Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Treba ovde levo krilo kao hleb nasušni,baš smo limitirani kad protivnik stane u blok.Djorde Ivanović nastavlja da ne igra ništa,nzm kako su ovi zamislili bez još jednog krila,da ne kažem da bih voleo još jednog špica sidraša.
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Da neko sa takvom lakocom igra, ulazi u dribling, sutira, IMA PAS U DUBINU.... Sad samo polako sa njim treba, ne odma u vatru, rotirati ga sa Sumom do zime, pa onda na prolece da bude standardan, imamo blago u ekipi. :respect
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Ekipe kao Paksi i tereni kao danasnji nas ocekuju u Linglong ligi. Nijesam gledao drugo, vec samo prvo poluvrijeme i utisak je los. Po rezultatu bih rekao da je 2.poluvrijeme bilo bolje. Nadam se da cemo igrati u takmicarskoj sezoni kao protiv Bordoa a ne kao danas, da se nadamo da je ovo samo los dan.. Cjelokupan utisak priprema je veoma dobar. Pogotovo sam zadovoljan fizickom pripremom. Bas juce gledam snimak sa treninga ,kondicioni izveo igrace u sumu na trcanje uz brdo. Cini mi se Vuletic ili neko drugi mu je dobacio profesore samo da vas napomenemo da smo mi fudbalski tim.
Sa druge strane kvalitet tima , tj pojedinaca mi ne obecava. Ali po izjavama Savovih pomocnika rekao bih da imaju plan za svakoga. Za oko mi je zapala izjava o Dingi i Pesukicu. Navodno , Dinga je planiran za 1.tim od zime , Pesukic takodje i tada se ocekuje prodaja Miletica a kao zamjenu imaju u tefteru nekog omladinca?! Sve u svemu rekao bih da strucni stab ima viziju,ideju i plan ali ne bih rekao da uprava to bas prati i ispunjava.. Vidjecemo sta nam donosi sezona..:napred-partizan:
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Apsolutno saglasan sa komentarima na racun Pavlovica, strasan je mali...Ozbiljno konkurise za tu poziciju plejmejkera i po do sada prikazanom zasluzuje startnu postavu podjednako kao i Suma, mozda cak i vise...
Ono sto se meni i dalje ne svidja jeste ova nasa prica sa bekovima, menjamo ih ko carape, a kvaliteta nigde...Uzdam se jedino u to da celavi Miletic radi jako na spremi pa nije jos u formi, jer je Pesukic za sada daleko od prvog tima...U odbrani rupa, dok u napadu deluje kao da ce nesto da uradi i onda kada treba ili da centrira ili da sutne on se potpuno spetlja...Bukvalno sve lepo uradi do te zavrsnice koja mu je katastrofalna...Brezancic takodje van forme, Urosevic nista posebno, sto smo vec znali...Msm hocemo da igramo na Sadika, a lik nije dobio dva centarsuta...
Ivanovica ne vredi ni spominjati, i njega bi lagano mogao menjati onaj mali Stevanovic...
Ova ekipa bi uz jednog dobrog pitbula na zadnjem veznom i jednog levog krila dobila mnogo, a valjda su toga svesni i svi u klubu...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Izgubio sam volju da gledam posle prvog poluvremena i onakve nemoći.
Ovi Mađari su ono preslikano protiv čega ćemo igrati u domaćoj king kong ligi.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pesukic je jako los. Nit ima centarsut niti brzinu. Svaki put kad treba da zatvori stranu napravi faul, u nekoj malo jacoj utakmici prvi je kandidat za crveni karton. Sa obzirom gdje igrao do sad, teakticka obucenost je vjerovatno nepostojeca. Prije bi vratio Vuleta u kakvom god da je stanju, mogao bi da posluzi bolje. Ali to je ipak samo moje misljenje.

Edit: Lijevi bek ce tokom sezone postati Sehovic, u to nema nikakve dileme. Ni Urosevic ni Brezancic nece dugo potrajati u prvom timu, pitanje je samo koliko ce nas to kostati sto se tice rezultata.
 

