Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.934
Reaction score
26.820
Bitna pobeda, emotivno smo ispraznjeni posle derbija.
Lazar carski odigrao. Suma takodje.

Sto se mene tice, odmah arhivirati Ivanjicu, i poceti pripreme za Nis.
GDG, Maestro, i ostala nasa Niska braca imace zadovoljstvo da gledaju na Cairu nase momke, nadam se da cete im biti talicni.
Ne pobedimo li u Nisu, popicete banove na po pola godine! :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Ovakve nam pobjede bas mnogo trebaju. Da igraci shvate da se utakmica moze/mora dobiti i kada ne ide sve kako treba. A vidi se i da je Stojketu odgovarala pauza od nedelje.
Markec ponovo vozi kraj aut linije. Bravo Mali ides ti ponovo barem za 5 milki.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.805
Локација
Храм фудбала
Чини ми се да је и Саво све свјеснији да од Садика више од овога не може очекивати. Треба већ сад тражити нападача за зиму, а Садику се захвалити на свему.
Вујачић данас барем 30 пута избио лопту главом :respect
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Gigic samo sto je usao, imao je veci ucinak na terenu od Sadika. Ako nista, nije potrosio 27 lopti bzv. A kao sto rekoh imao je pas u prvih 5-10 min provedenih na terenu.
Znaci imao je bolji ucinak 200%!
Slažem se - angažovanost, borbenost, prodori, konstantana opasnost po gol, i kao što reče fantastična pas igra...Siguran sam da će za 6 meseci ,do godinu najviše, završiti bar u MUTD...Samo kad ga skauti primete. :D
Ali da ne idemo u off previše, ne slažemo se u proceni, i to je u redu. Ono što mi smeta to je stalno pluvanje pojedinih igrača, bez obzira na to kako su odigrali. Ok, danas Sadik nije bio dobar, ali čak i kad je suprotno, uvek nešto zasmeta...
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
A sta reci za Lutovca? Konačno da vidimo dobar centaršut miletića kad ono, međutim... Ajde da je samo to.
Ja nisam zadovoljan viđenim. Markovic i suma, a ostali... Moglo je ovo lako biti još jedno proaopanje bodova.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sadik je sve samo ne špic . Mi od Đurđevića nemamo finišera kome nije trebalo 5 šansi za 1 gol, a nije uopšte neka klasa za evropu ali i kao takav je bio premija za nas. Njega isto neću prežaliti momak je hteo ostati još jednu sezonu da dobije na konstatnosti a ova uprava ga je savetovala kako je dobro i za njega i za klub da ode.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.989
Локација
Kobasicarija "Venac".
ivanjica pala, i to je najvaznije!

velika rotacija nije nam donela bog zna kakav kvalitet igre, ali danas nam je majstorstvo jednog momka donelo tri poJena. alal vera, markec! cekace nas dosta ovakvih meceva, u kojima ce genijalnost jednog pojedinca resiti. bilo je dosta nesigurnosti u odbrani, pa je i stojke vadio stosta. videsmo i peru gigica, koji na prvu loptu nit smrdi nit mirise, ali u svakom slucaju i pera kojot bi bio apgrejd u odnosu na izdanje sadika u prvih 45 min. kada ce zdjelar i scekic na postedu?

idemo sad na cele kulu:napred-partizan:
 
  • Like
Reactions: Pop

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Manite me se toga što je moglo da bude prosipanje bodova. Koga bole uši, pišu se tri boda. Dok ne budemo videli dokaz da prošle utakmice imaju veze sa budućim, pustite ono što je bilo. Svaki meč je novi izazov.

Sad u Niš.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Moglo je ovo lako biti još jedno proaopanje bodova.

Али није!

То је некако константа ове сезоне, ово бисмо под Ђукићем играли нерешено лаганица, и још би на крају стрепили да нам не увале још један.
Али не, овај Партизан меље редом, и не пита ништа, ово смо добили баш како смо и требали, са пола гаса.
Само се треба надати да имамо снагу и карактер да овако гурамо до краја.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Evo ga i Dinga u timu, on je dosta bolji od Vujačića i mnogo jače utakmice je igrao.Tako da mi polako pravimo solidan tim, sa finom rotacijom koji treba na zimu nadograditi sa 3,4 kvalitetna igrača i spremati se za napad na ligu šampiona.I u Evropi treba proći grupe i osigurati koeficijenat za nosioca u 3 kolu kvalifikacija za ligu šampiona
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Преко 200 људи пратило је Форум када сам се малопре ,,укључио,, - лепо је да влада такво интересовање за наш Партизан и овдашње коментаре...
Сви наравно највише воле успех и победу, победа у дербију, победа данас, само, најгоре би било да вечерас ,,дигнемо нос,, и мислимо да смо већ сад постигли нешто круцијално...
Ивањица је ,,преорана,, али чека нас можда још незгоднији Чаир...а у фудбалу резултат често зна да зависи од неких детаља, који данас могу да оду у једном правцу, али сутра и у неком другом, некад неко створи 20 шанси па не победи, а некад неко створи једну једину, искористи је, па узме сва три бода, јбг, тако је то...и такав је фудбал...

