Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
"Gigić će pojačati konkurenciju u špicu napada crno-belih, gde su još Umar Sadik, Ognjen Ožegović i Rikardo Gomeš, s tim što prvi strelac tima iz prošle sezone izvesno napušta klub do kraja leta."
Nidje veze sa pojacavanjem konkurencije. Ovo nije pojacanje, ovo je jos jedna kombinacija tipa Nikolic, Ivanovic, N. G. Miletic, Urosevic, Zakaric, i Djilas cuveniji od Milovana Djilasa.
Na niske grane...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Daj prvo da vidimo kakav je pa da onda opljunemo, vidi se da je Savo nezadovoljan kadrom i sigurno ne bi nagomilavao da nije video nešto u njemu, za početak da je bolji od Ožegovića koji se samo bacaka i da je dobar za pola sata džoker biću zadovoljan. Ne znam šta očekujete za neka ozbiljnija pojačanja potrebna je prodaja to je već prežvakana priča.
Edit: Navodno smo zainteresovani za 22 godišnjeg Brazilca Lea Natela koji je zvanično igrač Sao Paola a prošlu sezonu je proveo u Apoelu. Sad dolazimo do problema njegova otkupna klauzula je 800 hiljada evra. Izvor sportske net.
 
Последња измена:

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Savo u fazonu pa jel baš moram i ja...

Svaka čast momku ali kad vidim ko je sve zadužio sveti dres bude mi krivo.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Gigic nije lose “pojacanje” prospekt je jos uvek, gol igrac ima logike u njegovom dovodjenju. Videcemo sta ce ispasti.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Dobrodoslica Gigicu!

Savo kao Mima Karadzic.
 
  • Like
Reactions: Oki

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Nama treba igrač koji može da iznese prvenstvo, kvalifikacije i LE ako bog da. Gigic možda bude odličan, ali verovanto tamo na proleće ili sledeće sezone.
Da li mora bas sad da se prodaje Rikardo, ako već do sad nije otišao? Postoji mogućnost da igramo LE, dosta utakmica. Možda mu još i poraste cena do zime. Da li je on baš zapeo da sada ide?
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Ne ide se Rikardu toliko, koliko naša uprava želi da ga utopi. Trebaju nam te pare od transfera, nasušno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ko zna zašto je ovo dobro, svi znamo zašto je loše. Rikardo nam je pojačanje svojim ostankom, to što nije radio na pripermama ne znači da je zaboravio da ga metne.

Da se ogradim da nisam pristalica uprave, naprotiv prezirem ih,ALI ja ga ne bih dao za 2.5 miliona. Ostaje mi da se nadam da razmišljaju: "Ajde da probamo da uletimo sa ovim timom, on da odigra kvalifikacije i grupnu fazu, pa da ga na zimu tapnemo za mnogo bolju lovu."

Iskreno, kasno je za bilo kakva pojačanja. Strahinja ostaje za sada, što je veliki plus, ako bi otišao, mi smo zamene već doveli i možemo taj novac da iskoristimo za zakasnele plate i pojačanja.

Slažem se da nam je potrebno još par igrača, ali za kvalifikacije je kasno.

Da li verujem u ovaj tim da može da uđe u grupe LE sa Rikardom? Apsolutno da.

Da li verujem da ovaj tim bez pojačanja može na tri fronta nakon kvalifikacija? Jedno veliko ne.

Kao što sam pričao na početku, iskustvo nas je naučilo da naša pojačanja dolaze 31.8.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Rikardo je najjače odradio pripreme. Ne znam odakle da nije radio? Samo nije igrao trening utakmice. Neka ga razigra u čunga lunga ligi
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Upravo ovo sto direktor prica, nama pojacanja ili konkurencija igracima dolazi oko kraja i na kraju prelaznog roka kad gamad uvidi jel igramo evropu ili ne. Umesto ove sezone da su napravili plan da se napravi jaka ekipa koja ce uci u le uzeti sampionsku titulu jer od sledece sezone drugi nece igrati le nego le 2 oni se nadaju u srecu i u prodaju igraca a to tako ne ide. Rikardo je radio pripreme al nije igrao pripremne utakmice. Velika je stvar kad ti imas utakmice u nogama, drugo je trening koji nije ni blizu realne igre tj utakmice.

Neko rece da se Rikardu ne ide pa nije se islo ni Djurdjevicu pa je sns gamad procenila kako je u interesu kluba da ode iako su vec prodali Lea Blekija i imali pare od ulaska u Le i kao zamenu doveli Ozegovica i sta se onda mi nadamo.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Vecina sportskih portala je objavilo da je transfer Rikarda Gomesa propao.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Pa jel moguce da vas toliko mrzi da postavite jedan link. Ne mora vecinu, dovoljno je JEDAN!
Ja sad treba da googlam/bingujem "propao Rikardo" ? Ili je vecina sportskih portala zabranjena na nasem forumu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top