Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.523
Локација
Nickname
44371629_10155868311045835_4170059244621529088_n.jpg
Anthony Brown.
Rođen 10.10.1992.
Visok: 2.01 m
Telesna masa: 102 kg
Igra na poziciji 2 i 3.
Izmenjao je solidan broj NBA ekipa i nižerazrednih američkih klubova.
Dolazi iz Minesotine filijale lowa Wolwes, iz NBA G lige. Pominje se i Sloboda Užice, samo ne znam u kom smislu.
Na Vikipediji piše da je već naš igrač.

Ako neki poznavalac zna nešto više da napiše o ovom momku i njegovoj igri neka analizira.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Vikipedija nije pouzdan izvor! Svako može da edituje tekst.

:buhaha

download.png
 
  • Like
Reactions: Oki
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Razni mediji su objavili da je blizu potpisa sa nama. Ja kad tako nešto najavljuju, ne gledam više statistiku, visinu, godište, samo tražim koliko kila ima.
Posle Pejdza i ja sam u istoj situaciji.
Ja bih ko da kupujemo mangulicu Silobad ih dočeka na aerodromu i odmah na vagu za prtljag i onda zovemo prethodnog gazdu da pitamo dal ga ja nalivao vodom da kalira.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Razni mediji su objavili da je blizu potpisa sa nama. Ja kad tako nešto najavljuju, ne gledam više statistiku, visinu, godište, samo tražim koliko kila ima.

A umro sam od smeha, CARE hhahaha

Da ga jebes ista situacija kod mene hahaah, prvo sam gledao koliko kila ima :D

Dobar je, 2 metra visok, 102 kila. POTPISUJ.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
znam da nije ništa sigurno, ali informacija više nije zgoreg - evo šta sam našao o momku, najskoriji highlights-i i pre-draft analiza od pre 3 godine:


 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Po meni uskoro ce se pokazati da li stvarno napadamo titulu kao sto kaze Limar,to znaci da ce doci ovaj Brown i Jankovic ili ako ne dodju to ce onda jasno biti da nam Limar zamazuje oci,jer mu Vodja ne da da se pojacamo do kraja lepo....
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
То сам и ја у једном тренутку рекао ал сам био несхваћен... Није ни важно, сад када смо сви помало попиздели после Крке лакше је објаснити. Или идемо на титулу или не. Ако гањамо титулу онда смо Партизан (и са младом екипом јер никада нисмо ни имали "старце" па смо освајали)... Није чак ни важно да ли ћемо освојити колико је важно бити способан да се нападне са неизвесним исходом. Ако то немамо, онда смо Мега (у најбољем случају) али не и Партизан. Јесам да се стварају играчи, да се младости пружи шанса али да останемо и кошаркашки клуб са амбицијом а не само школа кошарке.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.096
Verovatno su se dogovorili jos letos da se to izgura uz obostrano podrzavanje. Treba drzati i do reci.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.898
Reaction score
10.096
Jebali bi nas i jace i duze da su mogli. Nasi su malo i mozak iskoristili. Pozitivna promena i lepo reseno ciganisanje.

Bolji bi skor bio da je bio neki Hecer na pleju, nista posebno, niti jace. A kamoli neko bolji da je bio.

Za cetvorku je smatrano da je pokrivena i da ima ko da uskace i krpi oo potrebi, dok se ne resi ovo oko Jankovica.

Medjutim, neko ima manjka kila i visine, neko viska kila na 4 i onda se dobije ovakav rezultat. A moglo je i bolje.

Prolazno vreme zadovoljavajuce.

Videcemo kako ce dalje da se razvija sve.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Od domacih igraca na 4 ja ne vidim bolju domacu opciju. Ok ima ruznu proslost, i suzdrzan sam uopsteno oko njegovog dolaska ali eto ima neki grejs period da pokaze sta zna pa da mu oprostimo tu ruznu proslost nekako.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Dečko dolazi sa mesec ipo zakašnjenja i pitanje u kakvoj formi. Trebaće vremena da se uigra, nadam se da će nam koristiti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top