Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Od domacih igraca na 4 ja ne vidim bolju domacu opciju. Ok ima ruznu proslost, i suzdrzan sam uopsteno oko njegovog dolaska ali eto ima neki grejs period da pokaze sta zna pa da mu oprostimo tu ruznu proslost nekako.

Treba da ga podvrgnemo nekom zajebanom testu k'o što rade Witcherima.
Pa ako položi, odmah u prvu petorku i ugovor na 4 godine.
Ako ne položi, čuj mene pogine, ne položi, onda jebiga.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Jankovic tovari covica, cokiju pozlilo :D


Idemoooooooooooooo
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Pojacanje je svakako dobar stvar, vjerujem da ce nam pomoci ovaj Jankovic. Ali ne mogu da shvatim grobarski hype, kakve crne osvete, i ludacko radovanje zbog nekog pojacanja koje smo "oteli" limenima...
Fali nam to pojacanje na 1-2 definitivno i naravno fali nam neka baba koja ce nam ugojiti ova dva stranca ....
Sjecam se kako je mutirao Rebraca kada je otisao u USA, tako bi bilo lijepo i ova dva nasa skolarca da nabiju mase... makar da ih ne mogu tek tako izgurati.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.993
Reaction score
26.015
Локација
ante portas
Добродошо' Јанкела
сад у прави клуб
забио си Ћокију,
ау! баш је љут

Одавно си требо
да дођеш у Партизан
јер знали смо сви брате
да ти си прави Гробар

Опростићемо сада
твоју ружну прошлост
као што смо Стојкeту
ма нек си добродошо'

Mожда ће те цигани
сад Мустафом звати
ал' се не обазири
шта прича циган кварни

Једино је битно
да заиграш сад
и да све од себе
за Партизан даш

А цигани нека их
и нека се љуте
заједно са Ћокијем
тек ће да нам пуше...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jeste, utjerali smo im! Oteli im Jankelu, ostali im samo perperoglu i faje.

Ruzna ptoslost, upitna inteligencija, prosjecan kvalitet, cekali ga 2 mjeseca...Mislim da bi smo bolje coravom utjerali da smo ljetos doveli solidnu cetvorku, al ajde da vidimo...
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Slazem se sa IN10. Decko je sirov da siroviji ne moze biti. Jedino da ga Novica smiri, ali dzaba kad je razmazeno deriste. Ne bih cekao nikoga ovoliko, a pogotovo momka koji nam je "pokazivao" svaki put kada da kos. Paljevina.


Neka nam je sa srecom.
 

Singer5

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2018
Порука
11
Reaction score
19
Локација
Zemun
U ovakvim okolnostima mu treba dati podršku, ionako je dečko Grobar, nadam se da će se brzo uklopiti u ovu mladu ekipu i da kida, grize i gine za sveti dres, jedino je što tražimo od njega. Ja na ovo gledam kao kad je Roberts prešao onomad kod nas. I nadam se da ćemo biti pametni, pa mu nećemo zviždati u Pioniru bez povoda, mislim da to ne vodi nikuda i da tako samo stvaramo negativan ambijent za celu ekipu. Meni je sjajno što je Gale još pre dva meseca čini mi se stavio sliku sa večere sa njim, dakle dočekuješ sa osmehom konkurenciju u timu, znaš da će ti uzeti minute, ali nema veze, Partizan je bitan, meni je to više nego dovoljno za početak. Što se tiče igračkih kvaliteta, videćemo u kakvom je pre svega stanju kondiciono, ali ono bitnije, mislim da ipak ima kvalitet i da će dati doprinos, ne treba zaboraviti da mu je prošla sezona bila prva u Evropi i da bi vrlo lako mogao da napravi 'bum' i bude važan šraf za ovu ekipu. Bitno je i nadam se da nećemo izgubiti Pecarskog u ovom novom rasporedu, ali to je već pitanje za struku, na nama je da damo podršku!
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Koliko ja pamtim, Janković je bio želja Džikića pa nam ga je Ćoki preoteo, jeste diabola po ponašanju ali ne znači da se to neće korigovati kada postane deo našeg sistema.
 
