Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Ivanović nastavlja sa "minijaturama", šteta samo što nisu one fudbalske, na terenu. Slične izjave je imao i kada je dolazio - tipa, "siguran sam u sebe", "ostaviću značajan trag" i slično...Za sada trag ostavlja samo ovako, u novinama, ako izuzmemo one nepopravljivo rastegnute živce svih koji imaju privilegiju da ga gledaju na terenu :D
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Klasican primer nedostatka samopouzdanja. Bodri sam sebe, sindrom Ana Ivanovic.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Transfer Bosića zakrpio rupu/isplatu duga Ivanu Petroviću, finansijska konstrukcija za nastupajuću sezonu je praktičnjo zatvorena.
Čestitke agilnoj upravi/menadžmentu!:D
(sarcasm off)
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Cek kolega sa bravo, pusti ih da se zahvale onomebezkoganistauovojzemljinebibilomoguce, tek tada je zatvorena cela konstrukcija i onda mozemo krenuti sa pohvalama
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
jel ima trave na stadionu, to mene interesuje :)
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.930
Локација
Kuci
Ime koje smo čekali - kreće Ling Long Superliga: Da vidimo ko zna da tera loptu!

Sve lepo receno, u zaostatku pre nego sto je takmicenje i pocelo.

Kao što je Milan Đuričić Đumi rekao: ”Nismo mi lažovi, da pričamo igrače kako će sigurno igrati“, tako se i situacija u Partizanu uoči početka još jedne sezone može koristiti sintagmom: “Svi vide da dosta toga ne štima, ali niko da kaže glasno“. Crno-beli imaju velike ambicije, žele da posle dve sušne sezone vrate titulu, ali sudeći prema tome kako je odrađen prelazni rok deluje da su i sami svesni da su u zaostatku pre nego što je takmičenje i počelo.

Stariji fudbaleri su još tokom priprema opominjali da su potrebna makar dva-tri inostrana pojačanja za napad na prvo mesto i svrgavanje Crvene zvezde sa trona. Uprava ili nema sluha ili nema novca za njihove želje, pa je zasad angažovala sedam novajlija, mada niko od njih nema reputaciju da bi odmah mogao da se smatra pojačanjem dovoljnim za pobede u serijama. Pogotovo što su u Humskoj 1 najmanji problem sami igrači i struka, već se konstantno priča o zaostalim platama, dugovima, repovima iz prošlosti, pogrešnoj kadrovskoj politici, teorijama zavere i dominira pitanje da li će kompletan ambijent u klubu, pa i srpskom fudbalu, biti dovoljan da Parni valjak može da pobeđuje u nizu.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
FKP-PAKSI-1576-03.jpg

Не волим кад се подругљиво гледа на наше фудбалере тако да је овај пост доста лицемеран, али мене ова слика превише асоцира на просечне екипе са летњих турнира у малом фудбалу.

У горњем реду голман зајебант, па два лика који и даље тренирају и користе турнире за одржавање форме. Следи жгољави лик што увек доноси лопту и не љути се кад је резерва, а за њим два типа што су дошли на одмор од бауштеле преко лета и жељно ишчекују треће полувреме. У доњем реду ћале од најмлађег из горњег реда, његова фирма спонзор па морали да га зову, недостатак умећа и снаге надокнади кратким фитиљем и дугим језиком. Поред њега двојица који увек долазе заједно на фудбал минут пре почетка, ћуте, играју и оду чим се заврши, нико не зна ко су. Онда мали гајгер из краја, брз јер је прво потрчао па тек онда проходао, јак јер га туку откад је прогледао, дође пешке врати се бициклом. На крају лик који се сам позове кад чује да ће бити пичака, симулира пенал и повреду у другом минуту па иде по трибини од девојке до девојке и тражи масажу.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Imam ja nešto da kažem za tu sliku gore. Nek isti jebu mater kurvetini, uzmu titulu i uđu u Le, meni više od toga ne treba. I opet kad bih ja da biram za drugog ne bih znao, sve što imam u životu ja bih njemu dao.

.... jer će ime njegovo večito da sja :navijac
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Погледајте прилог 5877

Не волим кад се подругљиво гледа на наше фудбалере тако да је овај пост доста лицемеран, али мене ова слика превише асоцира на просечне екипе са летњих турнира у малом фудбалу.

