primer drugačiji od svojih rođaka kome ne smeta da navijaju za Kurvu. Ponosam sam na to što sam stegao muda i to sve oterao u kurac, kao i druge cigane. Ponosam sam na to što niko nikada ne može da uperi prstom u moj klub, a da ima dokaz da je nešto pokrao, da je nezasluženo nešto uzeo. Tu ne računamam lobotomiranu masu iz Ljutice Bogdana, taj gnoj od ljudi je bio u stanju da kaže da aut od pola metra nije aut, da kada ih muški razvališ, oni imaju obraza da kažu da su bili ravnopravni, pa od takvih govana ja ne očekujem ništa, niti želim da imam s njima komunikaciju.

Drugo da čestitam svim navijačima u našem hramu i ono koje podržavam i one koje manje podržavam a i onima koji su samo došli dati podršku Partizanu, stati u njegovu odbranu, dići glas protiv zla. Bravo ljudi sinoć je jedino bio važan Partizan i niko drugi, i to smo pokazali.

Malo je derbija koje ja pamtim a da smo cigane ovako pokidali, kao obične pičkice, pa čak i Markom i Stanojem čini mi se da cigani nisu bili ovako inferniorni, da su cigani bili ovako potučeni, da su se usrali kao gugutke, da nisu znali da iznesu loptu, da na svakom delu terene ih je čekao Partizanovac Grobar koji će im malo pomeriti kamen iz bubrega. Večeras su svi položili ispit.
Jankoviću crni sine što ne igraš tako svaku utakmicu, pa da igraš posle u Lazio, Romu, Valensiju i klubove druge kategoriji? Vidiš li crni sine da si galaktikosima pravio malu decu, da kerovi nisu znali gde se nalaze.
Zašto Jankoviću, ne pritiskaš zadnju liniju uvek kao sinoć, zašto Jankoviću?
Posle Jankovića, najbolji dvojac je bio Šćekić i Zdjelar. Jebote dočekasmo Zdjelara. Da li mu je neko zavrnuo jajca kao Jarniju, ili se nešto drugo desilo ne znam, ali dečko nije isti. Juče je odigrao savršeno uz par kikseva koji prave i najbolji igrači i to niko ne sme da mu zameri. Pametno je odigrao celo drugo poluvreme sa žutim kartonom u dva slučaja se baš na vreme zaustavio da ne dobije drugi žuti, što je ova pičketina iz Čokota čekala celo vreme.
Šćekić, bio lik na svakom delu terene gde je trebalo malo protresti cigane, seko je ciganske kontre i bio je veoma dobar kod ciganskih kontranapada, mislim da je na njihovoj polovina zaustavio bar 5 čistih kontri. NIje se raspravljao s nižon rasom. Ono gde se vidi da ima baš nedostatak je taj da mu tehnika nije jača strana, upropastio je bar dve kontre jer nije dao odmah loptu levom nogom, nego je prabacivao na desnu.
Moram pohvaliti i Zakarića kako čovek zatvara svoju stranu, koliko je samo promaja duvala tuda kada je Tošić igrao na njegovoj poziciji, tek sada dolazi do onoga o čemu sam davno ovde pisao, da krilo koje ne igra odbranu i ne pomaže beku pri zatvaranju je najveći problem za tim, i tako smo primali masu golova. Sada smo zatvorili taj loš segmet igre. Polako bi trebalo prelaziti na drugi.
Valijente i Marković odlični sigurni tokom većeg dela meča, Markoviću je cena sigurno porasla za milion posle meče, ima problem da izbije loptu na prvu, da često greši, što i nije tako strašno i može se popraviti. Nažalosto Marković je imao i jednu lošti itervenciju kod ciganskog "gola" jer je bio iza Boaćija. Međutim i tu deli krivicu da dvojcem koji je dozvolio Marinu da centrita onako iz mesta a da ga nisu odmah napali, to je ujedno i jedina greška koju je ova ekipa napravila i iz koje su cigani bili opasni, i koje su sudije jedva čekale.
Miletić ćelo odigrao je odlično, nema šta pričati više.
Rikardo je dobar špić, šteta što nema nekog kao Leonardo jer smatram da bio ovo završlio 3-1, 4-0 falio nam je jedan igrač tipa Lea, za totalu katastrofu i uništavanje Psihove mezimice.