  • Like
Reactions: Oki

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ne vidim da je neko gadljiv na Stojkovica koji je bio ciganstura sa dna kace.
Ne pokusavam da opravdam Jankovica, za mene je neshvatljivo da navijas za Partizan a odlucis da igras za cigane.
Olaksavajuca okolnost mu je donekle to sto je sa 4 godine otisao za Kanadu i verovatno nije razvio taj osecaj pripadnosti i rivaliteta koji imaju deca ovde.

Ako smo mogli da prihvatimo Luku Bogdanovica, koga smo maznuli ciganima, koji je javno cak za medije govorio da iako dolazi u Partizan, on je i dalje navijac zvezde, ali je profesionalac i dace sve od sebe u novom klubu. Ne vidim sta je sada problem.

Cinjenica je da smo doveli veoma kvalitetnu cetvorku, pritom domaci igrac.
Sasvim dobar u odbrani, odlican atleta, cak drzi neki rekord u evroligi sa 5 rampi za 9 minuta protiv Baskonije.
Solidan suter, i za tri i poludistanca. Okretan i brz, cesto prvi u tranziciji.

Vidim, po raznim forumima se govori (uglavnom cigani koji se teše, kiselo grozdje) o njegovoj glavi, i kako smo najebali jer je dijabola i slicne gluposti. Djordje Gagic je takodje neko ko se moze tako okarakterisati, pa mu to nije smetalo da bude jedan od najvaznijih igraca u ovom sastavu Partizana.

Ako ga Canak bude koristio na pravi nacin, ja sam siguran da smo uboli dzek-pot.

Idemo dalje, sada bek suter, i da djoramo Pejdza za nekog nagruvanog pleja :D
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Добродошо' Јанкела
сад у прави клуб
забио си Ћокију,
ау! баш је љут

Одавно си требо
да дођеш у Партизан
јер знали смо сви брате
да ти си прави Гробар

Опростићемо сада
твоју ружну прошлост
као што смо Стојкeту
ма нек си добродошо'

Mожда ће те цигани
сад Мустафом звати
ал' се не обазири
шта прича циган кварни

Једино је битно
да заиграш сад
и да све од себе
за Партизан даш

А цигани нека их
и нека се љуте
заједно са Ћокијем
тек ће да нам пуше...

Pravi Grobar nije... Nemoj molim te. Jebo ga Ćoki...


Skeptičan sam, bio bih manje da je svoje debilne objave na instrangramu ostavljao iz teretane ili s treninga u Partiznovom dresu, a ne kako jede "bananu split" i sunča se u Madridu...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Ne bih da branim ,,Jankelu'' (mada bih bez paorskih nadimaka :D), ali mi se čini da se ta objava poklopila sa danom priča o Fuenlabradi, Ćokijevim brecanjem i demantima.

Pa da malo podgreje.

Verovatno je bio tamo da odradi šta treba.
 

Skadar

Početnik
Учлањен(а)
08.08.2018
Порука
17
Reaction score
20
Локација
Beograd
Daj Boze da je zavrsen... Odlican igrac mada kruze price da je dosta skup za nase uslove i nikome nije jasno kako smo ga zavrsili. Ako se uopste obistini da dodje kod nas jedino sto mi se ne svidja je njegova cena i ne znam da li toliko dobijamo sa njim na kvalitetu koliko rizikujemo eventualne bat-ove i hemiju tima. A opet, ako se dobro uklope i on i jankovic, to moze ozbiljno da okrene sezonu...e sad, AKO...
Ps:Odgovor se odnosi na Brauna :)
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Još jedna luda glava u timu pored Gagića. Ako svoju energiju kanališe u pravom smeru dobili smo igrača koji može da povuče tim i da opasno razvuče protivničku odbranu. U slučaju da ta energija ode na neke pogrešne stvari onda smo u debelom problemu što se hemije tima tiče. Ja verujem u prvu opciju i ne bih mračio dok ne vidim kako će sve da izgleda na terenu.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.953
Локација
NbG
Zna li neko na koliko je potpisao Jankovic, nema na sajtu kk-a, a ni na portalima koji su preneli vest
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top