Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pazi ti, pevaju kokeza lopove.Bože me sačuvaj!
Da se ne ponavljam.Ne vučiću pedere nego vučiću LOPOVE
I nema stajanja dok se ne prekine utakmica, i tako svaku pa nek izgubimo sve 3-0
Ovaj lopovluk se može samo tako zaustaviti
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Jednostavno...

GOTOVO.png
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Boriti se sad , kako protiv svega ovog lopovskog-

1. Pozvati sve nase iz FSS (i one druge ako ih ima koji se stide svega ovoga) da napuste FSS do postavljanja novog FSS i sudiske organizacije sa 50:50 ljudi naklonjenih prema oba tabora (svaka cast ostalim klubovima ali u Srbiji bez obzira iz kog kluba ko dolazi, svako je naklonjen prema Partizanu ili Zvezdi). Ovde bih ubrojao i sve funkcjonere i trenere koji rade pod FSS a cak i i iggrace svih selekcija. Ko je navodno nas a podrzava ovo nek ostane pod FSS-om barem da znamo koliki je stvarno Partizanovac ili podrzava ovaj lopovluk. Znaci poziv i ostavljanje ljudima slobodan izbor.

2. Ako nedobijemo FSS i sudisku organizacija sa 50:50, poceti traziti neki model kako bi igrali od sledece sezone neku ligu u nekoj od susednih zemalja.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Razbio nam tribinu, razbio nam klub, i sad se iživljava nad nama iz nedelje u nedelju... Ne mogu ni da zamislim kako je momcima i Savi koji u ovakvim uslovima treba da odigraju sezonu do kraja.... Šta god da bude oni su HEROJI! Pamtiće se ova generacija!
 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ono kad odigraju skandalozno lose,a ti nemas sta da im zameris imajuci u vidu sve probleme sa kojim se suocavaju. Promasena taktika danas i prilicno losa igra,ali kad pomislim kako je na mene uticala ona kradja u komsiluku danas,mogu da zamislim kako je tek igracima kad znas koliko god da se trudis ne pitas se mnogo i male su sanse za neke uspehe.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Narod bez muda nije ni zaslužio nešto bolje od ciganina av.. možemo mi ovde da pišemo , crtamo dijagrame i seremo koliko god ali tako je.. nas su ovi ratovi i konstantno uništavanje doveli do toga da se svega plašimo ,da uvek okrecemo glavu i bezimo.

Nije ovde više problem ni Partizan ni smrdljiva ciganka nego ceo sistem , svako javno preduzeće i ceo javni sektor se ponaša kao ciganka u stvarnom životu , bahato , van zakona i sa konstantnim pi*anjem po nejakim ili onima koji drugačije misle.

Dugoročno ne vidim izlazak iz ovakve situacije.. cigani , av i ostala smeća koja nas jašu su čista posledica nas i našeg memanja muda..

Post je totalni off , Ali prvo pogledajte u kakvoj zemlji živite pre nego što krenete da trošite vaše neprocenjivo zdravlje na glupe mrtve cigane i njima slične.

P.s. podrška FK Partizanu jer nam drugo ništa ne ostaje
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.011
Reaction score
11.871
Локација
JNA
Ako smo se mi osećali onako kada smo videli šta se radilo u Kruševcu, kako su se onda tek igrači osećali kada su videli da, ma koliko god krvi i znoja prolili, titulu ne mogu uzeti? Pa nisu ni oni roboti, ljudi su kao i mi. Ja i dalje držim do sebe i znam zasigurno da smo mi najbolji tim u državi koji igra najbolji fudbal, i da izgubimo sve do kraja, ja momcima ni reč neću reći, jer znam koliki pritisak imaju na sebe i u kojim uslovima se bore. Toliko.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.514
Reaction score
4.755
Локација
Na vještičinoj sisi
Dugo ima još do kraja prvenstva. Nema odustajanja, nema predaje. Sportski sektor je najzdraviji dio sadašnjeg Partizana i njima puna podrška. Svakoj kradji dođe kraj, doći će i ovoj. Ovi mandovi su truli ko u grof-svinjskoj eri, zabićemo im kolac na kraju. Neće im ništa pomoći!!! Zakuvalo se ovo dobro!!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Znamo svi pravu adresu, kao sto znamo zasto je oni ne pominju. Ne tako davno su i zavodili red po ostalim tribinama zbog iste. Pa kad sledeci put pokrenu taj "bunt" sa juga, a vi im odgovorite kako treba...