E, sad što se tiče Stojkovića, ja sam ranije pisao kako nisam za to da igraju cigani kod nas pa čak i kad je on u pitanju, i da ne bude zablude i za to se još uvek zalažem, ali za onu izjavu svaka čast majstore. Ono je trebo da izjavi Vučelić, a ne diplomatskim rečnikom da mi priča da svog poslodavca ne bi naljutio, da bi mu dozvolio da mu još malo popuši kurac u jutarnjem na pinku, ili kod bolesnika Marića. Stojković je večeras dokazao da je ČOVEK, jer onako reaguje jednino neko ko se razočarao u sve.
Moram reći da svako ko ne stane iza Stojkovića sada je pička smrdljiva. Sad je trenutak da stanemo svi iza ovog čoveka i klub i navijači. Da ga zaštitimo od hajke koja se vodi protiv njega u ovim režimskin novina, to je dužnost svakog grobara, pa i onog jadnika koji se prodao za kilo brašna.

I samo da napišem još jednu veoma bitnu stvar Nenade Bjekoviću sve ti jebem što imaš pizdo jedna najgore vrste. jebo te kokeza i jebo te FSS, umri govnaru u najgorim mukana, serem ti se smradu u fotelju u koji sedaš svaki dan u taj nacistički bunker(FSS), smradu jedan izdajnički. Pičko jedna prodao si mnoge kojima si bio idol, prodao si pičko smrdljiva svoj klub za jebenu fotelju u 70 godina, umri gubo u najgorim mukama jebo te kokeza. SMRADU!!!!

Svi u Niš, da podržimo ovaj tim i ovaj klub, da ga branimo od neprijatelja najgrore vrste. Da stanemo uz njega i uz Stojkovića oni sada imaju samo nas!
ŽIveo Partizan!
 
Последња измена:

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Citam sada portale i vecinom svi se bave pitanjem da li je lopta presla ili nije, a niko da postavi sledece pitanje:
Ako vec cela zemlja ne zna da li je usla tj romuljage sigurno znaju da jeste a mi vecinom da nije, kako je sudija Djokic i na bazi cega doneo odluku da jeste? Gde su novinari da mu postave to pitanje? Gde je nas klub da isto trazi od sudijske organizacije i FSS? A pa da nas klub je pun govnara koji su vecinu saopstenja napisali fokusirani na toboz odbranu Stojkovica, a minimum truda ulozili da opletu po ciganskim govnima.

ps Svaka cast administraciji za sliku na pocetnoj stranici!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi
Ja samo da kazem da je Bata odrzao jednu gospodsku, dostojanstvenu konferenciju. Isto kao sto je to uradio Marko Nikolic posle gola iz gol-auta. Ne secam se da sam ikada video dostojanstvenije drzanje u trenucima kad te bezocno kradu, kao tada, dok na sve to pored njega Grof iz Mojkovca grokce i prdi kako je prezadovoljan sportskim ambijentom i rezultatom. Samo mi je zao, a usput nije mi ni jasno, zasto ova pedercina Milojevic nije drzao konferenciju u isto vreme kad i Bata.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
679
Reaction score
4.479
Локација
Kosovska Mitrovica
Kako volim kad ih Tegi ovako kvalitetno jebe! :D
Dn2ok4wXkAIsQf3.jpg
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Au, kakvo saopštenje crvenkapu ti jebem. Pa ovo je toliko jadno da nema reči. Pa skupite muda mrtvu vam majku jebem, pa progutajte spermu do kraja, ne zadržvajte je u usta. Napišite saopštenje, mrtvu vam majku jebem. Da je Stojković Mustafa, da je srpski izdajnik, da je govno, da se jebe ispod mosta. Napišite da nas je naš večiti rival trebao da nas pobedi sa 4-0, napišite da se nismo videli na terenu. Napišite esej o treneru Kurve, tom stučnjaku od koga drhti cela Evropa. Pohvalite radonjića da je kao pravi srbin izabrao pravi klub, da nije ostao u hrvatskom, nije se dao nego je otišao u najsrbski klub na svetu. Zahvalite se preseniku Rebulike Srbije, jer je on navijač najsrbskog kluba, najboljeg kluba u sveti i galaksiji. Zahvalite se na kraju Bogu, i svetom Boaćiju što je onako zakućao loptu, pa Stojković nije mogao da iterveniše. Sveti Boaći vas je spasao da se ne morate izvinjavati poslodavcu.
Gmazovi jedni sve vam jebe, kad niste u stanju da stenete iz svog KAPITENA. JEBO VAM JA MATER.
Stojkoviću, od mene imaš doživotno poštovanje!
Svakom članu uprave želim najgori oblik kancera...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.628
Citam sada portale i vecinom svi se bave pitanjem da li je lopta presla ili nije, a niko da postavi sledece pitanje:
Ako vec cela zemlja ne zna da li je usla tj romuljage sigurno znaju da jeste a mi vecinom da nije, kako je sudija Djokic i na bazi cega doneo odluku da jeste? Gde su novinari da mu postave to pitanje? Gde je nas klub da isto trazi od sudijske organizacije i FSS? A pa da nas klub je pun govnara koji su vecinu saopstenja napisali fokusirani na toboz odbranu Stojkovica, a minimum truda ulozili da opletu po ciganskim govnima.