JocaPfc1970

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
46
Reaction score
78
Локација
Beograd
Pesukic je uzasan, a Djole katastrofalan. Pod hitno nam treba levo krilo ako mislimo da udjemo u Le.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Dovesti 2 sofistiraniji igraca jedan napadac bolji od Sadika i ofanzivni vezni bolji od Sume i jos jedan po zelji uprave pa da krenemo u novo mucenje posebno za nas navijace. Ova igra danas pa bas za kraj pripreme je bila veoma losa bez razlike na lose uslove za igru.Dali neko zna ko je vlasnik televizije TV Partizan, nas klub ili Pantic?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.537
Локација
Beograd
Eh, šta da vam kažem, spremio sam se da gledam utakmicu, ali ovde gde živim, od 90 minuta utakmice, stiglo mi je otprilike jedno 9 minuta, a sve ostalo nije moglo da se ,,konektuje,, - u čemu je tehnički problem, ne znam, al izgleda da me internet konekcija uopšte ne poštuje i da mi je jedino sigurno gledanje Partizana kad odem na JNA!

Tako da...nisam baš mnogo video, ali...
...nije loše što su nam ovi ,,zveknuli dva šamara,, da igrači ne umisle da su klase i da će svaki protivnik da ,,skine gaće,, čim ih ugleda... Neće nijedan.
Nije loše ni što smo uspeli da ih stignemo, znači voljni momenat i sprema su tu negde...

Vidim i čitam ,,Laki,, Pavlović je nadobijao pohvale, ali znate kako je sa mlađim igračima...samo polako...
Pre neki dan se recimo ovde žalilo zašto smo tako lako pustili Birmančevića, ali, kako za Birmu, tako i za Lakija - jedna, pa i 2-3 ,,laste,, (dobre utakmice) ne čine ,,proleće,,...
Velikom timu, kao što to Partizan valjda treba da bude, trebaju igrači koji u kontinuitetu pružaju dobre partije i neke konkretne rezultate za poziciju na kojoj su, bez obzira koliko godina imaju, ali, ako se proceni da je neki ,,klinac,, baš baš baš talentovan, nije problem ,,sačekati,, ga - neko vreme...

Jasno je da ima dečaka koji izlaze iz Partizanove škole i sjajno barataju loptom (mnogo bolje nego ovi koje kupujemo iz Njiva lige), ali baš zato moraju da posvete više pažnje onome što im je ,,slabija tačka,, - snazi, čvrstini, brzini...i da se - KONKRETIZUJU! (Gol, asistencija, pobeda, trofej!)
Evo, recimo, smešno je i porediti koliko su Fića, Laki, Birma ili Kokir ,,jači na lopti,, od Đoleta Ivanovića, ali, i taj i takav Đole ima već neku karijeru, učinak, broj postignutih golova, asistencija, fizičku snagu...a ovi dečaci tek treba da se pokažu kalav će im (u sledećoj sezoni, recimo) biti učinak u klubovima u kojima su...
I, veoma bitno, ne treba njima da bude cilj da budu bolji od jednog Đoleta Ivanovića (jer to fudbalski i nije tako teško, mada fizički jeste), nego da probaju da dostignu i prestignu jednog Leonarda!

I, kada je već struka procenila da su Fića i Laki perspektivniji od Birme i Kokira, red bi bio i da im Savo daje određenu minutažu tokom sezone.

A stvarno je tragično što je Partizan primoran da i te svoje nabolje ,,klince,, koji se ustale u prvih 11 (Bleki, Kalaba) prodaje posle samo 6 meseci ili jedne sezone u Partizanu...
Ali, pare vrte ovaj svet...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Bice ovo dosta bolje nego prosle sezone, siguran sam u to !!! Dobili smo igraca, a to je Lazar Pavlovic. Bolje delujemo kao tim, dobro ja pamtim nasu nemoc u prethodnoj sezoni. Savo radi dobro, a njegov pomocnik Miki Djuricic je pravo blago u strucnom stabu, puna podrska momcima !!!

Stojkovic, Miletic, Urosevic, Ostojic, S. Pavlovic, Zdjelar, Scekic, L. Pavlovic, Suma, Lutovac, Sadik.

Tako bih ja poceo u Indjiji.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
2:2. Dosta bolje drugo poluvreme. Strelci Suma i Ostojic.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top