Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Suma nevidljiv, Tošić predvidljiv, njih dvojica su pokušavali prodavati neke fazone kao u malom fudbalu, pogotovo ovaj prvi, ne znam zašto je uopšte vadio Lutovca i Sadika, bili smo dosta agresivniji sa njima u ekipi. Mladi Pavlović je trebao početi utakmicu umjesto Sume, isto tako i Filip Stevanović, mislim da bi ih mlade snage preorale već u prvom poluvremenu. Sadik je izmislio sam onaj gol i svaka mu čast, naš drugi napadač ono ne bi znao odraditi ni za 100 utakmica. Po svemu sudeći jedini gol igrač nam je Fića Stevanović, ovi ostali se trude ali da bi potrefili gol treba im pet šansi. Definitivno nismo LL antibunkeraška ekipa, znači smiješe nam se sezone slične prethodnim. A odbranu za onaj gol u 25. sekundu i sramotan ulazak u utakmicu treba propisno izribati.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Čestitke Savi što je najtalentovanijem mladom napadaču od Sulejmanija dao čitavih NULA sekundi.

Ne mogu da kažem da mi je žao Natha, siguran sam da je znao u šta se upušta, ali da je za tri klase ispred svih na terenu, jeste.

Vezano za bandere tamo visoko - voleo bih da daju po 20+ zajedno, da lepo dodaju, predriblaju, igraju sa inteligencijom. Najviše na svetu. Ali NE UMEJU NI JEDAN NI DRUGI. ovo će biti zapamćena kao najgora napadačka postava u skorijoj istoriji Partizana.

Pavloviću bih poručio da piči bilo gde, Miletiću da traži od saigrača da mu čiste kopačke jer ne samo što sve zatvara u odbrani već je bio i najopasnija napadačka pretnja, a Bambiju da ne izvede nijedan slobodnjak do kraja svog mandata.

Rizikujem suspenziju, ali bih voleo najviše na svetu da svakog iz uprave gađaju trulim paradajzima, voćem, povrćem i drugim nezdravim stvarima jedno 24 sata u kontinuitetu.
Banditi jedni bezobrazni.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Veliko razočarenje... I pored lepe igre. Nema ko da ga mune.
Kukali smo na sadika a onda je ušao ozegovica. Savo je promašio sa izmenama, drugo poluvreme je bilo lošije od prvog.
Lutovac kao i suma je imao neke wtf reakcije u gol situacijama.
Sve je stalo u onu situaciju kada ćelo sa peter metara sam ko duh na idealan centaršut bije golmanu pravo u ruke.
Fali špic kao hleba, ali nije samo do toga.
Fica je skrajnut bez objašnjenja. Suma je bio štetočina teška a odigrao svih 97 min. Zašto???
Mislim da nismo lošiji od cigana i optimista sam kada dođe derbi ali bez pravog gol igrača biće još ovakvih mečeva u ling long ligi. Nažalost.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
"Ne znam zaista. Jako teško. U našoj ligi svaki bod koji izgubimo nas miljama udaljava od titule, tako da posle sedam kola mislim da smo blizu da opet odustanemo od borbe za titulu", rekao je Milošević.
Ми навијачи можемо да кажемо да је титула завршена ствар што јесте тако, али тренер то да каже је скандалозно. Не мислим то због Сава, него због признања клуб да играмо за ништа.
 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.012
Reaction score
11.892
Локација
JNA
Kakvi ste vi navijači, pa i ne zaslužujemo bolje!
Pišete da su Asano i Suma prevare od igrača, a do pre 2 dana ste se kleli u njih, odigraju jednu utakmicu loše i odma pljuvačina. Sramota.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Kakav bre japanac, nista i veliko NISTA. Je'l mu Natko servirao loptu kad je probio sa strane i opet sa 3 metra nije uspio da ubaci u praznu mrezu. Pojma nema.
Savo je samo prenio stav uprave. Lalatovica i Partizan titula ne zanima. Picka vam materina bezobrazna.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.344
Reaction score
11.131
Локација
underground
Zar zaista neko misli da mi mozemo proci ligu bez kiksa,zar zaista neko misli da bilo ko moze bilo koju ligu proci bez kiksa?Osim cigana,naravno koji ce to i da urade,bar dok se ne osiguraju i teoretski.Da,ima ocajnih igraca,Ozegovic nije ni za Cukaricki,ima jos mnogo rupa u timu,veliki je problem realizacija. ali mi ne bi ovu ping pong ligu uzeli ni da imamo Ronalda i Mesija zajedno.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.890
Reaction score
8.030
Ta tutula znaci ponovo da smo u kurcu, ovi ponovo liga sampiona... i dolazimo da cemo se kao klub urusiti tj. postati ikebana...
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
"Ne znam zaista. Jako teško. U našoj ligi svaki bod koji izgubimo nas miljama udaljava od titule, tako da posle sedam kola mislim da smo blizu da opet odustanemo od borbe za titulu", rekao je Milošević.