Ma ne nisu oni služba i nije istina kako su zavodili reda po istoku i zapadu isto kao što nije istina da su išli na utakmicu sa predsednikovim sinom.
A sad malo u ozbiljnom tonu, pored svog besa zbog našeg gubljenja bodova doduše ajde sportski je izgubiti ali nije sportski kad konstatno jedan klub kad treba da kiksne biva protežiran. A što se tiče publike sa istoka i zapada krajnje sam malo je reći razočaran kako su olako zaboravilil šta im je taj isti jug radio i kako u već nekoliko utakmica pevaju sa njima. Ali dobro to su Srbi i navijači Partizana lako zaboravljamo i to previše lako.

Kad budemo imali tribinu koja je jedno i koja nije politički obojena imaćemo i jak Partizan.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Kako da zamerim nesto igracima ili strucnom stabu posle sve ovo sto se danas dogodilo.
Sklanjaju im se nemaju, skoro reci nikakav pritisak niti grubu igru protivnika, spizdili silne milione, imaju vise stranaca nego svi ostali klubovi u ovu sprdacinu od lige i pored sve toga moraju da otimaju i krade jer nisu sposobni da pobede. Pa i to nije dovoljno mora da pokradu i nas da bi nekako bar disali na skrge. Ej bre bahati napredni cigani kurtoncina ste od ekipe samo vi uzivajte u vase ciganske carolije ima jos vise da vas boli kad vas Partizan ponizi i kad open necete uspeti da uputite sut u okvir gola.
Nije nista gotovo ima da vas davimo i disemo vam u vrat dok ne popucate sasvim.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.241
Nas vise boli kako je tretiran Partizan u ping pong ligu i u opste nego uprava kluba koja je u klub postavljena od strane aktuelne vlasti. Najveca steta je to sto se politika sve vise uvukla u sport i sto klubovi zavise od finansisku pomoc drzave pa mora da se cuti za sve nepravde koji su nam naneti. Ovo cemo jednog lepog dana sve naplatiti i to sa kamatom pravda je spora ali dostizna. Mozemo pisati do zore ali nazalost mi nismo u stanju da pronadjemo resenje zanas Partizan ali zato moze da ga vise volimo i bodrimo.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Koju finansijsku pomoć, jesi vido da dobijamo manje od 1 mil eura godisnje, odmah nek se raskine to, a mi svi odma raskidamo sve ugovore sa telekomom, i za to ima rešenje
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Najgore od svega je sto smo postali beskicmenjaci razvaljuju nam klub vec koju sezonu po redu i mi cutimo umesto da napunimo jebeni stadion da vide da sa nama nema zajebancije. I vec ako nemamo kao Paok onakvog predsednika koji bi stojao iza Save, strucnog staba i igraca stojimo mi armija od preko 20 hiljada ljudi.

Ko moze zaustaviti rulju iz nedelje u nedelju da jebe mater od saveza preko pevanja pickoustom do teranja uprave? Ko spontanu masu moze zaustaviti? Nas narod je takav kad mu branis nesto on se jos vise inati ali ovako nam i treba kad smo kolektivno beskicmenjaci koji ne postuju svoj klub.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
1. Mnogo smo ,,poleteli,, posle pobede u Evroaziji, imao sam nelagodan osećaj da bi zato mogli da se (kao i obično) ,,prizemljimo,, u domaćem prvenstvu - umor od utakmice, umor od puta, rotiranje u timu, misao da smo već unapred mnogo bolji od rivala - i nadah se da se to neće desiti, ali, eto...desilo se...ni prva ni poslednja utakmica koju će Partizan nekada izgubiti - dešava se...

2. Ja sam pre posla ušao u neku kladionicu, video poslednjih 15-20 minuta ,,stuba srbstva,, u Kruševcu, jebo titulu, jebo sve, makar je nikad više ne video do kraja svog života, ljudska dužnost mi je da navijam za Partizan, odnosno da budem protiv ovih neljudi, nesoja, šljama i taloga Srbije...

3. Skok Šćekića za loptu sa golmanom Voždovca je očigledan faul nad golmanom, ali kada se to desi Stojketu u derbiju e, onda se formira nekakva sudijska komisija koja daje ocenu da to isto nikako nije bio faul. O ,,sakaćenju,, Partizana ovim današnjim penalom i zvezdanestercima ,,pod obavezno,, za ,,cigane,, da i ne pričam...sve je jasno kao dan u ovom mraku koji se još uvek zove Srbija, iako to ime više i ne zaslužuje.
Jesu li za OVO naši preci svoje kosti rasipali od nemila do nedraga pa i po toj celoj Srbiji?!
Za neljude, beščašće, otimačinu, lopovluk, laži...?