У горњем реду голман зајебант, па два лика који и даље тренирају и користе турнире за одржавање форме. Следи жгољави лик што увек доноси лопту и не љути се кад је резерва, а за њим два типа што су дошли на одмор од бауштеле преко лета и жељно ишчекују треће полувреме. У доњем реду ћале од најмлађег из горњег реда, његова фирма спонзор па морали да га зову, недостатак умећа и снаге надокнади кратким фитиљем и дугим језиком. Поред њега двојица који увек долазе заједно на фудбал минут пре почетка, ћуте, играју и оду чим се заврши, нико не зна ко су. Онда мали гајгер из краја, брз јер је прво потрчао па тек онда проходао, јак јер га туку откад је прогледао, дође пешке врати се бициклом. На крају лик који се сам позове кад чује да ће бити пичака, симулира пенал и повреду у другом минуту па иде по трибини од девојке до девојке и тражи масажу.
Zato je kvota na cigane za titulu 1,50. Vazura Milos odigrao 1-1, da ce cigani uzeti i jesenju titulu i na kraju sezone.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Baš si me nasmejao PFC!!!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Moze se reci da trenutno imamo goru ekipu nego prosle godine. Bez krila i bez bekova a tezimo da budemo i bez stopera. Probili smo dno i tom prilikom zelim da cestitam jebenom vazuri i usranom vucelicu i pozdravim degenerika pantica... napusite se kurca skupno i organizovano...mrs!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Ајде ми да прво победимо Инђију, па онда да размишљамо о томе која је следећа утакмица, кога извлачимо за Европу, ко ће бити јесењи првак, и тако то...о крају сезоне нећу ни да причам, далеко је, мада свакако имам највеће жеље... :D

На некој теми, неко рече, да се и не зна првих 11 Партизана или већ тако нешто, али ја мислим да знам добрим делом и шта Саво мисли апропо тога, а и не би зафалило мало више оптимизма на овом Форуму, бар пред ту Инђију...
Дакле...

1. Нумеро уно је свакако Стојке, искусан голман, прошао сито и решето, ми бољег тешко да можемо и да нађемо и да имамо.
2. Десни бек Капетан Немо, један од најстандарднијих наших играча прошле сезоне, нек тако настави...
3. Леви бек Урошевић, па хајд сад, а кад смо ми то па имали баш свих 11 прве класе? Можда 1966.?
4. Задњи везни Шћекић, крупан човек, за ову нашу лигу мож да се снађе да квари игру противника...
5. Искуснији штопер Остоја Убица Цигана...
6. Млад али врло талентован, крупан, висок и јак други штопер Павловић...
7. Бамби Тошић се ваљда мало освежио и олакшао ноге па да да неку асистенцију или гол, макар из слободњака...
8. Везиста Здјелар, неку лопту ће ваљда ,,избацити,, ка напред...
9. Дугачки центарфор млађахни Садик са уговором Роме, ваљда та дужина корака и тела може да ували гол, два, три - бар Инђији...?!
10. Ето нама и ,,десетке,, мали али техничар Сума Сумарум Сима Страхота, очигледно игра му се лопте, нек ,,ушибицари,, или ,,изжонглира,, пар потеза који ће резултовати нечијим голом, па доста од њега за почетак...
11. Ђоле, коме се такође игра, а и расположен је да трчи, некад се и њему омакне по који добар потез...
Уосталом...

На клупи чекају два клинца омладинца Лаки и Мецедес, ако некоме од првих 11 не буде ишло, нек уђу они да одиграју боље!
Лутовца не знам ни приватно ни службено ни као фудбалера, али свакако има велику жељу да одигра нешто у Партизану, па...

Зар мислите да Инђија има бољих 11 од ових наших да састави свој тим?
Кад су ови наши трчали и набијали кондицију по ,,региону,, и околини, сад је време да покажу и ЗАШТО су то толико дуго радили!
Ајмо Црно-бели, победа, па да славимо!

:napred-partizan:
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Znam da je zabranjeno vrijedjanje naših igrača ali ovom Ivanovicu oblik glave i konture lice, kao i pogled preslikavaju njegovu fudbalsku inteligenciju. Ako se na to doda i ovaj freški intervju, može se zaključiti da Djordje Ivanovic spada u spektar osoba sa pravim "IQ"-om od 60 do 79, koji se svrstavaju u fiziološki tupe osobe.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top