Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Rekao juce Savo da je Prvenstvo vaznije od Evrope i da je to i igracima jasno. Epa cestitam 1 septembar a vi ste vec duboko zasrali i zaostajete 4 boda. Ne bi to bilo katastrofalno da se igra u neku normalnu ligu. Ali u ovu sprdacinu od lige gde skupljaci perja treba samo da se pojave i imaju upisana 3 boda ovo je vec ozbiljna prednost sto se nije smela dogoditi pre derbija.
Kakva je ono bila zajebancija na startu. Ovi nasi nisu ni znali da je utakmica pocela, a ovi nam uvalise gol. Koncentracija ne 0 nego u minusu. Kazem sebi dobro je dali smo gol pre poluvremena okrecemo ovo u drugom. Pa onda Savo izbrilja sa izmenama promeni Lutovca jos na poluvremenu pa zatim ubaci onog za koga je ivica garantovao ostavio Sumu 90 minuta na terenu, a ovaj danas nista nije odigrao. Sve u svemu rekao sam bez spica ovo bice seci usi krpi dupe celu polusezonu. Trebace nam poprilicna zaliha sedativa dok pratimo Partizanove utakmice.

Uprava mirna kapnula lova ne treba nam spic da ne bi se cigani i glavni tenkista stresirali dok igraju ligu sampiona.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
A sad malo hladnije glave,
Da j... m... svakome ko je iole zasluzan zato sto #51 i Suma trose vazduh u dresu Partizana, dva NAJGORA igraca u istoriji Partizana, dve NAJVECE prevare u nasem dresu!
AKO IKADA VISE DOBIJU I SEKUND NA TERENU JA TO NECU DA GLEDAM, IZLAZIM SA STADIONA ODMAH ILI GASIM TV, MENJAM KANAL...
Koliko god je djukuc prevara od trenera, ova dvojica su hiljadu puta veca prevara!
STA GLEDAS SAVO? DOKLE OVA DVOJICA? KOLIKO TI TREBA DA SKONTAS DA NJIH DVOJICA NE SMEJU VISE NIKADA NA TEREN?
PS. Odustajes od titule? Nosi se i ti u tri lepe zajedno sa ovom dvojicom!!!
 

Marko070

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
70
Reaction score
116
Jeste kriv mentol koji je ubacio baklju u teren, ali nista manje nisu krivi ni oni sa juzne tribine koji organizovano prave bakljadu i prekidaju utakmicu na 2,3 minuta. Ovo se godinama desava, zanemaruje se stanje na terenu i pale se baklje samo jer je dogovoreno u kom minutu da bude bakljada, kao roboti, ne prati se utakmica, postali su svrha sami sebi.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Нека иду дођавола и јужна и источна трибина. Таман довести само жене, дјецу до 14 године и пензонере (65+ година) на стадион, док најватраније не очисте и постану што су некада били.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Zanimljiva stvar vec 2-3 put, katastrofalnog Sadika mijenja Ozegovic koji kao dzoker stigne pokazati da je on katastrofalniji od ovog prvog. Alal vela majstore.
A i tebi Savo, kad sam sebi neces da priznas da nemas napadaca.
Jebo mater ubaci tog malog Gigica vise da vidimo jel stvarno moze biti gori od ovog dvojca bez kormilara.
Kao slag na tortu na kraju zasmetase jedan drugom najgori pojedinci na utakmici.

Edit: sledeca Sadikova pozajmica ili destinacija Javor Ivanjica.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Suma je stvarno izgledao danas kao da mu se ne igra uopše,morao je da leti napolje negde u 60 minutu,kao da se zadovoljio solidnim igrama u evropi i sada se opet vratio starim navikama.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ide pauza od 15 dana, pojeo vuk magarca. Zna to Vazura vrlo dobro. Nikom nista kao i dosad. Publika je veceras rekla svoje, uprava dobra je.
 

nidzapa

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
422
Reaction score
33
Локација
Pancevo
Onaj prizor sa bacanjem baklji je bio stvarno da ti se život zgadi,dodje ti da oteraš sve u majčinu.

Bilo bi uvreda da kazem, stoka, jer je stoka korisna, to su nevidjena govna, vec vidjeno koliko puta. Ista govna su bacala baklje i kad smo protiv cigana jurili rezultat, bili u naletu...

I da se najebem mile majke upravi za napadaca. Pleme im jebem, niste morali nikoga ni da dovodite. Cigansturi(po cenu poena) necu nikad zaboraviti ruku protiv Dinamo Kijeva.

Ponadao sam se da ce Natho pored Tosica iznenaditi i on sutirati. Ali ne, gledamo kako lopta pogadja u zivi zid. Da je nekog makar u glavu pogodio u zivom zidu, kad ne moze da prebaci.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Dali je profesor prava najavio ostavku pre neki mesec ili sada je sve ok I ostavka nije podneta I dali je Iliev jos clan uprave ili seta turisticki za klubom? Kako su danas zasrali I ono radovanje za plasman u ligi Europe izaslo mi is nosa.
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Muka me hvata što prosusmo bodove, ali neću sad o tome... Ovo moram
A jedva dočekaste da pljujete po svemu... I gotovo je i kraj je... i ne valjaju i prevare su i Asano, i Suma(mada je on već slab) i Tošić... I Trener loš... Prekosutra će i Natko... I tako redom...
Ali sve je loše, sve....
Pa pričali ste vi ali mi ne slušamo...
A mi se naivni radujemo ulasku u grupe... Srećom ste tu VI da nam ukazujete iznova i iznova... koliko niko i ništa u Partizanu ne valja... Blago nama...
Strašno.... :banghead::banghead:
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
...ali mi ne bi ovu ping pong ligu uzeli ni da imamo Ronalda i Mesija zajedno.

Ni Mesi, ni Ronaldo...
Titula može da se osvoji, ne sme, ali može.
Samo pogledaj sezonu 16/17, i u njoj igrača sa brojem 42, na koga ne utiču ciganske sudije, provokacije, razni Terzići i ciganska debilčina Binić... Jednostavno čovek istrči, zna, da gol, asistira, ne tupi, nema potez više.
Kako neko njega da spreči u osvajanju titule, kad je najbolji?
Taj dečko je bio slobodan igrač, a njih je bolelo uvo.
Ne može stranac da igra 6 utakmica... Je l' se to oni, pored titule, opraštaju i od prolaska grupe?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top