4. Da, nismo igrali dobro u prvom poluvremenu, ali ,,frakcije,, ništa ne postižu sa ,,Kokeza pičko,, osim da našem Partizanu samo uskrate još koji minut igre, ili da ga prekinu dok pokušava da igra...a bar da se ujedine pa ako mora da se prekida da urade to zajedno, a ne prvo jedni, pa drugi, pa transparent, pa baklja, i ode prvo poluvreme u pičku materinu, ali je vama valjda važnije ,,takmičenje,, ko ima ,,bolje,, navijanje nego to što Partizan gubi?!

5. Nisam gledao drugo, radio sam. Nebitno. I da smo igrali najbolje ili najgore, mišljenje bi mi bilo isto - borba bre!
Zabole me za titulu, ne gledam ja Partizan zbog titule. Ima da se igra, ima da se bori. Ako je bilo 5000 ljudi danas (ne znam koliko je bilo) nek na sledeću dođe dva puta više!
Ako nikada niste išli na utakmice naših manje popularnih sekcija, sad krenite da idete i tamo!
Ako u vaše mesto ne dolaze naši fudbaleri ili košarkaši da tamo gostuju, ali dolazi bilo koja naša sekcija, dođite na njihovu utakmicu, javite im se, podržite ih, poklonite im nešto!
Kakav je bre to stav, jao, neću više da gledam ovu Kokeza ligu u fudbalu, odoh da gledam samo košarku?! Ma nemoj, pa doći malo na Kokeza ligu pa urlaj na zlotvore, ako ti nešto nije pravo!
Kakav je to stav, jao, ja ovo ne mogu više da izdržim, moderacijo banujte me?
Pa banuj se sam ako ne možeš da izdržiš! Ko te tera da izdržiš? Šta, prvi put u životu si video nepravdu u srpskom fudbalu?!

6. Jedna jedina stvar koju zameram Savi - Savo, NIJE nemoguće uzeti titulu!
Meni nije.
Dok ima 1 milioniti deo promila, meni nije!
A i da jeste, imate xxx utakmica do kraja prvenstva, a da ne govorim o derbijima, gde s eima šanse da se protivnik dobije, prebije, ponizi, da mu se osveti za sve, itd...
Savo, znam da ti nije lako, ali znaš i ti da batina ima dva kraja, nas ,,tuku,, jednim krajem, ali valjda i mi možemo da uzvratimo drugim krajem - na sportski teren mislim, da ne bude zabune.
Nas jebu stvari i okolnosti van terena, mi treba da jebemo sve na terenu!

7. Vraćam se noćas mnogo vremena posle utakmice sa posla, i bacim pogled sa Brankovog mosta u pravcu stadiona JNA, kad ono...on još svetli, reflektori upaljeni i dalje...ne znam zašto ,,gore,, tako kasno, ali, tako ,,upaljeni,, oni su meni uvek kao neki svetionik slobode i časti. I volim da ih vidim, pa čak i kada nisam na utakmici nego podalje od stadiona...

8. Smrt fašizmu - živeo Partizan.
Veća represija izaziva i veći otpor.
Zlotvori, znajte da smo još uvek živi, da nas ima i da se ne predajemo.
Lep pozdrav i uvek ćemo vam biti trn u oku, crna ovca i bela vrana.

9. A kad-tad OPET ćemo vas pobediti.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Jebiga, konačno video situaciju iz drugog ugla i nema kontakta kod penala. Iz prve i meni se učinilo kao čist.
Sve mi se cini pošto je sudija pustio igrača voždovac da promaši prazan gol da je odmah video da tu nije bilo ništa, pokušao je da ostane neuprljan, ali su ga gosti "naterali" da nas pokrade.
Jos Stojke dobi žuti karton. Savo je bio u pravu.
Jebiga narode, politika je u svim porama društva. Tim manjim klubovima je svejedno ko je na vrhu dokle god oni dobijaju svoje mrvice. Ionako nemaju ambicije da vide evropu. Sada su to oni, upali su u lovu. Jos od 2010 dobijaju od "sponzora" lovu jednaku igranju grupne faze LE. Od pre par godina i uefa Im sipa.
Osilili su se, moze im se. Brzo su se navikli na svilu, med i mleko. Ne moraju da stvaraju sve dobijaju na lepe oči. Troši se, puše se najkvalitetniji tompusi...
Ali... Kolo sreće se okreće. Razbice se krcag, pare će da ispare. Putina I usnice neće biti... A oni su zaboravili da stvaraju i da rade...
Zato fokus na ono što je u našim rukama, naša škola, naš stručni štab, naša filozofija, naš stil igre, naša deca.... Podrška!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top