Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ако примимо гол рано мислим да смо готови.
Nema razloga, a ni potrebe da primimo uopste i taj jedan. Naprotiv, ocekujem da ga mi damo u prvih 20min, i da trijumfujemo i sjutra, valja nam zbog koeficijenta. Ozbiljnija smo ekipa sa vise takmicarskog takta i ozbiljniji nam je strucni stab. Oni su individualno jaki, ali nedisciplinovani do krajnjih granica. Volio bih da Rajko krene od starta, ipak je iskustvo na njegovoj strani, motivisan je vidio sam, a i Lutovac bi mogao da udje makar u drugom poluvremenu da ih probije.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.291
Reaction score
18.475
Локација
Kej Republika
Asanu je digao 3 ili 4 puta ofsajd u prvoj utakmici, u sve svoje mogu da se zakunem da bar 2 puta nije bio u ofsajdu tako da njega treba pustiti da bude najistureniji jer mi se čini da uz brzinu ima odlično kretanje kojim može da zavara štopere.

I protiv Krusevca se sunjao iza autobusa, ali nije bilo toliko prostora, a ni pasa ka njemu. Kapiram da je tu najjaci. Samo realizacija da bude zadovoljavajuca i nema brige.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Kad bismo mi dali taj prvi gol, onda cekati kontre tu ce se otvoriti mislim da bismo ih otvorili na sve strane a njihovi stoperi to ne bi mogli pohvatati. Nikako onaj luzerski mentalitet nas u evropi u Srba zatvori se nabi se golmanu u 16 pa sta bude.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Treba igrati utakmicu kao da je prva. Nikako se ne povlačiti, ali ni napadati glavom bez obzira.

Nikako im ne bih ni prepustio inicijativu, nego da mi diktiramo tempo.

Mislim da smo fizički spremniji, taktički obučeniji i disciplinovaniji, više želimo prolaz, tako da je nekih 1-1 poslije našeg vođatva ili 0-1 po meni realan ishod.
 

JocaPfc1970

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
46
Reaction score
78
Локација
Beograd
Ne smemo primiti brz gol, jer ce se onda ovi nasi izgubiti u celoj toj utakmici i atmosferi i ode sve u k.... Cekati ih, strpljivo, koncentrisano, dati im jedan gol i zavrsiti posao.
Napred Partizan...
 
  • Like
Reactions: MAK

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Nznm, meni se bas i ne svidja ideja o cuvanju rezultata i toj cekalici...Najvise iz razloga sto smo mi majstori da sami sebi zagorcamo zivot...Ne znamo mi tako da igramo...A i pogledajte ovaj trend u fudbalu, domaci teren je na jako malom broju utakmica zaista prednost, svi daju svuda...I sad mi treba da se branimo? Pa ako je jebena Olimpija mogla da im zabije dva komada mozemo i mi...Definitivno imamo kvalitet za to, to je cinjenica.

Msm da se razumemo, ni ja nisam za to da se bas srlja, ali branjenje i cuvanje rezultata mi ne deluje kao dobra opcija...Dovoljna je jedna nasa greska ili kiks da rezultuje golom i da im pruzi dozu samopouzdanja da krenu u juris, a nama ako udje voda u usi jebali smo jeza...Nece se znati ni ko pije ni ko placa...Uci samouvereno u mec i pokazati Turcima da nemaju sta da traze u ovom dvomecu...

Pre prvog meca sam tipovao da cemo kuci dobiti 2-0, a da ce tamo biti 2-2...Prvi sam omasio, zamalo, ali ostajem pri stavu da cemo i u drugom da im munemo dva komada i resimo to kako treba.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Mi smo njima u prvoj utakmici napravili vecinu sansi iz kontre, a nisu igrali tolko napadacki(vec im se niko u odbranu ne vraca, kad izgube loptu), kako li ce tek sad biti kad moraju 2 gola da nam daju...
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Ivkovic najavljuje ovaj sastav. Ne znam zasto nema Rajka?! Jos se u tekstu navodi da je jasno nakon meca sa Napretkom da ce Urosevic duzi vremenski period biti prvi izbor
partizan-sastav-vels-830x0.jpg
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.249
Reaction score
2.841
Sutra je jedan od vecih ispita za Savu, ali i ove momke. Nadam se da ce pokazati da je Krusevac stvarno bio samo los dan i/ili Savino neiskustvo. I da, ne znam sto bismo uopste pomisljali o nekim remijima i izgubljenim kad smo ih unistili u Beogradu? Ne letiti visoko (iako nas je Krusevac prilicno prodrmao tako da mislim i da necemo) ali se potruditi da ih dobijemo.
 

JocaPfc1970

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
46
Reaction score
78
Локација
Beograd

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Sutra samo oprezno,naravno da ne treba jurišati kada imamo prednost sa linijom na pola terena. Stati u blok kad oni imaju loptu,nikako preagresivno jer će tamo sigurno sudija biti lakši na kartonu/penalu/prekidu,držati linije bez zaletanja sada gledam snimak prve utakmice i analiziram,često su Zdjeler i Pavlović išli bez potrebe visoko i agresivno ostavljajući rupu nazad,nema potrebe za tim sada kad ne jurimo. Kada imamo posed sigurni pasovi,gledati da ih izvučemo napred jer će sigurno jurišati zbog rezultata i biti nervozni,tu može da se otvori rupa za kontru,za Asana pogotovo,kome su nadam se objasnili da se angažuje i defanzivno kad nemamo loptu,valjda će se i Tošić upristojiti i smanjiti rizične poteze,uz božiju pomoć prolazimo valjda.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.779
Reaction score
19.522
Локација
Nickname
Au sunce ti, 3 dana pred utakmicu ovde se postavlja 100 analiza o taktici, posedu lopte, postavi, načinu igre, prvom poluvremenu, drugom poluvremenu, mentalitetu protivnika, samom stadionu, reljefu... Što ne pamtim od kad pratim forum kad je zadnji put bilo ovako.

Fale još oni "Grobari kakvi će dresovi biti".
I "Grobari vremenske prilike". :D

Ko će ga čekati više da počne :banghead:
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Mene baš udarila neka trema pred ovu utakmicu kao da ću ja da igram. Stalno vrtim u glavi pobede nad Rijekom, Dinamom iz Bukurešta i praškom Slavijom od 3:1 u prvim utakmicama i revanš mečeve koji su usledili u gostima. Moramo biti pametni i iskoristiti neku od šansi, a biće ih sigurno. Naš gol u prvom poluvremenu rešava sve.

Napred Partizan!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Znajući nas u evropi i naše kalkulacije jedan gol nam nije dovoljan. Izaći pametno i ako je moguće dati prvi gol, posle kog bi oni morali se otvoriti i tu bi naše kontre došle do izražaja sa 2 gola ih rešavamo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo da ne bude ta Slavija Prag.

Sutra ćemo videti šta smo i jesmo li ili nismo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top