Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Trebalo bi da se pojavi odmah protiv Budućnosti pa će hala reći šta misli o Sergeju i ubeđen sam da će se većina samozloupotrebiti u političke svrhe. A onom nametnutom naprednjačkom govnu samo jedna poruka: Marš stoko!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
Svaki navijač Partizana ima pravo da dođe na utakmicu, ali bi politiku trebao da ostavi ispred hale...kad kažem svaki, na svakog i mislim, ne samo na Sergeja i Ostoju, ali svakako i na Sergeja i Ostoju!

Doduše u ovom slučaju Sergej se i nije bavio politikom, iako mu tviter jeste pun politike - fotografisao se čovek sa trenerom kluba za koji navija, i objavio tu fotografiju na ,,mreži,, - pa zar to može neko da mu zabrani?!
Ali se zato Ostoja pozabavio politikom i hteo bi da mu zabrani! (naravno kao osvedočeni SNS-ovac i ,,Vučićevac,, :icon-rolleyes: )

Pored 2-3 frakcije navijača i ostalih sranja koja nam se dešavaju, samo bi nam još ,,falilo,, da Partizanove utakmice postanu ,,poligon,, za politička nadmetanja...
Nisam malouman, znam da političari sa vlasti uvek imaju svoje ,,prste,, u Partizanu, ali bar na utakmici da ćute o tome i da umuknu sa saopštenjima pre ili posle utakmice koja bi u pravcu neke politike išla!
A opozicionari nek pokušaju da pokažu da su pametniji od vlasti, pa da i ne pokušaju da koriste Partizan za političke ciljeve...

Politika na ulice ili u skupštinu, ili na izbore, mitinge, kako vam kome drago, a Partizan - samo Partizanovcima...
Koliko god i kakvih god da nas ima ,,raznih,,...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.875
Локација
Храм фудбала
Prije nesto i nisam gotivio Sergeja cak sta vise bio mi je antipatican.
Ali u zadnje vrijeme mi se sve vise svidja, pogotovo sto kara bagru naprednjacku kad i kako hoce, a oni samo cmizdre.
A pogotovo je pluseve kod mene dobio kada su debili napredni poceli da ga napadaju u vezi fondacije i svega onoga sto je sa njom postigao.
A i mora se svaki Grobar i Partizanovac koji mrzi napredne pa makar bio i najgori podrzati u ovom vremenu. Moramo se drzati zajedno jer kad ovo zlo prodje, zajedno cemo da im jebemo nanu naninu.

SERGEJ TRIFUNOVIC JEDAN JE OD NAS!!!
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ja prvi ne volim Sergeja i smatram da je nekulturan i svašta nešto još (da ne kažem kako ne delim njegove političke stavove)... ali ovom predsedniku imam da poručim je*o te Vučić! I da uzmemo ABA ligu i ostale trofeje budi siguran da ti je vreme u našem klubu odbrojano! Više bih voleo 10 godina suše nego pičkouste ulizice u klubu! SNS banditi državu ste uništili! I ne vidim da je osuđeno od strane kluba pojavljivanje zastave sa likom Ratka Mladića. Fuj!

Smrt fašizmu, napred Partizan!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.768
Локација
Beograd
SNS neće politiku u Partizanu, sa čime se, moram to reći, i ja slažem...
Samo...naravno, oni neće politiku - osim, jeli, u slučaju ako to nije njihova sopstvena - a sa čime ja svakako ne slažem!!!
Jebeš ga, a taman sam ih noćas pohvalio da ipak nešto rade (kad ih uporediš sa F.K.SNS upravom), a oni sad ,,dva koraka nazad,, sa uvlakačkim saopštenjem...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.428
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Zašto se toliko čekalo sa saopštenjem posle postavljanja slike, koliko je minuta prošlo?

Hoće li neko u klubu odgovarati za takav propust?

Bavimo se nebitnim stvarima, a nemam osobu zaduženu da prati drustvene mreže 24 sata i odmah po objavljivanju ovako skandaloznih stvari piše saopštenje.

