Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Srpski film? Hajde da silujemo novorodjencad haha to je tako smesno haha

A da ne pricamo o njegovim izjavama i pojavama.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.022
Локација
NbG
Samo cu reci klasican grebator sa klosarskim manirima. Ne iz tviter i slicnih rasprava jer niti imam tviter niti svoje misljenje gradim na osnovu toga. Svaka cast na politickom stavu. Ali da ne spamujemo, tema nije doticni.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
877
Reaction score
2.721
Локација
Beograd
"Srpski film" jeste sramotan. To se slažem. Al da budemo iskreni niti ga je on režirao niti napisao. Ne bih se složio da je grebator, ali u pravu si kolega za spamovanje teme.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Nemoj ovo da shvatiš kao neku provokaciju nego me stvarno zanima zašto je po tvom mišljenju Sergej ljudska gnjida? Kapiram da dosta ljudi smatra njega iritantnim ali baš ljudska gnjida, malo mi previše.

Pričala mi je skoro jedna novinarka kakav je on... za rad u fondaciji svaka čast ali mimo toga... bio je i kod Minje jednom u jutarnjem pa je krenuo sa psovkama da bi ga ona opominjala. Ali oko ovog saopštenja nema sumnje na čijoj sam strani... niti bi ikada glasao za njega jer sam već opredeljen, samo zato jer je on partizanovac.

Mene raduje reakcija naših navijača na društvenim mrežama. Da li je video neko bilo koji komentar odbrane za Ostoju? :buhaha:D Ja ne a čitao sam dosta na Instagramu i Twitteru.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.897
Reaction score
10.078
Ovde se spominje da Ostoja pokusava da se dodvori saopstenjem i dodatno skupi poene.

Pravda za Ostoju!

Nema sanse da je u klubu pracen tviter Trifunovica i slika, koja nije ni ''tagovana'' i sl.

Zna se ko motri na sve moguce i nemoguce naloge, pogotovu naloge raznih antinarodnih elemenata. Poziv se desio u sitne sate, a partijska direktiva se ne odbija.

Jeste Ostoja limar i partijski covek, ali ne bi mu pala bas onolika glupost na pamet samoinicijativno. Psihicki zdravom coveku ne moze da padne na pamet. Suvise je nebulozno.

Ali, sluzba je sluzba, partija je partija.

Jos jednom - Pravda za Ostoju!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.314
Reaction score
10.919
Локација
Beograd
Jeste. Al mi ipak nije dovoljno da ga zbog toga smatram gnjidom. Radom u fondaciji koju je osnovao ima baš dosta kredita kod mene. Teško je naći humaniju misiju od lečenja dece.
Upravo tako, film nisam gledala, ne sviđa mi se tema, ali je Fondacija posebna priča, sve što je, ikada i ako je, zasrao, oprošteno mu je zbog toga... Ostoja, popuši mu (nam) ga...
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
877
Reaction score
2.721
Локација
Beograd
Film nemojte ni da gledate. Neopisivo smeće bez ikakve umetničke vrednosti. A nikad im ne bih dozvolio da nazovu film tako kako su ga nazvali. Velika sramota je da bilo ko kad pretražuje našu kinematografiju prvo naiđe na taj užas.
 
  • Like
Reactions: Oki

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Najgori narod na svetu - Srbi.
Loši za druge, a najgori za sebe.
I baš sam morao da se rodim ko Srbin, jebem te sudbino prokleta!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
Evo ja ću kao neko ko Sergeja lično poznaje da ti kažem da je vrhunski glumac, opičen lik i da neke njegove statove delim, neke ne. Grebator nije, šta više, vrlo je galantan. A vidim da smo na psovke postali vrlo osetljivi, pa onda je Duletu bolje da se nikada ne vraća u KKP.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.523
Локација
Nickname
Eto, konačno za one medju clanovima foruma koji stavljaju znak jednakosti između vodje i lidera opozicije, onaj fazon "svi su gani", eto nama osvedocene Grobarcine medju opozicijom. Za te nase gadljive, mozda on bude prihvatljiv, bar zbog nase navijačke obojenosti, kad su vec svi ostali "isti" pa samim tim neprihvatljivi da bi se glasalo protiv aktuelnog gana...ili ce sad naci neki drugi, svakako značajan razlog, kojim ce pravdati opstanak aktuelne vlasti.

Što je najvažnije, nije SNS grobar.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.005
Reaction score
2.095
Локација
BGD
Srpski film? Hajde da silujemo novorodjencad haha to je tako smesno haha

A da ne pricamo o njegovim izjavama i pojavama.

Druže moj, ti si najveći provokator na celom forumu. Tj. ne znam kako bih te okarakterisao stvarno. Prvo si pljuvao po Ratku Mladiću (već sam rekao da ne podržavam ratove i ubijanje nedužnog naroda, koji god to narod bio, ali da trebamo koliko toliko da poštujemo te ljude, kao što ih poštuju i veličaju svoje svi naši susedni narodi), a evo sad si počeo da pucaš i po Sergeju. Zašto? Zato što glumi po kojekakvim filmovima?! Kakve veze to ima čoveče? Ovde se radi o tome da je čovek dokazani Partizanovac kome ova slepačka diktatorska vlast gleda samo da se posere na bilo koji način po glavi, jer eto ne deli njihovo mišljenje.
A najgore od svega je što čovek nije pomenuo politiku već ono što svako od nas iskreno misli, a to je da Trinkijeri vraća Partizan tamo gde mu je mesto.
I ti si sada došao ovde da se posereš dodatno po čoveku, jer eto glumio je u tamo nekom filmu?!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top