Много смо ми данас прилика дали њима да нам шутну на гол, нешто Стојке одбранио, нешто они нису знали да погоде, али ми победили сигурно и убедљиво са два гола разлике чак и кад нам игра није била баш блистава - е тако се осваја титула...

Већ данима 'оћу да вам напишем нешто, али те не стигнем, те није прилика, али, ево сад:

Оно што сам научио у младости и у сеоском фудбалу је то да од неке кукњаве што имам овакве а не онакве играче нема никакве вајде, тамо смо били срећни ако имамо свих 11 на терену, па ћемо већ некако да их ,,распоредимо,, а ако дође још који ,,добровољац,, да имамо и резерве - супер.
У чему је поента?
У овоме: неко је јак и може да бије, али не зна фудбала, неко је мали али техничар, само на неке ,,краће стазе,, , неко није у форми и потпуно спреман, али уме да да гол, неко је штркљаст, неко није,итд...и онда у селу лепо кажеш, ти, што знаш да даш гол, иди напред и уради то 1, 2 пута, од тебе доста, ,,техничар,, мувај се ту напред са голгетером, гледај да му ,,спакујеш,, неку шансу, и распоредите обојица трчање и снагу за свих 90 минута, нема ко да вас мења до краја утакмице, ви позади што можете да трчите, бијете и скачете, у месо и удри - и тако редом...свакоме даш оно што он најбоље може и зна, а оно што не може...јбг, па нико не може све...

Е тако је Саво пошао од те ,,основе,, фудбала да малом техничару даш да се углавном највише ,,мува,, око 16м и не тераш га да буде бек-крило што никад бити неће, да голгетеру кажеш, сине, реши ти ово данас да не бринемо за бодове, остало није твоја брига, а овима што мање знају, али воле овај спорт, кажеш ајде момак истрчи се колко можеш па ће те мења колега, одбрана у месо...и тако редом...
Даш по који минут и резервама, јбг, неће дати гол, али добри су момци, мало ће да загризу, истрче, притисну, обрадују се што су и они били на терену, и - готова утакмица, три бода у џепу.
Па шта ти више треба?! Ништа.

Наравно на ,,основу,, коју сам ја видео и у селу, долази и та садашња струка Партизана која то диже на много виши ниво уз тактику, медицину, психологију, науку, итд...и очигледно зна шта ради!

А има још много да се ради: сетите се Крушевца, па онда ТСЦа (и АЗа) где смо имали милион шанси али не и победу, и ове данас Ивањице где су они имали шансе али не и гол, и тако од утакмице до утакмице, свака нешто донесе и покаже. Где морамо бити бољи - са оним и онаквим играчима које имамо, младим, старим, искусним, неискусним, брзим, штркљастим, ниским...
Како у селу тако и у граду, не кукај што је овај мали и кратак, овај штркљаст ал пада, овај још дете, овај на заласку каријере, овај брз али мекан, онај јак али није зналац, неко фини човек али не и врхунски фудбалер - него гледај како он да са тиме што има (ма шта то било) буде најкориснији на терену и за екипу...од утакмице до утакмице, од такмичења до такмичења...

А ето, Европа и Њива лига су нешто потпуно различито, данас је од првих 20 минута утакмице потрошено бар 16 минута на неке прекршаје, лежања и ваљања по терену, било је и неког ,,главомета,, где никако да лопту да спустимо на земљу и одиграмо мало више пас игре, кратак терен, ово, оно, итд...а у Европи, јбг, нема излежавања и ваљања, неко ти тамо у року од 10 секунди већ претрчао (или освојио) 70 метара и дао ти гол (или два)...

За Њива лигу, сјајно би било да Маркец настави ово за шта је он у тој лиги класа: да може да даје голове са лакоћом.
 

deyan

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2018
Порука
8
Reaction score
19
Локација
Francuska

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
stojkovic standardno odlican..
trebao nam je neko kao markec odma ga daje odma iz mjesta paf go..to je to ..u subotu opet 0 2 i idemo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top