Neozbiljno!
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.559
Локација
Novi Beograd
Ostoja, ako stvarno voli svog gospodara, posvetiće mu titulu ABA lige, a to je najmanje što bi trebalo da učini
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
ako neko (kao Sergej npr.) ima petlju i dovoljno pristojnosti u sebi da debilu kaze da je debil, i to ne bilo kom debilu, nego onom od koga se 90% drugih plasi, ima moje postovanje
na stranu sve, na stranu da li mi se svidjaju ili mi se ne svidjaju njegovi stavovi, da li mi je on ok glumac ili mozda nije, da li je kulturan ili ne...
uslov svih uslova je da picousti sjase, da visi
i svi koji se zalazu za to, posebno oni koji su iskreni u tome, su moji
ostoja, smrad snsovski se uvlaci "prvorodjenom" saopstenjima, gde ga i pominje zahvaljujuci mu se, a tu sramotu nece nikad da spere... predvodi druge ovce na njihovom skupu kao uprava Partizana, rizikuje bezbednost ljudi gurajuci ih u prve redove na nisan albancima dole, sve zarad politckih poena njegovog vodje
odnosi se prema Vujosevicu blago receno nedostojno, glumi ludilo izjavama o evroligi (kako cemo je napasti) a ne vidi da time samo namece pritisak ekipi koja tesko da je zrela za tako nesto,
videcemo kad sjase iz fotelje predsednika KKP da li je dug umanjen ili ne...
sve u svemu debilcina snsovska, svaki korak mu smrdi na njih, on se nasao da nekome spocitava bavljenje politikom, FUKARA

PS. ne bi me iznenadilo da krenu da buse Trinkijerija zbog ovoga...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Partizan nikad nije delio svoje navijače po političkoj, seksualnoj, religioznoj ili bilo kakvoj osnovi. Ovo je prvi put da se tako nešto radi.

Navijač Partizana, poznati glumac je objavio fotografiju sa ljudima koji rade u klubu za koji navija. Bez obzira na sve, kako je to razlog da limar reaguje ovakvim glupostima?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sad ste kao nesto iznenadjenji i uvredjeni saopstenjem. Ne svidja se ni meni. Al cim sam vidio pomenutu sliku znao sam da ce biti saopstenja povodom toga.

Taman nam je lepo krenulo sad smo opet opozicija :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Naprednjacka stoka da pusi ...... Nisam politicki ostrascen ali jedno imam zajednicko sa Sergejom kao i svi mi ovde a to je da mi se prevrne stomak na sam pomen te sekte, ne vidim nista lose u tome sto je stavio sliku niti je imao dvosmislen opis niti ista . Slobo grobare kakve veze ima ta tvoja nakaradna ideologija sa zastavom Djenerala sta ti ona tako smeta?Kamo srece za ovu napacenu zemlju da je vise Djenerala. Ne mogu verovati koliko ima i dalje jugonostalgicara a ta ista nakaradna nametnuta zemlja je najvise stete prouzrokovala Srbima. Hvala Bogu pa ste u velikoj manjini. I jos jednom stoka napredna da p... ..... tacka
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kolko debilčine nemaju stila. Imaju moć i keš i ne mogu malo da nauče te šmekerske manire nego mora iz njih da izviri onaj seljačizam. Mogli su da samo iskuliraju, mogli su čak i da se sprdaju sa tom slikom da je okače negde kao eto nismo mi režimska uprava, jok oni prave sranje od jebene slike.
Govedo klasično, mogao si u Italiji da naučiš nešto.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.887
Reaction score
8.004
Ali samo koliko moras biti u strahu da u 1 po noci pises saopstenja na osnovu jedne obicne slike...

Kakva jebena bolest...
M
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Samo da dodam, za ove što se pitaju čemu šetnje, protesti i ostalo - živite u sredini u kojoj je problem kada se poznati navijač Partizana slika sa trenerom svog kluba. Ako to želite svojoj deci, onda ništa.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.072
Reaction score
4.294
Локација
Humska 1
Nisam trenutno u mogucnosti, al ako neko moze, neka okaci tu famoznu sliku (navodno u originalu, snimljena od Colovica) sa insta profila gtr-ovca... ako slika nije neka sprdnja i neki fotosop, treba je napraviti na nekom platnu i prosvercovati u pionir vec na sledecoj utakmici. Mrs u picku materinu!

Tacno te krene malo u ovom sivilu zvani JSD Partizan, radujes se nekim utakmicama i dodju debili i sve ti sjebu u sekundi.

Edit: Izgleda da je sprdnja
 
Последња измена:

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.899
Mene nisu iznenadili.
Samo fali na kraju poziv na kontramiting
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.875
Локација
Храм фудбала
Nisam trenutno u mogucnosti, al ako neko moze, neka okaci tu famoznu sliku (navodno u originalu, snimljena od Colovica) sa insta profila gtr-ovca... ako slika nije neka sprdnja i neki fotosop, treba je napraviti na nekom platnu i prosvercovati u pionir vec na sledecoj utakmici. Mrs u picku materinu!

Tacno te krene malo u ovom sivilu zvani JSD Partizan, radujes se nekim utakmicama i dodju debili i sve ti sjebu u sekundi.

Edit: Izgleda da je sprdnja

Colovic dodao limara na sliku, a GTR uplakanog vucica :D
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ovime su učinili medveđu uslugu sebi u trenucima kada klub treba da se bori za trofeje. Ali stranački interesi na prvom mestu... :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top