ps Svaka cast administraciji za sliku na pocetnoj stranici!

Meni nešto drugo bode oči.

Mislim da je njima u interesu da se što više raspreda o tom golu nego o njihovoj "blistavoj" igri sinoć. Zamisli da se neko drzne pa priupita kako to da je prvak univerzuma i ekipa koja baca pod noge čitavu fudbalsku Evropu bio u mišjoj rupi ceo meč protiv kluba koji je bio zreo za 0-5 na domaćem terenu? Nadam se da se Francuzi i Englezi neće raspasti u narednih mesec - dva, posle neka pocrkaju svi zajedno.

Evo, sad su iskopali i nesuđen penal u akciji kod tog izjednačenja. U prevodu, da budemo sretni što nismo primili 3 gola iz te akcije.

Ja samo da kazem da je Bata odrzao jednu gospodsku, dostojanstvenu konferenciju. Isto kao sto je to uradio Marko Nikolic posle gola iz gol-auta. Ne secam se da sam ikada video dostojanstvenije drzanje u trenucima kad te bezocno kradu, kao tada, dok na sve to pored njega Grof iz Mojkovca grokce i prdi kako je prezadovoljan sportskim ambijentom i rezultatom. Samo mi je zao, a usput nije mi ni jasno, zasto ova pedercina Milojevic nije drzao konferenciju u isto vreme kad i Bata.

Kažem ja, mene ovo sve neodoljivo podseća na sezonu 2016/17.

P.S. Jel' video neko sinoć onog bivšeg maestralnog člana moćne nemačke reprezentacije, osvajača bronze na Mondijalu, kurac, palac...?
 
Последња измена:

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.873
Reaction score
10.943
Ова зла времена и овакве утакмице, које су парадигма тих времена, показују ко је сој, а ко несој. Стојковић је више пута показао да је или луд или да има муда или и једно и друго. У Ђенови, на дербију са натписом на мајици и синоћ.

Ушли смо гробарски и фајтерски у меч. Преорали смо терен, убили смо Бога у њима и показали смо по ко зна који пут да су сељачки, извикани, болесни клуб, а да је ово иоле држава, исти би био угашен, стадион би му био затрпан, а декретом би се забранила употреба било каквих симбола који асоцирају на ову поганштину која носи назив црвена звезда.

Колико је битан тренер видело се и синоћ. Мушка утакмица као под Николићем или Станојем. Нама дефинитивно треба Гробар, човек са мудима који ће од играча да направи гладијаторе. А сви ти ,,играчићи" и ,,балерине", како су их овде називали претходних недеља су показали да могу и да играју и да бију и да им се посебно диже на циганку.

Крађа и лоповлук који су заштитни знак цигана нису ни синоћ изостали и то је нешто са чиме се суочавамо годинама. Овакве ствари само јачају карактер и антагонизам према ромуљагама и не бих им био у кожи у следећа два дербија, јер ни судије ни држава неће моћи да спрече дебакл који их чека. Све победе и да славимо у мају.

