Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Italijanski mediji tvrde da je Maks Alegri blizu Junajteda i da se čeka poraz "Đavola" od Liverpula kako bi zamenio Solskjera.

Navodno, Alegri pritiska klub da se odluči, on ne želi da prihvati tim kada sve bude izgubljeno. Suma koju pominju italijanski mediji je oko 7 miliona evra po sezoni, plus bogati bonusi, ali čini se da bi trofejni trener Juventusa tražio više.
Navode sportske.net

Ovoga se i bojim dolaskom Alegrija doživeli bi sigurno pozitivan šok. Mada ne verujem da će na nas sa punim sastavom imaju derbi Engleske pa nas i onda Norvič koji moraju dobiti.
Vidi se da je Mancester u raspadu i nejasna mi je politika kluba da prodas Lukakua a ne dovedes neku zamenu za njega.Pogba ne zeli da igra,evo sad se i De Hea povredio u ozbiljnim su problemima ovakvi nisu bili cak ni pod Murinjom.Odbrana im je jos i najbolji deo tima,sredina tanka,napad jos tanji.Sa ovim timom su negde za 10 mesto u Premier .A dolaskom Alegrija to moze da bude pozitivni sok ali ne verujem da bi nesto znacajnije mkgao da uradi sa timom za svega par dana.
 
Учлањен(а)
15.10.2019
Порука
23
Reaction score
21
Локација
Sarajevo
Овај распали Манчестер неће изгубити од Ливерпула, у то сам сигуран. Биће неки мртви икс, 1-1, на пример. Верујем да ће одиграти много слабије против нас и да имамо шансу за позитиван резултат.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Pa protiv nas im je sansa da prodju da iz ove dve utakmice izvuku 6 bodova i to otaljaju al ja se nadam da ce dodci u Bg da ne izgube i da im otkinemo bar bod,. Vraca se i Marsijal igrace Mata , Matic , Rasford . Bice zaebano.
 
Учлањен(а)
15.10.2019
Порука
23
Reaction score
21
Локација
Sarajevo
Очекујем да нас подцене. Плус што ће се емотивно испразнити против Ливерпула. То су наше две шансе. Можемо извући реми.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Razumem ja pozitivu i zezanje, ima i razloga, ali da li je realno da se javlja atmosfera da Mančester nema šansi protiv nas i da su već uzeta 3 boda?
Ne daj Bože, stvarno ne daj Bože, ali šta ako ne napravimo ništa. Samo nemojte posle ipak je to Mančester iako im igraju rezerve.

Nadam se igri kao protiv Malatije u BG, pa šta bude.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Pa protiv nas im je sansa da prodju da iz ove dve utakmice izvuku 6 bodova i to otaljaju al ja se nadam da ce dodci u Bg da ne izgube i da im otkinemo bar bod,. Vraca se i Marsijal igrace Mata , Matic , Rasford . Bice zaebano.

Nema sanse da ce Marsijala, koji je fakticki tamo 9tka, da rizikuje za nebitnu po njima LE.. Mislim da ce bas malo glavnih igraca putovati za Beograd, naravno to pricam u slucaju da se do tada ne promeni trener. Svakako kakav god stastav da istrci oni ce ici na pobedu a to je nasa sansa da ih ispratimo sa 3 komada u mrezi :D

bice tesko , bice 3-1 :)
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Nema sanse da ce Marsijala, koji je fakticki tamo 9tka, da rizikuje za nebitnu po njima LE.. Mislim da ce bas malo glavnih igraca putovati za Beograd, naravno to pricam u slucaju da se do tada ne promeni trener. Svakako kakav god stastav da istrci oni ce ici na pobedu a to je nasa sansa da ih ispratimo sa 3 komada u mrezi :D

bice tesko , bice 3-1 :)

Kolega @Loznica optimista ? :respect
Bice da ti prijaju ovi topli dani.. :ziveli
3-1 vaistinu
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Who the fuck are they :cool:

Stvar je jasna. H2H smo bolji za gol. Sad da to potvrdimo na terenu i pojacamo na onih 3:1 :D
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Jedno sam ubedjen - napravicemo pun kurac sansi protiv mancestera, bice prostora, ima samo da zvizdi.

E sad, koliko cemo golova dati to vec ne znam :D

PADA MANCESTER!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bez Lazara Markovica javlja ciganski Mozzart Sport... Navodno dobio neki udarac na treningu i nece ga biti ni u Lucanima ni protiv Junajteda a mozda cak i duza pauza...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top