Ми навијачи можемо да кажемо да је титула завршена ствар што јесте тако, али тренер то да каже је скандалозно. Не мислим то због Сава, него због признања клуб да играмо за ништа.

Da li je realno da je čovek to izjavio? Naš Lalatović. Divno.

Ajd' uzdravlje momci.
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Zar zaista neko misli da mi mozemo proci ligu bez kiksa,zar zaista neko misli da bilo ko moze bilo koju ligu proci bez kiksa?Osim cigana,naravno koji ce to i da urade,bar dok se ne osiguraju i teoretski.Da,ima ocajnih igraca,Ozegovic nije ni za Cukaricki,ima jos mnogo rupa u timu,veliki je problem realizacija. ali mi ne bi ovu ping pong ligu uzeli ni da imamo Ronalda i Mesija zajedno.

Problem je kad kiksnes ovako na pocetku sezone moras pobediti bukvalno sve preostale utakmice. Ako posle derbija bude -7 vise nije nista u nasim rukama. Nije verovatno da cigani nece kiksnuti do kraja sezone, ali je jos manje verovatno da necemo ni mi.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.954
Reaction score
21.925
Od uprave do "navijača" koji bacaju baklju i prekidaju ofanzivu, sve je trulo...
Ipak, siguran sam da, kao i svake godine, u međusobnim duelima rasturamo mandove. Pitanje je, samo, kada to prestaje da bude dovoljno?
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
186
Reaction score
1.263
Локација
Po
Iako rizikujuci da izazovem gnev velikog broja drugara na ovom forumu, moram da napisem da se meni vecerasnja igra kao igra (u fudbalskom smislu) cak i svidela. Tecno uglavnom, veliki broj sansi, bez puno gresaka...U principu, sve je bilo dobro osim zavrsnice. Ali tu opet dolazimo do gorece pozicije u nasem timu (krstenog spica) i tu se prica zavrsava. Jer vec jedan deo foruma gori i vri na tu temu pa da ne prenosimo ovde.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Jasno je kao dan da ne smemo da dovedemo napadača jer ne smemo ni da pomislimo da ugrozimo mezimicu. SAMO ŠTO SU SVI PIČKE I NIKO TO NE SME DA KAŽE. (Mislim na upravu naravno)

Jedan je DULE VUJOŠEVIĆ! Zato je i oteran, i on i Marko.

Ja razumem da funkcionišemo pod okupacijom, ali ne mogu da svarim da nas vode kvislinzi!

