Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.790
Sa Viber grupe FKP, ko ne prati
Malo informacija iz prve ruke: Čeka nas idealan teren (brz kao metak), idealno vreme za igranje fudbala pošto se očekuje oko 7 stepeni Celzijusa (na stadionu je par stepeni toplije nego napolju) i suvo vreme (a tu je i krov koji se zatvara, a propozicije kažu da kako meč počne tako mora i da se završi kada je u pitanju krov, otvoren ili zatvoren), domaćini su "nabacili" da očekuju preko 20.000 ljudi mada iskustva sa njima od ranije govore da toliko ljudi nisu imali ni u grupi LŠ, tako da ipak treba očekivati 12.000-15.000, a mi smo zdravi, spremni i orni da uzmemo ogromna 3 boda. Domaćin je pod velikim pritiskom (dobijemo li ih, oni mogu lagano da se opraštaju od prolaza grupe) i to se treba i mora iskoristiti...Izuzetno je bitno i šta posle naše utakmice bude u Holandiji, ali prvo mi da odradimo posao kako treba...SREĆNO CRNO-BELI! P.S. I samo da napomenemo za sve naše navijače, utakmica zaista počinje tačno u 16.50h (nije da TV prenos tada počinje a utakmica u 17h kad je "okruglo", nego baš u 16.50h lopta kreće sa centra), to je zvaničan termin UEFA za utakmice u Kazahstanu, kao što su u Evropi termini 18.55h i 21.00h za grupe LE. Dakle "nacrtajte" se na vreme uz TV ekrane!

Nemam sta pametno reci a htio sam napisati neku poruku podrske. Vjerujem da su ih nasi fino skautirali, sad to i da sprovedemo u djelo. Ne sumnjam da idemo na pobjedu i nadam se da cemo je i dostici.

Napred Partizan!
 
  • Like
Reactions: BiP

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Narode,ima li neko od vas,link za rts streaming?
PS.Ako nije za ovu temu brisite slobodno.

Имаш РТС Планету, њихов официјални стриминг сервис. Само се региструјеш и гледаш у HD-у (или Full HD-у, нисам сигуран) РТС канале бесплатно за Србију. Касни стрим можда 10-15 секунди што није много страшно. Има њихова апликација за Андроид, у Google Play Store. Гледао сам једном утакмицу преко ње, кад сам био у покрету. Не прекида ако ти је стабилан интернет.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.613
Локација
Zemun
Ceo dan na poslu mislim samo na jednu stvar. Svi pitaju zasto sam odsutan. Danas igra Partizan!

 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Uff leba ti. Mogli smo ovo resiti i 20 minute ranije al ajde. Ogromna 3 boda.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Trebaće nam gol razlika jebem ti sunce u pičku. Mnogo sam besan.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Ovo je bilo odlično. Bravo Savo, taktika, postavka, igramo glavom i ne srljamo. Pavlović kao matori štoper, ako ga prodaju za ispod 10milona treba ih strpati u zatvor. Sadik proradio i nastavio niz. Opet dosta promašenih prilika, i onda završnica u našem stilu, igra živaca. :šal :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top