Овим саопштењем, посраше се по себи самима, јер су синоћ заједно са лудим Пантићем одлепили. Изгледа је пало рибање због свега изговореног и ајд сад да једемо говна која смо изасрали...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Danas mi je jos teze nego sinoc, nisam zaspao do 4 jutros..Sinoc nisam pomenuo upravu kluba u postu koji sam napisao, pa da li je moguce da ste vi napisali ovakvo saopstenje..ovo je sramota, pa da li je moguce da ste toliko jadni i da ste se opet sagli vasem vodji i onog koji vas je tu postavio..svi smo znali da je to afekat, isto kao onomad Bogdanovic u basketu za reprezentaciju, ali da se vi ne bavite kradjom i to ociglednom koju su svi videli, nego kako je golman zgresio i kako se nikad nece odreci pasosa, u ovoj najgoroj zemlji u svetu, najbolesnijoj, zatrovanoj do kraja..veoma lose u svemu ovome je sto ste ovom igrom i odvaljivanjem cigana kupili sebi jos vremena, da mozete jos da se igrate sa imenom i obrazom naseg Partizana..sramite se svi , ovim saopstenjem ste aminovali kradju od sinoc ..
 

ZS

Početnik
Учлањен(а)
06.11.2009
Порука
53
Reaction score
6
Локација
Šumadija
13:00 min.
Eh, i ovoga cemo se tako secati za koju godinu posto ce ponovo biti nekih nevidljivih gol auta, lopti na liniji, iza linije, ofsajda postojecih-nepostojecih ali u 90% slucajeva na nasu stetu. Pi(š/s)anje uz vetar.
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
A evo i ovo... nadam se da će vam link izaći kako treba, video je u pitanju....

http://instagr.am/p/BoG1kxCgVfe/
ali džabe njima sve.... oni su prvaci vaseljene, sa sve onim koji nikad nije, i nikad više biti neće.... u Srba....

:angry-smiley-002::angry-smiley-002::angry-smiley-002:
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Za "ZS"

Neka neko stručan izvuče kadar "geometrijski" ove gore situacije... Nije na odmet i da se vratimo analizi igre, "majtori"( čitaj ološ) političkog spina i zamlaćivanja prešli su na "nebitni" sportski deo i na progon Stojketa sve zavodeći nas na "Goleš planinu". Odavno ih nismo ovako razvalili...

Čisto da se potvrdi preciznost jučeranje situacije...
Na ovo sam davno zaboravio, uh sa kakvim ološem mi živimo i posle se pitamo zašto nam je tako kako je...
 
Последња измена:

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Bando naprednjačka sram vas bilo. Ako želite da pomognete Partizanu ne pišite više saopštenja, nego kolektivno idite da se samoubijete. Čoveka su stavili na spisak za odstrel i to javno na najvišem nivou, ne samo preko njihovih smrdljivih tabloida, već i preko izjava kvazinarodnih poslanika i sns gnjida iz podbanjičkog kolektora a vi umesto da zapretite istupanjem iz lige dok se svi akteri hajke ne procesuiraju izdajete saopštenje gde se izvinjavate i obećavate da se neće nikada ponoviti. Gori ste od svih tvoržića, drkela, parezanovića, vučičevića, ćoravih pudli i ostalih podguznih muva onog psihopate. Daće Bog kada dođe vreme svi će skupo platiti svoja nedela.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi
Za "ZS"

Neka neko stručan izvuče kadar "geometrijski" ove gore situacije...
Čisto da se potvrdi preciznost jučeranje situacije...
Na ovo sam davno zaboravio, uh sa kakvim ološem mi živimo i posle se pitamo zašto nam je tako kako je...

Ljudi, nemojte se molim vas sprdati, rekonstruišete položaj objekta iz jedne fotografije... Čuj geometri odredili, da mi je znati koja budala je to blebnula. Pustite cigane nek dokazuju sa svojim stručnjacima, i dan danas se cepamo od smeha kad vidimo one bravure sa etf-a.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top