Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Urošević i Miletić pola da ne prelaze! Za našu ligu ovaj sastav je bombona ali za Evropu... Pitanje je... Tošić i Asano plus još uvek nespremni Natho su trenutno minus ovog sastava što se tiče defanzive. Nadam se da smo ih dobro skautirali i da Savo i drugari znaju šta rade. Naglašeno je da im je desna strana ubitačna tako da igra Asana može biti mač sa dve oštrice jer on defanzivno toliko kasni i ne prati ali će zbog toga imati prostor za kontre. Videćemo, uopšte neće biti lako ali se nadam pobedi kao i uvek.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.097
Локација
Академија
Надам се да ће Антонио бити једнако добар вечерас као у националном дресу. Значи, без бојазни од продора и центаршутева са десне стране. Ако буде играо.

 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
25.999
Локација
ante portas
Ne sviđaju mi se ove istočno evropske ekipe niti volim što igramo sa njima ali ajd' žreb je tako hteo.
Što se tiče očekivanja i rezultata iskreno bio bih zadovoljan i remijem.
Naravno pobeda bi bila veliki podvig uzevši u obzir da je tamo retko ko lako odnosio bodove.
Šta znam, menjaš zone,avione, daleko je to, mrcvariš se u putu, pride to je tamo kao da smo otišli da igramo protiv Gvangžua ili Jokohame.
Put u nepoznato.

Srećno crno beli.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.929
Локација
Kuci
Trebace nam znanje, ali i dosta dosta srece, da ne primamo dva gola iz dva suta.

Daj Boze da nam se sad vrati za neke od nestvarnih promasaja protiv AZ, i u remijima u domacem prvenstvu.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Bas odavno nisam imao ovakav osecaj smirenosti i jedva cekanja utakmice neke bitne. Konacno igramo fudbal , imamo privilegiju da uzivamo u partijama koje pruzaju momci , malo nam je 90 minuta utakmice .
Utakmica dolazi bas u dobrom trenutku za nas , mislim da smo bas narasli u mecevima az,cigani,nis .
Ocekujem Astanu kao Molde napred uz vecu cvrstinu u odbrani , ali verujem da bi da danas igramo sa Moldeom to rutinirali.
Tako da ne zelim bod , hocu sva 3 danas ! Ovakve ekipe Partizan mora da dobja uvek i kod kuce i na strani !
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Hvala ti Partizane sto ovaj prvi jesenji dan znas da ucinis tako posebnim i uzbudljivim.

Ako stvarno izadje ovaj sastav znaci da idemo na pobedu bez pardona.
Nemoj slucajno da bude kuknjava ako nas ovi mongoloidi dobiju sa par razlike.
Ja sam ubedjen da nece, i da ce procvetati nase cvece i u Aziji.

AJMO MI!!!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd

Javlja mi se ova utakmica tek tako. Nek ga Bambi ili neko zabiberi sa 20m.

Danas uzimamo makar bod, a verujem i više.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ако ћемо већ тако, судећи по мом кладионичарском искуству, ово је X ко кућа.
Али наравно да то ништа много битно не значи, добијамо ово!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.522
Meni višedecenijsko kladioničarsko iskustvo govori da bi najbolje bilo da ga nikad nisam ni stekao. :buhaha

Samo hrabro i čvrsto od prvog minuta. Ove sezone još nemamo poraz (jesmo izgubili u Turskoj ali smo dobili dvomeč) i ekipa je pokazala ne samo zavidnu spremu nego i karakter. Vraćali smo se više puta u igru i to je ono što mene najviše raduje. Ni jednom nisam primetio da gubimo glavu i upadamo u neku paniku.

Neka tako bude i danas, da damo svoj maksimum. Ako ne bude dovoljno, bar znamo da smo uradili sve što je do nas.

:napred-partizan:
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ako cemo kladionicarski tacan rezultat 0-1. Jedva cekam da pocne,danas je dobar rezultat pod moranje sa tim sto mislim da bi sa jednim brzim stoperom od Ostojica i Mancester mogao da padne. Danas rovovska bitka i nasa pobeda iz nadam se prvog prekida koji ce Tosic da ubode ove sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top