Do nekih boljih vremena.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.781
Reaction score
19.538
Локација
Nickname
Osim upravi, samo još jedna želja. Želim otpadanje ruku svakom ko je zapalio i ubacio baklju na teren dok igrači Partizana jure rezultat kao da im je jedino na svetu.
Daj 10 novinara i sakupljača lopti, nije pun JNA više + kad igra Partizan.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Partizan kad ne igra za titulu igraci to shvate kao da mogu da budu peti bez posljedica. Sada kad je trener to i zvanicno potvrdio mislim da treba prvi da ode.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Prvo po ko zna koji put moram da postavim jedno prosto pitanje nakon odgledane utakmice, a to govori dosta i o Savi - STA NEKO TREBA DA URADI DA BI BIO ZAMENJEN?
Covek je izgubio loptu kod gola, ne moze da sastavi dva pasa, nikog nije predriblao, nicemu ne sluzi i igra 95 minuta? Vadi ga jebote, niko nek ne igra!
I jos ga je vadio iz igre na nekim prethodnim utakmicama kada je igrao bas dobro, bez narocitog rezona...

Drugo, crni Trevis Bikl neka i kurcem daje gol, bas me briga, samo neka daje. Ali jebo ga ja kad izadjes sam pred golmana posalji je pored njega!! Koliko to moze da bude tesko za nekog ko se bavi profesionalnim fudbalom? Imao je Partizan mnogo napadaca koji bi tokom utakmice takli loptu 5-6 puta, ali kad ga spojis sa golmanom znas da je gol. Da mi zivot zavisi od sanse 1 na 1 ja bih pre pustio Stojkovica da sutira nego ovog vrsnog golgetera sto vileni po terenu i dribla ko Mesi.

Trece. Kad se desi situacija kao protiv Dinama iz Kijeva, vidis na cemu si sa nekim igracem, vidis da je po prirodi stetocina i na vreme ga odstranis dok ne naraste na prvog spica u nedostatku drugih opcija. Neka coveku neko objasni da ne igra u klubu u kojem je ponikao i da je sramota bacati se po sesnaestercu. Djurdjevic za siromasne moj kurac - vaza za ispred kuce Ivice Ilieva.

Da ne zaboravim ni Lutovca. Znao sam da cemo ga dovesti cim je besplatan i vidi se da nismo trebali da se mucimo. Ovo sto uprava radi sa polovnjacima iz nase lige je vise preslo svaku meru. Ta logika kojom dovodimo igrace iz jsl "daj ga, mozda bude dobar" mi fasa mozak, to ti je kao da neces da radis posao jer verujes da svakog meseca mozes da pogodis tiket od 40k, pa ti je to dovoljno i neces da mrdnes kurcem.

I da, igrali smo dobro. Imali smo ispad u odbrani koji nas je kostao gola, imacemo sigurno jos takvih kroz sezonu i ima ih svaki tim. U vezi je takodje bilo manje-vise ok, moze da se kaze da je zadovoljavajuce. Nemamo nikoga ko moze daje golove i to je problem na koji cemo morati da se naviknemo.

Za sve koji su pre sezone pljuvali nas sto mracimo i govorili da nismo pravi navijaci jer kritikujemo nesto unapred, evo sad zaostatka koji cemo da jurimo jer "ima derbi", a posle derbija cemo nereseno da predstavljamo kao vanserijski uspeh.
U principu, sad nam je svejedno hoce li u napadu igrati Ozegovic, Ronaldo ili neki nas klinac od 15 godina. Kad je imalo smisla pricati o tome, nalazili smo izgovore. Bolje ne zasluzujemo.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.469
Reaction score
2.249
Kada dodje grobrska uprava da njene ambicije I grobara budu isti da do zadnjeh kola se bori za titulu,da na klupu imas Marka, Stanoja ili Jokana da se drzava vise ne mesa u klubsku politiku da svi klubovi imaju isti tretman tek onda ce nas Partizan da se ramnopravno bori za titulu. Mi koji volimo ovaj klub smo u bezizleznoj pozicii I molimo se da ovo zlo sto je u klubu I oko njega sto brze prodje. Savo I ti kako legenda kluba si saucesnik za rasipnicko vodjenje kluba I ako te nije sramota da drugu godinu po red da im gledas u ledja na nekoliko ping pong superligasa onda I dalje sedi na klupi Partizana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top