Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Прелазни рок, лето 2019. (Радио Милева)

Статус
Затворена за писање одговора.

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Meni ovo deluje kao narucen tekst uprave zbog naseg trazenja pojacanja nakon jucerasnjeg zreba za kv.LE

Pa je moguc scenario: Rikardo ne ide do kraja kvalifikacija pa ako ispadnemo mora se prodati da bi preziveli
i ako udjemo u grupe LE Rikarda nemoramo prodati odmah ali nemamo vremena za pojacanja zj ozbiljnija pjacanja.
Kao da upravi nije cilj titula i da budemo jaci od drugih u zemlji.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Sve miriše na ovo čemu sam se i ja potajno radovao i nadao, a to je da će nam najveće pojačanje ovog prelaznog roka biti ostanak Rikarda :šal
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Najbolji transfer bi bio Vucelic, Vuletic,Vazura,Pantic u ciganku.

Kad nikog iz vlasti ne bilo u klubu para iz drzave ne bi dolazile. Ovako sebi vracaju u dzeb.

Dogovori na 2 ili 3 godine, uzimanje na pozajmici igrace kojima dajes sansu a ne mozes da ih prodas. Primer pozicija napadac. Tele da stavis na mesto napadaca u Partizan ako ga na kraju sezona ne prodas za 2miliona ondak si debil .

Mnogo loso poslujemo.

Ovo sa Rikardom moze i dobro da izadje ako se trener svesti pa ubaci obojicu od starta. I Rikardo i Sadik su bolja krila od onog sto sad imamo.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Nisam odavno nista pisao ali sad moram...
Samo bi da vas obavestim,koga god i ako budemo doveli znaj te da da nas taj igrac kosta duplo skuplje nego sto ce oni navesti!
Finansijske pozajmice od druga Raje i takvih likova su skupe,setite se samo Lambordzinija i Adze kente sa onim Micovicem!
Tacno ne znam sta da mislim,dali da dovodimo ili ne...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Kakva ekipa treba prvo da podmire svoje guzice pa onda ako uvale Rikarda (normalno daleko ispod realne cene) nekim arapima isplatice neku sicu igracima. A pojacanja jebiga oskudacija sacekacemo neka bolja vremena.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
FT1P

Ne budu li sutradan doveli bombu, biće sve jasno.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Sve je zavrseno,jos samo malo fali,samo pare da nam isplate :cekanje::angry-smiley-002:
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Uz dužno poštovanje prema Valjenteu, više sam za igrace koje smo doveli.
Hvala mu na svemu, odigrao je solidno, ali razumem logiku Save sa Vujačićem i Dingom. Plus se oslobađa mesto za stranca.

Ostaje pitanje da li je bilo obeštećenja, ugovor mu je do 2020, jula.

Edit: Španci pišu da je sporazumno raskinuo ugovor. Što će reći oprostio dug i postao legenda u očima VVV.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Jbt pre su stranci koliko-toliko veličali Partizan i podsećali se starih dana objavama i intervjuima. Ovi sada samo čekaju da se iskobeljaju iz kandži VVV i nastave normalno da žive.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Sto je najcrnje, oni taj ceo ugovor uracunaju kroz poslovne knjige a to oprosteno ko zna gde zavrsi. Mislim znamo svi da je u dzepu, samo ne znamo cijem.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Velika šteta za Valijentea. Bio je sasvim korektan igrač. Hvala mu na solidnim partijama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top